svitochkaa• 11 января в 20:32

Зустрічайте молодого гетьмана у футболці "рассія" та тусню у Лондонському

нічному клубі з руцьким репером Син Порошенка на концерті Face кричав ’русские в Лондоне’і заспівав..дуетом!
автор svitochkaa • 11 января в 20:33
двойная житуха.двойные стандарты.может хвати украинцев дурбеликами робить.не все ж лохи..
vinika• 11 января в 20:33
Насколько я не люблю потроха, но так тупо палиться?
begovelik• 11 января в 20:33
marata• 11 января в 20:34
Що не тема, то про Порошенка )) свіжішого нічого нема? теж палитеся
автор svitochkaa • 11 января в 20:34
Ответ дляvinika
да это видео и фото весь мир видит.а что им палится.им не по..?бабла немерянно.наворовали славно.они ложили большой и толстый на всех
Веточка сакуры67• 11 января в 20:35
Мені київських нинішніх мажорів хватило с піснею Шамана, і у Лондон не потрібно їхати.
Kristal2013• 11 января в 20:36
А скумбрия с дитятками в испании, а не в убежище кривой рог. И чё?
автор svitochkaa • 11 января в 20:36
моїй дитині 6 рочків .пішов в 1 клас.дитя знає що війна з 4 рочків .дитя знає що росія напала на Україну і що росія -зло.
Klodia• 11 января в 20:37
Ответ дляmarata
Так в чем она не права? Это видео разве фейк?
автор svitochkaa • 11 января в 20:37
Ответ дляВеточка сакуры67
то сєпарські діти.прочитайте хто їхні батьки і до корита вони не лізуть.то дно вже давно
LudaSHS• 11 января в 20:37
Та тут була тема вже в 2020р про це
В про футболку теж ще раніше.
Qney• 11 января в 20:39
Ви лише через 8 років вирішили це обговорити?
Sonnig• 11 января в 20:40
Ответ дляsvitochkaa
Это видео столетней давности, уже миллион раз его везде обмыли
автор svitochkaa • 11 января в 20:40
Ответ дляKristal2013
вона дітей нарядила у футболки руцького прапора чи скаче на вечеринках з кацапами?добре що нагадали-марина порошенко у лондонському ресторані зламала ніготь журналістці и побила телеф людини
Argesha• 11 января в 20:40
Вже років 10 тому цю фотку обсмоктали тролі всіх мастей, а манька як завжди пасе задніх
alex-3f3c• 11 января в 20:40
Да пофиг всем уже, как бы афтор перед Ермаком , Подоляком, Зеленским не разрывал анус, не стелился, денег уже никто не даст и Зеленского не перевиберуть
Argesha• 11 января в 20:41
Ответ дляSonnig
Який роботодавець, така й ботва, і на таку ж аудиторію й розраховано. На дибілів.
КОШЪ• 11 января в 20:43
Ответ дляArgesha
Канхфетки рошен в рашке уже не работают)
lus_so• 11 января в 20:45
А фотки поточного президента на фоні кремля будуть? А чому ні? А з кремлівських корпоративів? Теж ні? Гарні ж фотки, чого соромимось? Там ще класні були в нкведешній формі, зі скумбрією разом. І Донбасу в квітні 14 року такі запальні інтерв´ю були.
автор svitochkaa • 11 января в 20:46
син його-народний депутат.чи чули ви від дітей хоч слово за війну?якесь співчуття,допис,хоть щось?вони пропали по заграніцах.бабло кується в Україні,а там тратиться на лакшері житуху.
sunholder• 11 января в 20:48
Ответ дляsvitochkaa
автор svitochkaa • 11 января в 20:48
Ответ дляlus_so
навіщо він продав зброю нашу з 14 по 19 роки?навіщо з мертветчуком сіли на трубу і зараз кримінальні справи і суд ту трубу повернув Україні.навіщо в 16 році на кацапських сайтах вакансії на липецьку фабрику і зп більше ніж в нас?
автор svitochkaa • 11 января в 20:50
двойне життя- двойні стандарти.дитина така бо в родині усі за росію і ржуть з українців.
автор svitochkaa • 11 января в 20:51
отака фігня малята
Фрау Донна Роза• 11 января в 20:51
Шо, так и закричал?
А они шо?
ProstoKoschka• 11 января в 20:55
Ответ дляsvitochkaa
вона дітей нарядила у футболки руцького прапора чи скаче на вечеринках з кацапами?добре що нагадали-марина порошенко у лондонському ресторані зламала ніготь журналістці и побила телеф людини https://www.youtube.com/watch?v=R0atIprXXrI
Журналістка бестактна
lus_so• 11 января в 20:57
Ответ дляsvitochkaa
Чому зеленський ’клацає клювом’ вже 5.5 років і по жодній з ваших пред´яв нема кримінальних справ? Може тому що це брехня з першого слова і до останнього?
А фотки зеленського - от вони, інтернет все пам´ятає. За порівняння країни з порноактрисою юмаріст зеленський вже вибачився? Як там роялті від грінфільмираша? А чого сватів то кацап та крутять?
ShkaFFchik• 11 января в 20:57
Это в каком году было, автор? Хватит го@но жрать.
ProstoKoschka• 11 января в 20:59
Ответ дляsvitochkaa
Ви ще не знаєте, що з вашої дитини виросте
Атланта• 11 января в 20:59
Так это же старое вроде. Давненько было