Омлетик• Изменено 12 января в 16:13
Як вихватити квитки на Конопську відьму?
Завдання із зірочкою. Вже півтора роки не вдається.
Як це зробити? Може є якийсь лайфхак?
Налитое яблочко• 12 января в 17:29
А я дивилася у Франка пощастило подарували білети, а потім випадково потрапила на виставу у Берегиню на березняках і отримала також велике задоволення від перегляду.
СкумбріяП8• 12 января в 17:36
Ответ дляНалитое яблочко
Хай Бог милує
я Вам страшне розповім є ще й книга з повістю Квітки-Основ´яненко Григорія Федоровича і Вона краще ніж спектакль та фільм разом узяті .А взагалі у 9 класі цю повість проходять по програмі
Зрозуміло. Не знали, не читали.
Показушница• 12 января в 17:53
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
І я також раджу подивитися на Ютубі запис вистави КВ у Франка 1986(!), здається, року. Період розквіту театру.
Це шедевр навіть для сьогоднішнього часу. Цікаві технічні рішення, весело, смішно, цікаво. Ще молоді гарні актори, деяких корифеїв, на жаль, вже нема, а там чудова акторська гра.
А ссылку можно?
Тракторні війська• 12 января в 18:17
14 січня 2025
Конотопська відьма
Ціна: 290-1590 грн
МЦКМ ’Жовтневий палац’
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
через сайт контрамарка
Конотопська відьма
Ціна: 290-1590 грн
МЦКМ ’Жовтневий палац’
Алея Героїв Небесної Сотні, 1
через сайт контрамарка
Десь так, але...• 14 января в 08:41
Ответ дляOksana-Rai
Ну і коза🤮
Згідна на козу це все схоже, якісь вертеп