Ms. Анонимная• 11 января в 21:06
Питання про Фейсбук
У людини у стрічці такий запис. Це означає, що він в цей день одружився? Чи може просто статус в ФБ додав і з´явилося таке повідомлення?
Запитання виникло, бо ця людина наскільки я знаю одружена дуже давно. Я не є користувачем ФБ і не знаю, як він працює.
Дякую.
Пописанная парта• 11 января в 21:11
В это день он отметил в фб эту новость, но не отредактировал данные.