Бідося• 11 января 2025
Мам видала «тобі майже 40, ти повний 0»
Мені 33, я з повної сімʼї, моя мама за все життя працювала можливо 2роки, завжди забезпечував батько всім. живу тимчасово в Італії, відколи війна, кожного тижня сімейний зізвон, коли всі є присутні. Сьогодні дочекалась коли вийдуть з розмови батько, брат і видала мені таку інформацію.
«Що тобі майже 40, в мені нічого немає, ні житла, ні машини, ні сімʼї, я повний 0. В моїх подруг, великі будинки, машини з салону, а я тільки подорожую»ʼ
Я гарно попрощалась, і проплакала 2 години. Це правда в оточенні сімʼї, подруги успішні, але завдяки чоловікам, особисто з жінок ніхто самостійно не купив машину чи побудував будинок або сімʼєю разом, це не важливо, я ніколи не порівнювала, для мене це не предмет розмови взагалі. Я всіх люблю, зі всіма близькими дружимо багато років. Всі живуть в місті звідки я родом і облаштували своє життя там, це маленьке містечко на 8000 людей, мені там завжди було тісно, нудно, не цікаво, але до батьків, до подруг коли жила в Україні дуже часто приїжджала. І зараз раз в рік точно приїжджаю.
Про себе, в Україні відкрила свій бізнес з партнерами в 27 років, гарно заробляла, батьки допомогли купити квартиру, ремонт майже зробила я, але поступово. Заробила купила плитку, заробила заплатила майстру, в такому форматі. Машину допомогли частково купити батьки. Я працюю постійно, самостійно змогла вирватись, виїхати з маленького містечка в велике місто, побудувати карʼєру, класний офіс. Знайшла оточення і дуже класно жила.Велику роботу проробила над собою, щоб вирватись і стати на ноги. До батьків як їхала так загружала машину всім, що не було місця. Гарно забезпечувала себе і сина, з війною виїхала в Італію, спочатку думала на півроку, потім вийшло довше і до сьогодні тут. Компанія моя працює, партнер все робить, на днях будемо святкувати 6 років і мама почала запитувати, ти все тут втратила, ти там ніхто. А я зараз навчаюсь, працюю по вихідних, вечорах, щоб мати можливість знайти гарну роботу. Мені не подобається працювати на фабриці або прибирання і шукаю всі можливості як це змінити, пахаю як дурна, щоб підтримувати хоча б якийсь рівень життя і вчитись, виснажена, втомлена, одна тут. Плюс не сама, з дитиною, це 2 рази в тиждень їдемо на футбол, раз в тиждень на додаткові зайняття, це такий графік, що жах. Мені тут не подобаєтьс,і тримаюсь з останніх сил, життя не рай. Вдома бізнес приносить дуже маленькі доходи, якщо повертатись потрібно шукати роботу, щоб змогти жити. І от таку підтримку отримала від мами, ми з нею не супер близькі, мене більше любить і балує батько, він би ніколи такого не сказав, але вона так. Обезцінила мене як людину, як жінку. Проживаю з хлопцем, вже зустрічаємось 2 роки, він одразу сказав що одружуватись не буде, його принцип, мене це влаштувало, я вже маю дитину. Так вийшло що він захворів, зараз лікується в іншому місті, постійно в іншому місті, ми бачимось раз в 3 місяці. І я не розумію, роблю максимум зусиль, щоб змінити життя, змінити ці обставини які є, мені потрібно підтримка, як так можна мене ще більше пригнітити, бачу все сама, розумію в якій ситуації. До того моменту як хлопець захворів, я працювала, ми багато подорожували, дуже багато, я це все скидаю в сімейну групу і до війни, я багато подорожувала, так висновок такий, що у всі все є, а в мене лише подорожі. А і за машину, я приїхала машиною, але побила її, і зремонтувати не вдалось, виходило краще купити іншу, тому що мені вже потрібно було змінювати номери і вирішилось так, але нової не купила, взялась за навчання і пошук гарної роботи, на це все потрібно час. Виговорилась,, мене це дуже образило, мамі нічого говорити не буду, сваритись ненавиджу. Мені шкода що вона так думає, я знаю що в мене це тимчасово важкий період в житті і я все обов’язково виправлю, але краще це була б підтримка
Бідося
• 11 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Я не знаю що тобі правильніше зараз робити.Це потрібно думати.Але ти все одно нікого слухати не будеш, ти все життя робиш так як хочеш і нікого не слухаєш.Тому доведеться за свої рішення нести свою відповідальність.Я думаю ми з тобою гарно поговорили і я видав максимум того що міг зі своєї сторони видати.
Так, все коректно
Гореотума• 11 января 2025
Ответ дляКрасавица писяная
може це ви так перекрутили? а мати вам хотіла донести, що подорожі мають бути другорядні?
Якщо автора все влаштовує, то чого це подорожі повинні бути другорядними?
Красавица писяная• 11 января 2025
Ответ дляГореотума
Бо вона користується матеріальною допомогою батьків і по суті все прос..рала. В матері болить серце за дитину і таким чином дає пораду, що пора взятись за голову.
Гореотума• 12 января 2025
Ответ дляКрасавица писяная
Дійсно в пріоритеті повинна бути машина з салону, а не подорожі. Мамі це краще знати)
Тишком_нишком• 12 января 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ви плакали бо вам обідно почути правду! От і все! Якби ви відчували правоту в собі, ви б сказали : ма, та не кіпішуй ти, все в порядку! Є плани, є рішення, є перспектива!
А так.... У вас просто нема нічого насправді, і хлопець ваш не перспективний. Вибачте, я теж мати і наразі не розмовляю з сином, причина таж. 30 років - повний нуль. Дівки, машини, мотоцикли, розлучення, дитина... І всьо! Хоча робота є, зарплата гарна, може ще більше заробляти, не старається, не копить грошей...
Бывают же такие долбанутые родители.
Взрослый человек живёт свою жизнь как хочет, зарплата хорошая значит содержит себя сам, нет мамаша хочет кроме своей жизни прожить и сына. Вы сами чего в жизни добились?))
Тишком_нишком• 12 января 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Короче ви не влаштує е своє життя самостійно, і мама це бачить і пережива. Так, сказала вона грубо, але правду! Може надоїло мамі що ви все життя приймаєте тупі рішення, що думаєте що батьки вічні, що все вам влаштують!
Мамаша больше переживает, что ее муж вдруг помрёт, а дочка не настолько успешная, что бы мамашу на том же уровне содержать.))