Показушница• 13 января 2025

Це що за срам? Це та сама, яка кричала що у війну не можна радіти і дарувати под

І дарувати подарунки?
Що люди голодують, ліків немає. Стидила Трінчер. А сама що постить? Це ок?
Що нею керує?
автор Показушница • 13 января 2025
Світ подивиться на наших селебріті і подумає «а у них там точно війна?»
Ёшки_Матрёшки• 13 января 2025
Что это за женщина трудной судьбы?
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляНевгамовна
Тактактак, все сама- самісінька, як і подружка її Оля Полякова, чоловік не при чому, ага ага))) Віримо!
Про прайс на неї нецікаво
Дивіться, я зрозумію, якщо вам була дана команда «обісрати» Єфросиніну, створити тему, це ок, хай буде.
Але якщо ви хоча б трохи проаналізуєте теми на цьому ресурсі: «я товста» «як схуднути» «я себе не люблю» «я ніхто без чоловіка». То виглядає дивно, що такі клуші (умовно), обговорюють «плоский зад» та «страшне обличчя» Єфросиніної😆
Дверной_Проем• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Не знаю.. але двулічність якась
Маша явно в поиске
Тоска в носках• 13 января 2025
разве это Ефросинина? Вообще не похожа...
Завжди з рушником• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
В Україні знають хто така Маша, Трінчер і тд
Якщо ви не знаєте, то пояснювати не буду
Я не знаю, хто такий трінчер. Вперше чую.
Комиссия50%• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А до чого тут її чоловік взагалі? Вона самодостатня. Знаєте, скільки в неї проведення заходу коштує? В нас компанія якраз перед війною замовляла.
Брюзга она помойная, которая лутает бабло на зборах, вместе со своим дружком Притулой.
Всем давно известно что за фрукт эта Ефросинина. Кого вы блин защищаете
Матраскин Брат• 13 января 2025
Ого, ей жопу нафотошопили Она же в профиль плоская, как доска!
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
Сегодня сержусь• 13 января 2025
У вас автор прям талант отбирать полуголих самок
как тебе такое илон маск• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Не знаю.. але двулічність якась
Она всегда была двухличной.И с сестрёнкой она типа не общается,та у русни на подсосе.Так заткнись и молчи тогда,зачем врать всем?
автор Показушница • 13 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Оце і вибісило. Лицемірна
СирОжино пирОжино• 13 января 2025
Оземпик смотрю уже все колят. В 90е такую худобу называли, кокаиновый шик.
Видела недавно видео с Н.Кидман, и другими актрисами. Все как карандаши толщиной. Очень нездорово. Не говорю чтотгадо быть толстыми, но это реально, как узники какие-то уже
Душка-свекрушка)))• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Оце і вибісило. Лицемірна
Так вибісило, що вирішили і тут пропіарити, перегляди підняти?
СирОжино пирОжино• 13 января 2025
Ответ длякак тебе такое илон маск
Так в их сфере нормальные не выживут. Только максимальные приспособленцы. Во все времена так было. Шуты должны подстраиваться под правящий класс.
Поторописька• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Это Ефросинина?
Как по мне, то очень подлая личность. С двойными стандартами.
типова акакаяразнічна ждуниха, котра перефарбовується на ходу
Мию вікна у мороз• 13 января 2025
А мені нра. Красотка.
А ви дивіться там не лусніть від заздрощів .
Дверной_Проем• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Оце і вибісило. Лицемірна
Може вона ворога хотела напугать? Вы так сходу шансов не дали
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляКомиссия50%
А навіщо ви їй гроші перераховуєте тоді, якщо не вірите в добропорядність?
парИла я парИла• 13 января 2025
Ответ дляПоторописька
Это уже если в трусах фоткается то ждуниха или по каким-то другим критериям?
Скажений гудзик• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Наверное хотят взять сексом, больше талантов нет. В Киеве сегодня видела такую афишу, ну что сказать…смысл прикрывать, пусть уже разденутся
Завжди з рушником• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ви і в політичних темах ботами називаєте ваших опонентів, навіть коли вам прямо перед носом показують, де ви пишете неправду. А зараз навіть тему про якусь Машу замовленою вважаєте. Та кому ця Маша потрібна, щоб прямо ботів наймати для створення тем? Автор не про зовнішність написала.
Я Головна• 13 января 2025
Ответ дляВикупана
И тут колготки. Постоянно в ленте попадаются фотки аля фешн вог, и там девы в колготках без юбок. Это секси сейчас? Мне каким-то детским садом отдает
Та какой детский сад, в её возрасте только с этим ассоциация.
Невгамовна• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Була б дана мені команда обісрати Машу, то я би і створила тему.
Аналізувати теми на порадниці?!?!?)))) Вибачте, але це збочення!
Поторописька• 13 января 2025
Ответ дляпарИла я парИла
труси тут ні до чого, ждуниха і пристосуванка. Моя бабця таких називала ’перешиванці’: хто платить, той і ’танцює’ таких, їм гроші не пахнуть
Треба підробіток• 13 января 2025
Она омерзительна безотносительно фотосессии. Двуличная, лицемерная и лживая. Что угодно для хайпа - хоть скндал, хоть жопу показать, хоть грязные трусы вывернуть. А самое печальное, что у этих персонажей, огромная аудитория.
Пэрисхилтонша• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
До чого тут селебріті, світ може подивитися на умовне Яремче і теж зробити висновок, що війни нема. Тобто, як війна, то всім залізти до підвалів і ридати днями і ночами без продиху, так світ собі уявляє війну? А не пішов би він на ...єр, той світ? Не їм, жуючим в тиші і спокої свої бургери, розповідати, що і як тут має бути.
Я Головна• 13 января 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Класна фотосесія насправді
Можу тільки порадіти за цілеспрямованість, вміння тримати себе в формі і гарно виглядати. Розумію, чого це варте, враховуючи, що їй не 18.
Хоч мене вона теж підбішує час від часу деякими своїми інтервʼю, але до зовнішності взагалі питань немає. Класна!
Героиновый шик давно не в моде
Хочу в БАНю• 13 января 2025
Обожнюю Єфросиніну, можете мене захейтити
До речі, Притулу також
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
По-перше, я використала слово «якщо» було завдання.
По-друге, побудова самої теми: багато однотипових коментарів, моментальна кількість лайків, або «рукалице» на протилежну точку зору.
По-третє: обговорення зовнішності, але чомусь одразу перейшло в якусь політичну площину. «Вона краде донати, як Притула» «Чоловік краде», «у нас війна, а вона в колготках».
Ну і по-четверте, вчора в «політичних темах» мені приписували ось цю «не правду». Виходить, що ви там теж були та повторюєте ті ж репліки ботви, що тут, що там.