Красота неземная• 13 января в 13:39

Безугла: Бути представником ЛГБТ — це не норма, а психофізіологічне відхилення

А ви як вважаєте, вона права чи ні?
Результат:
вже голосів: 112
64 (57.14%) Права
48 (42.86%) Не права
Птица секретарь• 13 января в 14:36
Ответ дляЗалетна Я тут
Так само як нервове рахування калорій і виснажуючи тренування тому що на 100 грамів поправився. Культ худоби накинутий лише в наш час, раніше жінки не старались виглядати як ляльки барбі і ніхто їм не пропонував йти до психолога так як важить 70 кг, а не 60.
Ну так проблеми ваги це не тільки зайва вага. Анорексія це теж не здоровя. Це все РХП . Я 3 роки тому була з дитиною в пнд дитячо-підлітковому. Боже скільки там дівчаток з РХП . Памятаю як одну дівчинку вмовляли хочаб ложку супу зїсти. Вона зїла і як почала рвати. Це вже настільки мозок собі вшатала
Лялька в колисці• 13 января в 14:38
Ответ дляЯниЯ
Не смейте об этом даже заикаться. На лишний вес имеют право только коллеги марьяны, которые в трибуну уже не помещаются, а для простых людей это не норма!
До колег Мар´яни і друзів найвеличнішого мені ще їсти і їсти.
Доросла дівчинка• 13 января в 17:08
Бути Безуглою то вже збочення. Яка їй справа до цього взагал?і?
Карусель-весель• 13 января в 17:39
Від чого ця недорозвинена знову відволікає? Знову щось втихаря протягують на тендерах?