оксюморон• 11 января в 22:11

Не можу зрозуміти Пренткович. Як жінки можуть так себе не поважати?

Двоє дітей від одного чоловіка . 5 років у стосунках. Він робити пропозицію НЕ ХОЧЕ, чекає "ідеального моменту" (цікаво, як швидко він би його знайшов, якби поруч була "та сама" жінка?)
Тема поговорити, хто не знає хто це - виходьте із теми.
Що в голові таких жінок?
Качка в тапцях• 11 января в 22:57
Ответ дляБелочкой зови
Кто Вам сказал, что она канючит. Вам показывают пол процента от всей жизни, и только то, что считают нужным. Смешной Вас читать.
Причому вигідні пів процента, щоб було на чому хайпити
Дона Ко Ко• 11 января в 22:58
Пошла посмотрела. Вот интересно: у нее в комментах буквально вся наша тусовка не отмененных вітают и тд. Почему тогда их не отменяют?
AnnaOst• 11 января в 23:10
Я думаю це фішка така для аудиторії. В їх парі альфа самець, папік і пішла явно Таня) ну в принципі головний завжди той у кого гроші. Тому думаю чувак просто грає роль. Хто він без неї?
Кумедна• 12 января в 11:49
Ответ дляоксюморон
Таня, ти?
саме тому, що вона самостійна і забезпечена жінка, роками канючить ту пропозицію?))
а як ви знаєте що канючить?