Кнопкотиць• 12 января в 11:56
Питання до коханок
В мене таке питання. Ви коханка вже довгий час, два роки. І раптом Вам пише дружина Вашого коханця і дозволяє собі обізвати Вас дуже лайливими словами і наговорити купу жахливих речей, у тому числі прокльонів і бажати Вам вмерти. Ваші подальші дії? Як відповісти на таке і чи треба відповідати? А можливо треба коханцю сказати, щоб розібрався з поведінкою своєї дружини?
Бочка порохУ• 12 января в 21:39
Ответ дляГолова колгоспу
Ну и живите не лезьте в чужую семью.Тут такое не прокатит,где личные границы нарушены.
Хотеться ей может самой с собой,не более.
Можно все
Что не запрещено законом!
Бочка порохУ• 12 января в 21:39
Ответ дляГолова колгоспу
Это про авторшу?
Так нах... такая корова,пусть мычит в другом месте.А не пришла с нахальной мордой в чужой огород.
Бесит. Да?
Бочка порохУ• 12 января в 21:40
Ответ дляБорисфенка
То ви такої долі авторці бажаєте? Чи ви вірите, що Сашка від авторки бігати не буде, ’він з нею зміниться’?
Горбатого могила виправить.
А хз
Может после жены автор святая будет казаться
Голова колгоспу• 12 января в 21:40
Ответ дляБочка порохУ
Красотка, да?
Ни пеленками не обросла, ни блядуном
Горько плачет по ночам, сверху, на члене
Ни пеленками не обросла, ни блядуном
Да,красотка.Пеленки были уже,блядуна нет.
Плачь сама от отсутствия нормального свободного члена.
Вибраторы в свободной продаже.А не на чужих мужей глаз ложить .
Бочка порохУ• 12 января в 21:41
Ответ дляГолова колгоспу
Два в одном круче
Борисфенка• 12 января в 21:41
Ответ дляБочка порохУ
А хз
’Зарікалася свиня гівна не їсти’.
Бочка порохУ• 12 января в 21:42
Ответ дляБорисфенка
’Зарікалася свиня гівна не їсти’.
Давайте признаем что и женщины есть шандарахнутые?
Борисфенка• 12 января в 21:46
Ответ дляБочка порохУ
Є, але не у цьому випадку. Авторку почитайте - там хороша спокійна забезпечена родина. Саме тому авторка хоче її зруйнувати. Або і далі тихо доїти чужу корову.
Голова колгоспу• 12 января в 21:46
Ответ дляБочка порохУ
Можно все
Что не запрещено законом!
Ну вообще-то тот мужчина в законном браке!
И все хотелки авторицы побоку.
Кумедний ґудзик• 12 января в 21:46
Мій чоловік зраджував з моєю близькою подругою. В цьому випадку зломати їй пальці - за те, що вона конкретно виявилася гімном, а не подругою? Бо зі сторонньою жінкою такі б думки мені не приходили - бо зрадив мені чоловік, а не вона.
Подруга з своїм чоловіком помирилися, а ми вже півроку живемо окремо
Голова колгоспу• 12 января в 21:48
Ответ дляБочка порохУ
Бесит. Да?
Неа,обломы для авторши расписываю
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:49
Ответ дляГолова колгоспу
А як можна взагалі в якусь сім´ю залізти?
Якщо туди ’залізли’ - там вже нема сім´ї, як би абіженкам- жонкам не було гірко те визнавати
Дуже дуже вумна• 12 января в 21:50
Ответ дляКумедний ґудзик
Че реально муж простил шо она по другим членам скакала??во дает))
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:51
Ответ дляГолова колгоспу
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Баби, як ви не розумієте, наскільки самі себе опускаєте таким світоглядом?..
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:52
Ответ дляГолова колгоспу
И все хотелки авторицы побоку.
І що? Штамп у паспорті не є ознакою приналежності однієї людини іншій.
Кумедний ґудзик• 12 января в 21:54
Ответ дляДуже дуже вумна
Так, реально....сказав, що заради дитини. Але він , просто, слабак..Ну, я так думаю. хто зна , що насправді в голові
Бочка порохУ• 12 января в 21:56
Ответ дляБорисфенка
Ну с чего вы взяли что там внутри все гладко?
Было б хорошо- автор бы там не появилась
Бочка порохУ• 12 января в 21:57
Ответ дляГолова колгоспу
И все хотелки авторицы побоку.
И шо?
Где написано в законе что с таким шпокаться низзя?
Голова колгоспу• 12 января в 21:57
Ответ дляБабка_в_кедах
Можно,есть реальные епизоды,когда хитростью,обманом и другими действиями доводили шалавы до койки.
Что за обращение,вон авторица не обиженка прошмандовка,что надо отказываться от чужого мужа,а ой,как не хочется.По сути никто и звать никак,а гонору,так ужас.Абіженку корчит из себя,жена позвонит и навставляет.
И правильно сделает,рога обломает и ославит.
Бочка порохУ• 12 января в 21:57
Ответ дляБабка_в_кедах
Люди этого не понимают
Бочка порохУ• 12 января в 21:58
Ответ дляБабка_в_кедах
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Сори. Ошиблась!
Голова колгоспу• 12 января в 21:59
Ответ дляБабка_в_кедах
Яке дно...
На чужих мужей...
Глаз ложить....
На чужих мужей...
Глаз ложить....
Дно-это такие,как авторица.Там уже и опускаться некуда.
Бабка_в_кедах• 12 января в 21:59
Ответ дляКумедний ґудзик
Просто любить. Чи не скакала. Бува. Може, він образив чимось, і вони були у ссорі. Ото буде надалі думати, як себе поводити, щоб дівчина не захтіла ніде ’скакать’.
Бочка порохУ• 12 января в 22:00
Ответ дляГолова колгоспу
Не
Дно- муж!
Бабка_в_кедах• 12 января в 22:00
Ответ дляГолова колгоспу
Зараз не Середньовіччя. Тут жона може ославити тільки себе як опущєнку- тєрпілу, що ломає коп´я за яйценосця якогось
Кумедний ґудзик• 12 января в 22:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Колись він їй зрадив. Отже це була її помста чоловікові. ОК. Але ми дружили більше 20 років сім’ями. Для помсти є купа інших чоловіків, але ж ні. З моїм трахалася. Розвалила мою сім’ю
Борисфенка• 12 января в 22:02
Ответ дляБочка порохУ
А ще не бачила жодного чоловіка, який би відмовився стрибнути у койку, де валяється гола жінка. Чом би й ні?
Бочка порохУ• 12 января в 22:02
Ответ дляБорисфенка
Ну многие себя уважают как минимум
И жену уважают
Хз
Все зависит от окружения, походу
И жену уважают
Хз
Все зависит от окружения, походу
Голова колгоспу• 12 января в 22:02
Ответ дляБабка_в_кедах
Для вас может и нет,а они-семья.И они не в свободных отношениях. Именно в браке друг для друга.И места потяганкам в чужой семье нет!
Бочка порохУ• 12 января в 22:03
Ответ дляГолова колгоспу
Да щас , сказал муж и полез на любовницу