Кнопкотиць• 12 января в 11:56

Питання до коханок

В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Бочка порохУ• 12 января в 21:39
Ответ дляГолова колгоспу
Ну и живите не лезьте в чужую семью.Тут такое не прокатит,где личные границы нарушены.
Хотеться ей может самой с собой,не более.
Можно все
Что не запрещено законом!
Бочка порохУ• 12 января в 21:39
Ответ дляГолова колгоспу
Это про авторшу? Так нах... такая корова,пусть мычит в другом месте.А не пришла с нахальной мордой в чужой огород.
Бесит. Да?
Бочка порохУ• 12 января в 21:40
Ответ дляБорисфенка
То ви такої долі авторці бажаєте? Чи ви вірите, що Сашка від авторки бігати не буде, ’він з нею зміниться’?
Горбатого могила виправить.
А хз
Может после жены автор святая будет казаться
Голова колгоспу• 12 января в 21:40
Ответ дляБочка порохУ
Красотка, да?
Ни пеленками не обросла, ни блядуном

Горько плачет по ночам, сверху, на члене
Да,красотка.Пеленки были уже,блядуна нет.
Плачь сама от отсутствия нормального свободного члена.
Вибраторы в свободной продаже.А не на чужих мужей глаз ложить .
Бочка порохУ• 12 января в 21:41
Ответ дляГолова колгоспу
Два в одном круче
Борисфенка• 12 января в 21:41
Ответ дляБочка порохУ
А хз
’Зарікалася свиня гівна не їсти’.
Бочка порохУ• 12 января в 21:42
Ответ дляБорисфенка
’Зарікалася свиня гівна не їсти’.
Давайте признаем что и женщины есть шандарахнутые?
Борисфенка• 12 января в 21:46
Ответ дляБочка порохУ
Є, але не у цьому випадку. Авторку почитайте - там хороша спокійна забезпечена родина. Саме тому авторка хоче її зруйнувати. Або і далі тихо доїти чужу корову.
Голова колгоспу• 12 января в 21:46
Ответ дляБочка порохУ
Можно все
Что не запрещено законом!
Ну вообще-то тот мужчина в законном браке!
И все хотелки авторицы побоку.
Кумедний ґудзик• 12 января в 21:46
Мій чоловік зраджував з моєю близькою подругою. В цьому випадку зломати їй пальці - за те, що вона конкретно виявилася гімном, а не подругою? Бо зі сторонньою жінкою такі б думки мені не приходили - бо зрадив мені чоловік, а не вона.
Подруга з своїм чоловіком помирилися, а ми вже півроку живемо окремо
Голова колгоспу• 12 января в 21:48
Ответ дляБочка порохУ
Бесит. Да?
Неа,обломы для авторши расписываю
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:49
Ответ дляГолова колгоспу
А як можна взагалі в якусь сім´ю залізти?
Якщо туди ’залізли’ - там вже нема сім´ї, як би абіженкам- жонкам не було гірко те визнавати
Дуже дуже вумна• 12 января в 21:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Че реально муж простил шо она по другим членам скакала??во дает))
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:51
Ответ дляГолова колгоспу
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Баби, як ви не розумієте, наскільки самі себе опускаєте таким світоглядом?..
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:52
Ответ дляГолова колгоспу
И все хотелки авторицы побоку.
І що? Штамп у паспорті не є ознакою приналежності однієї людини іншій.
Кумедний ґудзик• 12 января в 21:54
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, реально....сказав, що заради дитини. Але він , просто, слабак..Ну, я так думаю. хто зна , що насправді в голові
Бочка порохУ• 12 января в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Ну с чего вы взяли что там внутри все гладко?
Было б хорошо- автор бы там не появилась
Бочка порохУ• 12 января в 21:57
Ответ дляГолова колгоспу
И все хотелки авторицы побоку.
И шо?
Где написано в законе что с таким шпокаться низзя?
Голова колгоспу• 12 января в 21:57
Ответ дляБабка_в_кедах
Можно,есть реальные епизоды,когда хитростью,обманом и другими действиями доводили шалавы до койки.
Что за обращение,вон авторица не обиженка прошмандовка,что надо отказываться от чужого мужа,а ой,как не хочется.По сути никто и звать никак,а гонору,так ужас.Абіженку корчит из себя,жена позвонит и навставляет.
И правильно сделает,рога обломает и ославит.
Бочка порохУ• 12 января в 21:57
Ответ дляБабка_в_кедах
Люди этого не понимают
Бочка порохУ• 12 января в 21:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Сори. Ошиблась!
Голова колгоспу• 12 января в 21:59
Ответ дляБабка_в_кедах
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Дно-это такие,как авторица.Там уже и опускаться некуда.
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:59
Ответ дляКумедний ґудзик
Просто любить. Чи не скакала. Бува. Може, він образив чимось, і вони були у ссорі. Ото буде надалі думати, як себе поводити, щоб дівчина не захтіла ніде ’скакать’.
Бочка порохУ• 12 января в 22:00
Ответ дляГолова колгоспу
Не
Дно- муж!
Бабка_в_кедах• 12 января в 22:00
Ответ дляГолова колгоспу
Зараз не Середньовіччя. Тут жона може ославити тільки себе як опущєнку- тєрпілу, що ломає коп´я за яйценосця якогось
Кумедний ґудзик• 12 января в 22:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Колись він їй зрадив. Отже це була її помста чоловікові. ОК. Але ми дружили більше 20 років сім’ями. Для помсти є купа інших чоловіків, але ж ні. З моїм трахалася. Розвалила мою сім’ю
Борисфенка• 12 января в 22:02
Ответ дляБочка порохУ
А ще не бачила жодного чоловіка, який би відмовився стрибнути у койку, де валяється гола жінка. Чом би й ні?
Бочка порохУ• 12 января в 22:02
Ответ дляБорисфенка
Ну многие себя уважают как минимум
И жену уважают

Хз

Все зависит от окружения, походу
Голова колгоспу• 12 января в 22:02
Ответ дляБабка_в_кедах
Для вас может и нет,а они-семья.И они не в свободных отношениях. Именно в браке друг для друга.И места потяганкам в чужой семье нет!
Бочка порохУ• 12 января в 22:03
Ответ дляГолова колгоспу
Да щас , сказал муж и полез на любовницу