Кнопкотиць• 12 января 2025
Питання до коханок
В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Ну многие себя уважают как минимум
И жену уважают
Хз
Все зависит от окружения, походу
И жену уважают
Хз
Все зависит от окружения, походу
Так. Але якщо є якась абсолютно доступна німфоманка, рано чи пізно нею скористаються.
Це як нічийна яблуня при дорозі - рви яблука, хто хоче.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Зачем рвать на дороге шопопало, если дома любимый сорт?
Который всегда доступен
Бабка_в_кедах• 12 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Колись він їй зрадив. Отже це була її помста чоловікові. ОК. Але ми дружили більше 20 років сім’ями. Для помсти є купа інших чоловіків, але ж ні. З моїм трахалася. Розвалила мою сім’ю
Та нічо вона вам не розвалила. Любив би вас - нах би послав її.
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Который всегда доступен
А я вже вище писала про гівно ложкою і борщ вдома. Бо смак інший.
Хай гірше, аби інше.
Чоловіки полігамні. І не пропускають доступних жінок, їм для кількості треба, інстинкт розмноження.
Інтелект і соціум це стримують, але не завжди.
Хай гірше, аби інше.
Кумедний ґудзик• 12 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Так. Мене мабуть найбільше шторить - що подруга зрадила мене і нашу дружбу. Живемо через паркан - я постійно допомогала їй : дитину возила в школу, її матір в лікарню, магазин і т.д. Каву разом кожен день..Цинічна поведінка її
Бабка_в_кедах• 12 января 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Це - так, ви праві. Підло з її боку як подруги.
Голова колгоспу• 12 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Зараз не Середньовіччя. Тут жона може ославити тільки себе як опущєнку- тєрпілу, що ломає коп´я за яйценосця якогось
Опущенка и обиженка-авторица и такие,как она.Ещё и от жены вытерпеть придётся,а сцикотно,аж тему создала.
Может у вас и яйценосцы,просто яйца в доме-хз,а вот жене нужен муж.
А такие пусть в своём одиноком кругу ищут подобных,выгулять свои яичники,да ведро помойное хоть раз в полгода сполоснуть.Раз для семьи не создана и никто не приглашает.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Хай гірше, аби інше.
Очень хорошо мозги сдерживают
У двоих
Бабка_в_кедах• 12 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Та розберуться якось, де там їм шукати.
Забули спитати ображенок, що зубами вчепилися у труси своїх яйценосіїв)
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Очень хорошо мозги сдерживают
У двоих
У альфа-самців навіть інтелект не стримує, інстинкти сильніше.
Баба_Воля• 12 января 2025
Ответ дляТріль підпільний
Ну я б наприклад, не тільки вас прокляла, а ввечері у підʼїзді горлянку перерізала, або кислотою облила , чи язика вирвала. І я не жартую. А потім прийшла б додому і відрізала тому лайну яйця і лахи з балкону полетіли б.
вряд ли после отрезанных яиц его сильно обеспокоили бы лахи)
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Та розберуться якось, де там їм шукати.
А чому б і не вчепитися? Що моє - то моє, лапами не мацати. Приватна власність і печатка є ;)
Баба_Воля• 12 января 2025
Ответ дляМамОмужа
Я щастлива) Не підбираю чуже доїдати. Маю двох неодружених коханців. З одного гроші беру, іншого кохаю. Це ви побираєтеся з одруженими.
тот что с деньгами знает о втором?
Голова колгоспу• 12 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Та розберуться якось, де там їм шукати.
Так обиженка авторица пусть за свои зубы переживает,что так вцепилась.Как бы без них не остаться после встречи с женой.На протез уже не даст любовник,будет в своём колхозе даже без вставкой челюсти.
ОтЭтА гульнула,называется
А трусы дома будут,не переживайте.
ОтЭтА гульнула,называется
А трусы дома будут,не переживайте.
Небоброїдка• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Так а якщо вона буде продовжувати? Чому я повинна це терпіти?
Ну так за что боролись, на то и напоролись. Она имеет моральное право. И с чем разберется ваш любовник после сковороды по голове? И нецензурщины еще хуже?)) Он столько скрывал гульки и тут спалился, перед женой теперь извиняется и врет, что больше ни ни, только бы она не развелась. В полицию можете заявить, если повезет, ей админштраф влепят. А она любовнику вашему еще раз по башке даст.
Бабка_в_кедах• 12 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
ОтЭтА гульнула,называется
А трусы дома будут,не переживайте.
ОтЭтА гульнула,называется
А трусы дома будут,не переживайте.
Та хай нюхає жонка ті омріяні труси на здоров´я, після якихось лівих бабів...
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Бред
Сливочная пенка• 12 января 2025
А как жёны узнают номер телефона любовницы, если общение, например, в соц сетях?
Голова колгоспу• 12 января 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Действительно, бабы в кедах-левые бабы.
После встречи с женой пусть не усц....ся,а то будет нюхать весь свой страх
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Тогда надо покрепче привязывать
А то склонен к самовыгулу)
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви недооцінюєте силу архетипу. А даремно.
А вы- силу любви
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
А вы- силу любви
Кохання живе два роки, а далі суворі будні.
Бочка порохУ• 12 января 2025
Ответ дляБорисфенка
Те будни наполовину зависят от женщины
Борисфенка• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Те будни наполовину зависят от женщины
Наполовину. За два роки коханка набридла, натравив він на авторку свою дружину. А сам сцикливо в кущі, типо він ні при чому.
Оцененная• 12 января 2025
Ответ дляКнопкотиць
Так я за це і турбуюсь. Хто знає, що у неї в голові… Ось так йдеш ввечері додому, а тобі бац в обличчя кислотою. Хочу якось вберегти себе від такою психопатки
Какой кислотой! Мороженой курицей по бошке, и еще каблуком следом.
Сон і дрімота• 12 января 2025
Ответ дляБочка порохУ
Так и жена запачкана остаётся
А если не уходит от мужа то жот конца своих дней, в глазах знакомых ’рогатая’
Любовница то найдёт другого
А вот это говно с женой остаётся
И в душе и в постели
По факту единицы через это могут перешагнуть. Особенно если все вокруг вкурсе
Любовница то найдёт другого
А вот это говно с женой остаётся
И в душе и в постели
Або ще гірше через рік-два зради - станеться рак. Знаю таких, на жаль...
Подтяжка• 12 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А тема о моём муже?Фантазии поубавьте.
Моего мужа не интересуют помойные ямы и вонючие дырки.
Тому він вас і не ахає?
Бабка_в_кедах• 12 января 2025
Ответ дляГолова колгоспу
А что о шалавах говорят,вы б послушали.Вот так унижаться,прятаться с женатым,а потом такая слава и такое мнение.
Не знаю, з якого ви Середньовіччя)))
Взагалі, про кожну, хто в цьому трикутнику згоден знаходитися довго, ’гаварят’...