Показушница• 13 января 2025
Це що за срам? Це та сама, яка кричала що у війну не можна радіти і дарувати под
І дарувати подарунки?
Що люди голодують, ліків немає. Стидила Трінчер. А сама що постить? Це ок?
Що нею керує?
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляНесу пургу
Чего к ней пристали. То что не фотогенична, то да, а так имеет право фотографироваться как хочет.
Якщо вона така високоморальна, «неначасі» бо війна. То вона ще продовжується. Люди не просто голодують, а ще і вмирають.
Кому цікава її плоска дупа в такий час?
Гореотума• 13 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
То Єфросініна? Божечки, шо вона така страшна стала
Точно? Зовсім не схожа. Машка, хоч і 💩, але гарна. А це якесь опудало
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Кто такие Маша, Тринчер и их мужья? И почему Вас так колбасит от посторонних людей?
В Україні знають хто така Маша, Трінчер і тд
Якщо ви не знаєте, то пояснювати не буду
Мальовнича даль• 13 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Вот согласна)
парИла я парИла• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Кому цікава її плоска дупа в такий час?
Автор, поддерживаю.
Но мы ж ей не запретим фотки эти выставлять. И молоть своим языком мы ей тоже не запретим.
Можем только не смотреть и не слушать
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Автор, поддерживаю.
Можем только не смотреть и не слушать
Я не підписана. В фб вилізла сама мені
Гореотума• 13 января 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Тринчер - без понятия кто такая, а Машка, вроде, Ефросинина, ведущая на телевидении
Грамотний хвіст• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Новий тренд
Муд 2025 пише оця во
Класний муд. Чоловік/коханнць вдома, не в окопі. Чом би і ні
Муд війни вона не відчуває
Муд 2025 пише оця во
Муд війни вона не відчуває
Кайфуют леди
Мизимец• 13 января 2025
Что за пошлая баба с голой жопой? Сколько ей лет? Вроде, серьёзнее уже должна быть...
Грамотний хвіст• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А это ещё кто?
Тоже ведущая?
С Дантесом она мать 6 детей
Невгамовна• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Класна фотосесія насправді
Можу тільки порадіти за цілеспрямованість, вміння тримати себе в формі і гарно виглядати. Розумію, чого це варте, враховуючи, що їй не 18.
Хоч мене вона теж підбішує час від часу деякими своїми інтервʼю, але до зовнішності взагалі питань немає. Класна!
Великих грошей то коштує, які її чоловік заробляв, заробляє і заробляти буде. Особливо під час керування фондом цінних паперів)))
Шкода, що за ті гроші розуму не купиш.
Труп нареченої• 13 января 2025
Ответ дляРанковий базар
Що сталось, чоловік таки зрадив?)
вже давно тягається з молодими стрункими от вона і анорексує і мооодиться
Зяблик протестант• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Кому цікава її плоска дупа в такий час?
Вам
Гореотума• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
А это ещё кто?
Тоже ведущая?
Не. Это кто-то из свингеров Дорофеевой. Вроде бывшая ее мужа
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляМизимец
Щось всіх наших так криє.. Кароль оголюється..
Мішина в мікро трусах..
Тепер ця
Якийсь ексгібіціонізм
Мішина в мікро трусах..
Тепер ця
Якийсь ексгібіціонізм
парИла я парИла• 13 января 2025
Ответ дляГореотума
’Бывшая жена мужа Дорофеевой’ - это у нас ’знаменитость’?!
О времена!!!!!
Гореотума• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Якщо ви знаєте, то це не означає, що ВСІ знають 🤦🏻♀️
Я в Україні і з вашого списку знаю лише Єфросиніну
НЛОша• 13 января 2025
А що ж вона не в трусах бра-бра-бра? Чого ж не носить той мотлох за яким стоїть?
А так, криза віку та велике задоволення своїм схудненням.
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
О времена!!!!!
Та яке там.. просто до слова прийшламя з колготами
Її знають лише після шуміхи з обміном
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляНевгамовна
Шкода, що за ті гроші розуму не купиш.
А до чого тут її чоловік взагалі? Вона самодостатня. Знаєте, скільки в неї проведення заходу коштує? В нас компанія якраз перед війною замовляла.
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляГореотума
Так її вже достатньо
Але ж знають. Років 20 вже знають
А людина пише що нікого не знає. Точно з України?
Але ж знають. Років 20 вже знають
Гореотума• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
О времена!!!!!
А кто сказал, что она знаменитость? Я этого не писала. Вы спросили, кто это, я вам ответила 🤷🏻♀️
Или вы и Дорофеевой не знаете? Так это певица, когда-то была в группе «Время и стекло»
Мизимец• 13 января 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Да ладно... вообще не узнала её.
Не люблю натовп• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Это Ефросинина?
Как по мне, то очень подлая личность. С двойными стандартами.
Но красивая и худая)
Непогодка• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
І ви знаєте, я не проти таких фотосессій. Від людини яка ні до кого не лізе і не вчить як жити. Але від тоі яка повчає інших, я в шоці.
В определенном возрасте у некоторых крыша едет, похоже, этот тот случай.
Невгамовна• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Тактактак, все сама- самісінька, як і подружка її Оля Полякова, чоловік не при чому, ага ага))) Віримо!
Про прайс на неї нецікаво