Я не Тролль• Изменено 12 января 2025

Дуже прошу зайти в тему жінок з дітками, які в останні місяці виїхали до Іспанії

Збираюсь з дитиною 4 роки їхати на тимчасовий захист, конкретно до Мадриду. Так як фінансів не багато, порадили звернутись одразу до червоного хреста в Мадриді для розподілу туди де є житло.
Я маю дуже мало інформації про умови і т.д.
Але так як живемо вже близько до окупованої території, маю намір як найшвидше вивезти дитину, це для мене найголовніше.
Інші країни не розглядаю, так як в Іспанії на край випадок є хоча б дальні родичі, але повноцінно розраховувати на їх допомогу у всьому не можу, тільки реально в крайньому випадку, такі люди.
В чому суть питання:
Хтось тут з дітками може виїхали до Іспанії, а може і саме до Мадриду за останні місяці, будьласка розкажіть про умови, чи реально червоний хрест допоможе одразу, чи поселять нас хоч кудись, чи нададуть харчування?
Я не розраховую на ’хороми’, хоч кудись, аби в безпеці і було що дитині дати поїсти
Дуже дуже сильно буду вдячна за детальні відповіді🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

P.S. можливо при моїх умовах краще їхати в інше місто, напишіть будьласка
Зубная фея• 12 января 2025
Там с помощью и с работой туго вообще. За что вы жить будете?
И ваши родственники, судя по всему, не в курсе, что если что, то вы собираетесь их ’осчастливить’. Иначе узнали бы информацию из первых уст и по месту (они бы узнали и вам передали).
Не гоню• 12 января 2025
А Германія чим не підходить?
Все безкоштовно ще і євро на рахунок капає.
Єдиний мінус- моря нема, але я за пару місяців назбирала і на Теннрифе махнула.
So_so• 12 января 2025
Я не знала, что в Испании есть какая-то поддержка кроме разрешения пребывания, работать и мед услуги.
liss• 12 января 2025
Автор ну даете .. Испания не дает программы , хостел на 6 месяцев с гавно питанием и все .. родственники чем вам помогут .. обычный случай ничем )))
И не важно Кр крест , ассем или другие .. там убрали программу где они снимали квартиры .
Пес Патрон• 12 января 2025
А Німеччину не розглядаєте? Хоч без родичів, але матеріально все буде стабільно - поселять і накормлять точно
Кинг-Конгша• 12 января 2025
Про Испанию ничего не знаю,единственное, будьте готовы к тому,что ребенок в обязательном порядке должен ходить в испанскую школу и в случае неявки в школу без предупреждения к вам нагрянет сразу полиция.
автор Я не Тролль • 12 января 2025
Ответ дляliss
Ну то я через це і питаю, бо не знаю, мені просто потрібна інформація, а не незрозумілий осуд як в більшості коментарях, що як це я нічого не знаю.. на офіційному сайті інформація така, що є пошук житла, є фінансова допомога 400 євро для дорослої людини і 100 євро дитині + матері одиначці доп допомога, безкоштовний садок, школа і мовні курси, але ж не завжди те що написано, так і є насправді, саме тому я питаю
автор Я не Тролль • 12 января 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Дитині 4 роки і я б з задоволенням віддала в садочок і пішла працювати)
БлинчикБезСметанки• 12 января 2025
Ответ дляliss
Не знаете, то и не пишите.
Знакомые там с конца 22 года, дали им квартиру и пособия до сих пор получают.
Но нужно обращаться именно в красный крест .
интайм_не_предлагать• 12 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не знаете, то и не пишите.
Ви ж розумієте 22 рік і 25 різниця. Автор тому і просить відгукнутися тих, хто виїжджав найближчим часом
Булку Дай• 12 января 2025
Испания обеспечивает жильем?
Не знала такого, если чесно... там все вроде за свой счет сидят. Еще и чтоб сдали - предоплата на год, депозит за полгода и т.д. Так выезжали знакомые за последний год
Жена миллионера• 12 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Удалено администрацией...
Зубная фея• 12 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не знаете, то и не пишите.
Все выплаты украинцам прекращены с сентября 2023 года. Ну или центр приема , помощи и координации CREADE врёт.
БлинчикБезСметанки• 12 января 2025
Ответ дляЗубная фея
Именно от красного креста не прекращены, как и курсы испанского от них
автор Я не Тролль • 12 января 2025
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Тому що готова працювати, щоб заробляти на життя?
Чи може тому, що не знаю чогось про іншу країну?
Не судіть та не судимі будете
Зубная фея• 12 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
До марта 2025 года.
БлинчикБезСметанки• 12 января 2025
Ответ дляЗубная фея
До марта 2025 года.
Уже продлили
Таракашечка• 12 января 2025
Вы отличная мама! Пусть у вас все получится наилучшим образом 💐💐💐💐💐
автор Я не Тролль • 12 января 2025
Ответ дляТаракашечка
Дуже вам дякую, нехай і у вас все буде якнайкраще❤️
интайм_не_предлагать• 12 января 2025
Автор, нехай знайдуться дівчата, які дадуть вам достовірну інформацію і поради щодо країн для виїзду, а вам бажаю зробити правильний вибір. Дорогу здолає той, хто йде.
liss• 12 января 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Не знаете, то и не пишите.
Ага знакомые ))) пищите еще )))
Я сама там была ..
из за « знакомых « попрутся туда без денег и я им сочувствую!
Смурфик• 12 января 2025
Если у вас денег нет , то на что вы в Испании жить собираетесь ? У вас маленький ребёнок , испанского вы наверное не знаете, значит работать не сможете.
Тролю як можу• 12 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Все ж таки подумайте про Німетчинну. Німетчинна після Іспанії вас не прийме вже. У дитини адаптація в українському садочку не дуже, а ви хочете що б прям зразу в іспанському пройшла швидко.
Іспанія гарна для айтішників і для тих, у кого бізнес в Україні, а жити хочуть у безпеці в Іспанії

Будь ласка обдумайте все ще раз. В Німетчині у вас буде житло. Квартира не одразу. Але соціальна общага, контейнерне містечко, або спортзал одразу. Виплати майже одразу. Вчіть мову, ведіть дитину в садочок і можете шукати роботу. Ті дівчата з якими подружитися на соцжитлі допоможуть вам більше ніж ваші дальні родичі в Іспанії. Якщо не будете щось розуміти є багато груп в телеграмі, де допомагають в заповненні формулярів. У служби можна наймати перекладачів, якщо що за 20 євро час, або пробувати на англійській домовлятися
liss• 12 января 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Я вам ответила .
Курсы языковые порожняковые есть .
Английский знаете .. на анг испанский будут вам преподавать или на испанском испанский .
Если на хостел не претендуете и будете жить у родни то выплаты были три месяца по 400 евро .. их тоже вроде тоже убрали ( это не подскажу ) .
МеняАЖтрусит• 12 января 2025
Ответ дляliss
Лучше хостел, чем лагерь с простынями и цыганями в германии
Вы ели значку в лагере немецком?
годовасик• 12 января 2025
Ответ дляSo_so
Есть там поддержка и неплохая
МеняАЖтрусит• 12 января 2025
Ответ дляЗубная фея
Зачем это писать? Если наши вечно пахали в Испании с Италией. Работы нет.
Работы нет в Харькове, в Сумах в Херсоне.
Вот там точно нет работы.
годовасик• 12 января 2025
Ответ дляliss
Есть программа, я на ней сижу уже больше двух лет и постоянно новые украинцы прибывают
МеняАЖтрусит• 12 января 2025
Ответ дляliss
Я вам ответила .
Курсы языковые порожняковые есть .
В германии тоже учат немецкому по немецки прикиньте?)
spart-5037• 12 января 2025
Знакомая пол года назад выехала с ребёнком. Девочке 17 лет. Еле доказала, что она ещё ребёнок. Красный крест дал квартиру, не работает, ходит на курсы испанского. До этого в Польше на 2 работах вкалывала. И все равно приняли. Они довольные, денег хватает.
Город не знаю. Это свекрови подружки дочка с ребёнком.