Я такая - жду трамвая• 12 января в 11:31

Дівчата, підкажіть дезодорант без алюмінію? щоб гарно справлявся з потом?

Буду вдячна за пораду
Якщо можна підкажіть чоловічий і жіночий
Пукимончиг• 12 января в 11:35
Не знаю как на счёт без алюминия, но я пользуюсь мужским Олдспайсом. Мне хорошо помогает от запаха пота.
Роздратована шкіра• 12 января в 11:35
Сейчас новые технологии, используют магний. Видела мужской в ватсонс
Пургену мне• 12 января в 11:47
никак, нет таких перепробовала всё
все натуральные от них воняешь постоянно
сейчас salt&stone пользуюсь, только зимой-весна-лето НЕ справляется, перехожу на рексону весной
пані Солоха• 12 января в 11:51
Мені й чоловікові Isana чудово підійшли
Stepa_nida• 12 января в 12:01
В мене яких тільки не було, зокрема Native, який свого часу був дуже хайповим в США, і salt&stone, обома лишилась незадоволена (крім відсутності захисту від запаху поту, ще й жовті плями лишав).
На цьому форумі радили Lavera - мені зайшли, купую на Нотіно, не скажу що ідеально, але з усіх опробуваних ’безпечних’ дезіків один з найкращих.
Також нормальний Vichy без алюмінію прозорий, але дорожчий.
Десь так, але...• 12 января в 12:07
Ось цей. Не скажу,що він прямо шикарно справляється з запахом поту, але зранку і до вечора цілком вистачає. Він унісекс, підійде і жінці і чоловікові за запахом. Аромат у нього дорогих чоловічих парфумів) не знаю як його описати, але це не квіточки і пудра раптом що. Я обожнюю такі запахи, тому мені норм, хто не любить, тому не зайде. Але він швидко вивітрюється.
На ньому зазначено ноти бергамоту і амбри, я б ще делікатний цитрус і деревні ноти додала)
Гадаю_По_шнуркам• 12 января в 12:34
А как вам поможет дезодорант без алюминия от пота. Алюминий блокирует выделение пота из желез. «Натуральные» дезодоранты таким эффектом не обладают.
Они могут только замаскировать запах на некоторое время, или убить вонючие бактерии но тоже на некоторое время. Целый день эффект держаться не будет, вечером начнете пахнуть.
Парова машина• 12 января в 14:39
Олд спайс
Трахтибидох• 12 января в 14:46
https://ua.iherb.com/pr/arm-hammer-essentials-with...