Щедрик• 12 января 2025
Вот вам капсула на зиму
Весела пiсенька• 12 января 2025
Це все одразу надягнути і лягти в капсулу? Капсулу часу?))
Ластовиння• 12 января 2025
Ответ дляМайданщица
Где-то в Лондоне,может быть)
В Лондоні вже весняну колекцію завозять
Киев_Елена• 12 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
В Німеччині так і є..по снігу в кедах..
В Германии снега нет)
Майданщица• 12 января 2025
Ответ дляЛастовиння
В Лондоні вже весняну колекцію завозять
Мы про зимнюю капсулу тут) эта одежда для украинского климата не подходит
КапитанльнаЯ• 12 января 2025
Ці капсули працюють як ви тонка, струнка та дзвінка..в мене от моя підлегла, хоч мішок від картоплі влягни і все гарно, але вона дуже тендітна, тоненька, висока, ох де мої 25 років... іншим, як хоч трохи є зайвого, не стандарт фігура, щось зайве є, чи не високого зросту все під фігуру треба підбирати. Мені 37 років, не товста, не прям низенька(170) але фігура не стандарт, дуже ретельно все підбирати мушу. Такі колажі не працюють
Форс мажор• 12 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Англия, я этому всему тоже поражаюсь. На улице снег лежит, неделя мороз по ночам -5, дети в школу ходят в туфлях. На днях мальчика видела в футбольных шортах и кофте шел со школы.
Я в дубленке и шарфе, местный ухажер рядом в джинсовой ветровке. Как???
Так. В Англии бывает всё лето 30-35? Мы выросли в другом климате. Мы приспособились к жаре и нам +10 холодно . А им - ну чуть прохладнее чем обычно. Я итальянок в Польше зимой встретила было около ноля ну может-1 так они замотанные в шарфы по макушку и видно что им так холодно что аж плохо. Будто минус 20 на улице
Форс мажор• 12 января 2025
Картинка - рандомный набор шмоток серого и черного цвета а не капсула
Вимагаю спілкування• 12 января 2025
Ответ дляКиев_Елена
В Германии снега нет)
Точно. Нет. Убедили. А за окном у меня в Касселе последние три дня- мираж.
Кудлата хмаринка• 12 января 2025
Ответ дляPrervana
В кедах по скользоте и холоду?.. ммм, шарман.
Ви давно бачили скользоту та холод?
Пару разів за зиму?
Постійно 0+.
Пару разів за зиму?
Постійно 0+.
Сусановна• 12 января 2025
Уже 25 год) цвета другие нынче в моде.
То, что на фото серо, банально, скучно....
Слава Українi• 12 января 2025
Творю чудеса• 12 января 2025
Троє джинсів і жодної сукні, спідниці, піджака, брюк.
Капсула назад у ссср
Сама купляю квіти• 12 января 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Капсула - це про стилістичне та кольорове поєднання, а не про конкретний фасон та посадку по фігурі
Парасюха• 12 января 2025
пальто, свитера я например не ношу. только джинсы и пуховик на футболку.
Парасюха• 12 января 2025
Ответ дляТворю чудеса
Капсула назад у ссср
у мени при ссср не было джинс...при ссср как раз были юбки, платья больше, чем джинсы
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 января 2025
Ответ дляPrervana
Как приятно из него в лужу выходить...
В велюровых кроссах)))
Лукава_Кiшка• 12 января 2025
Прекрасна капсула, кожний може замінити чи додати на свій смак аксесуари. Мені особисто не вистачає великої сумки шопера і шапки-біні чи в´язаної шапки-вуханки, і кросівки я би на інші замінила. Кольорова гама чудова.
Ms. Любмая жена• 12 января 2025
Не сподобалось.
Штани 3 шт однотипні.
Жодної суконьки чи спідниці.
Немає під горло светру або гольфу.
Взуття - ну не на мій смак.
Та й капсула не обов´язково має бути таких сумних кольорів все. ІМХО.
Штани 3 шт однотипні.
Жодної суконьки чи спідниці.
Немає під горло светру або гольфу.
Взуття - ну не на мій смак.
сЛАдКОежКА• 12 января 2025
Маю 10 кофт і мені мало, а тут дві, цілу зиму їх юзати..ні плаття, ні рубашки
Гладиолус• 12 января 2025
Ответ дляPrervana
Я зараз в кедах ходжу)
Меряю линейкой• 12 января 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
В Німеччині так і є..по снігу в кедах..
Ну так, всі три дні, які зимою сніг взагалі є.
Багиня• 12 января 2025
Ответ дляТворю чудеса
Капсула назад у ссср
Згодна. Таку сірість кольорів ще треба пошукати. Наврядчи хтось із натовпу помітить людину у цьому одязі.
80% мого гардеробу це сукні.
Чучело-Мяучело• 12 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
У моєї мами старі фото - стоять дівчата, в благеньких пальтечках до коліна, чулках і туфлях. І в ушанках. Поруч сугроби. Десь на Кіровоградщині чи Вінниччині.
Я такая - жду трамвая• 12 января 2025
Отлично, но у меня такие же кеды, в них даже в машине зимой холодно. А в целом отлично
Кусачая Я• 12 января 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
они привыкли страдать
не понимают что можно создать себе комфорт
Українська зірочка• 12 января 2025
Ответ дляКусачая Я
они привыкли страдать
В этом и прикол, что им комфортно
Творю чудеса• 12 января 2025
Ответ дляПарасюха
В ссср які самі ходові кольори були?
Я це мала на увазі.
Сіра маса , виділятись не дозволено
Я це мала на увазі.
Сіра маса , виділятись не дозволено