Галябалована• 11 января в 20:23
Відчуваю провину перед подругою, не можу дивитись їй в очі. Складна ситуація.
Вже три роки я працюю в одній компанії. Тут же я і познайомилась зі своєю подругою, прийшли працювати в один день.
І вона, і я були без пари, коли прийшов до нас працювати мій теперішній наречений, причому у її відділ.
Вона одразу почала мені про нього розповідати, який він неземний і неймовірний, я мовчки слухала. Сказала, так, симпатичний, але я особливо уваги на нього не звертала. Мені тоді інший подобався.
Вона ж включила повну бойову атаку - короткі спідниці, макіяж, спроби зав´язати розмову з ним.
Я сиділа з ними, взагалі не старалась сподобатись. І тут через місяць постійно спілкування у спільній компанії він мені сказав, що я йому подобаюсь. На моє питання "а як же Олеся?", сказав, що бачить в ній лише колегу і все.
Ну я подумала, подумала, та і погодилась з ним зустрічатись. Потім закохалась по вуха, але мова не про те.
З тих пір, як вона дізналась про наші стосунки, ставлення до мене дуже змінилось - вона постійно при ньому намагалась виставити мене поганою, прямо казала, що я його недостойна, і він заслуговує лише її, бо у неї краща фігура, характер.
І найцікавіше те, що я повністю з нею згідна. Вона правда краще за мене по всім параметрам.
Я відчуваю себе винною. Ніби я забрала чуже. І йому з нею буде правда краще. Не можу позбутись цього відчуття, хоч що не роби.
Як вчинити з нею? Я вибачалась, але ж я не винна, що ну не подобалась вона йому, хоч що зроби. Які мої дії далі? Як позбутись цього відчуття?
Галябалована
• 11 января в 20:41
Ответ дляПоліцейський патруль
Там изначально мужик не понравился
Но на безрыбье и рак селедка
Смысл теперь дуть губы на подругу? Она имеет право вести себя как хочет
Пусть автор нервничает)
Но на безрыбье и рак селедка
Пусть автор нервничает)
ви не в собі? він мені пропозицію зробив, добрий вечір
Поліцейський патруль• 11 января в 20:41
Ответ дляНенька наша
Бо не завжди Любов приходить з першого погляду.
Но цепляет мужчина сразу
Или нет
А здесь больше был батл: выбрали миня!
Или нет
А здесь больше был батл: выбрали миня!
Гидроусилитель руля• 11 января в 20:41
Дружить у вас не получится, это не исправить. Ну поставьте себя на её место.
Поліцейський патруль• 11 января в 20:42
Ответ дляКоржик
Тобто просрати своє щастя ви готові? То зразу з ним розходьтеся, нащо час його втрачати, потім ще перед ним винною бути.
А кто сказал что он счастье, если он не способен с той подругой обьясниться?
Неудивлюсь, если они спят
Ненька наша• 11 января в 20:43
Ответ дляПоліцейський патруль
Но цепляет мужчина сразу
Или нет
А здесь больше был батл: выбрали миня!
Или нет
А здесь больше был батл: выбрали миня!
Зразу цепляет?
Это у вас.
У других может быть ПО ДРУГОМУ.
Это у вас.
У других может быть ПО ДРУГОМУ.
Поліцейський патруль• 11 января в 20:44
Ответ дляГалябалована
Драсти
И шо?
Даже если и женицца- это не значит что не может иметь другую
Вы не мне что-то доказывайте а подумайте почему ваш почтимуш, разрешает ей так себя вести?
Сейчас начнётся рассказ как она глуха к его мольбам
И шо?
Галябалована
• 11 января в 20:44
Ответ дляПоліцейський патруль
Драсти
И шо?
він просто мовчить коли вона говорить до нього і все
Поліцейський патруль• 11 января в 20:44
Ответ дляГидроусилитель руля
Мне нравится автор: а шо я такого сделала?
Ненька наша• 11 января в 20:45
Ответ дляПоліцейський патруль
Неудивлюсь, если они спят
То есть, вы хотите сказать, что та подруга скрывала свои отношения с парнем?
Тогда у автора вообще нет никаких моральных препятствий.
Поліцейський патруль• 11 января в 20:45
Ответ дляНенька наша
Зразу цепляет?
Это у вас.
У других может быть ПО ДРУГОМУ.
Это у вас.
У других может быть ПО ДРУГОМУ.
Окей
И подруга может вести себя ПО ДРУГОМУ
ей автор никто
И подруга может вести себя ПО ДРУГОМУ
ей автор никто
Галябалована
• 11 января в 20:45
Ответ дляПоліцейський патруль
так а що я ж зробила такого?
мені треба було йому відмовляти?
коли ну не цікава вона йому, це і видно було, і він казав
мені треба було йому відмовляти?
Поліцейський патруль• 11 января в 20:45
Ответ дляГалябалована
Боиться что она начнёт что-то интересное говорить?
Ненька наша• 11 января в 20:46
Ответ дляПоліцейський патруль
Драсти
И шо?
А что он должен сделать? Устроить на работе любовные разборки?
Вы считаете это будет по-мужски?
Поліцейський патруль• 11 января в 20:46
Ответ дляНенька наша
Понятия не имею
Мужик боится подругу. Подруга этому мужику обсерает автора
Автор думает что вытащила счастливый билет
Поліцейський патруль• 11 января в 20:47
Ответ дляНенька наша
Вы считаете это будет по-мужски?
По мужски прекратить
Даже уволиться
А не жевать сопли, когда твою любимую унижают!
Даже уволиться
Гидроусилитель руля• 11 января в 20:48
Есть у меня подруга, очень много у неё ухажеров было и она очень классный человек. Мы все знали что она одному парню понравилась, и ее подруге он тоже нравился. Потом её подруга начала встречаться с ним, даже вместе жили, ей стоило бы только захотеть и он бы с ней был, хороший кандидат, честно говоря. Но она никогда бы так не сделала. Уступила. Сейчас у неё все замечательно, вышла замуж за иностранца.
Борисфенка• 11 января в 20:48
Ответ дляПоліцейський патруль
По мужски прекратить
Даже уволиться
Бідний мужик без роботи залишиться через бабські розборки
Галябалована
• 11 января в 20:49
Ответ дляГидроусилитель руля
а як тій подрузі жилось з тим, що її чоловік міг піти до іншої, варто тій захотіти?
Борисфенка• 11 января в 20:49
Ответ дляГалябалована
А подрузі про це говорили? Скажіть.
Ненька наша• 11 января в 20:49
Ответ дляПоліцейський патруль
По мужски прекратить
Даже уволиться
Чем унижают? Надутыми губками?
С чего бы это парню увольняться? И что прекращать?
На сколько я поняла, у парня с той барышней отношений не было. Из за чьих либо фантазий увольняться?
Галябалована
• 11 января в 20:50
Ответ дляБорисфенка
А подрузі про це говорили? Скажіть.
звісно
Борисфенка• 11 января в 20:51
Ответ дляГалябалована
звісно
Ну і все, питання вичерпано. ’Маруся, він вибрав мене, гуляй лісом’.
Подружок з вас не вийшло, буває.
Поліцейський патруль• 11 января в 20:52
Ответ дляБорисфенка
А он этого сильно боица
Поліцейський патруль• 11 января в 20:53
Ответ дляНенька наша
Чем унижают? Надутыми губками?
тих пір, як вона дізналась про наші стосунки, ставлення до мене дуже змінилось - вона постійно при ньому намагалась виставити мене поганою, прямо казала, що я його недостойна, і він заслуговує лише її, бо у неї краща фігура, характер.
Влюбленый молчит
ПробілНеПрацює• 11 января в 20:54
Ответ дляПоліцейський патруль
а що вона такого сдєлала?
Галябалована
• 11 января в 20:54
Ответ дляПоліцейський патруль
Влюбленый молчит
так вона не при ньому ж говорила, що він заслуговує лише її)) а мені.
а при ньому вона просто намагається виставити мене дурною
ПробілНеПрацює• 11 января в 20:55
Ответ дляБорисфенка
вірніш, через одну бабу, котра вирішила раптом, що він має бути з нею)))
Борисфенка• 11 января в 20:55
Ответ дляПоліцейський патруль
А он этого сильно боица
Та він не хоче зв´язуватися. Самоусунувся.
Авторці також треба відморозитися
ПробілНеПрацює• 11 января в 20:56
Ответ дляНенька наша
Чем унижают? Надутыми губками?
та то певно такі самі і пишуть, як та ’подруга’
Борисфенка• 11 января в 20:57
Ответ дляПробілНеПрацює
Тому він і не реагує.Обрав собі, яку схотів, і пофіг йому претензії якоїсь звездені.
А авторка ще молода, не розуміє, що фігура - то діло десяте.