Показушница• 13 января 2025
Це що за срам? Це та сама, яка кричала що у війну не можна радіти і дарувати под
І дарувати подарунки?
Що люди голодують, ліків немає. Стидила Трінчер. А сама що постить? Це ок?
Що нею керує?
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Обожнюю Єфросиніну, можете мене захейтити
До речі, Притулу також
А я Фреймут обожнювала в Ревізорі.
Притула мені також ок. Я часто донатила, але потім почали писати всяке, а я не захотіла розбиратися. То ж доначу лише знайомим тепер
Нічого проти Притули сказати не можу, бо не цікавилася.
Маша довгий час мені подобалася. Років так в 36…(їй було) я дуже захоплювалася нею.
А зараз бачу, що порадниці стосовно неї «зріли в корінь»
Пилосмок працює• 13 января 2025
Срамота, якби ж дійсно, вона не засуджувала інших… а так – бридко 🤢
Я Головна• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Світ подивиться на наших селебріті і подумає «а у них там точно війна?»
Реклама какого борделя што ли?
Стрекоза любви• 13 января 2025
Ответ дляЯ Головна
Героиновый шик давно не в моде
Мода циклічна, взагалі-то. Сподіваюся, що з появою Оземпік він масово не повернеться
Большой секретик• 13 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
До речі, Притулу також
Благаю, тільки не голосуйте в президенти його)))
Наша бідолашна Україна цього шоу маст гоу он вже не витримає.
Хочу в БАНю• 13 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
голосувати мені за ’нього’ чи ні певно не Ваша справа
А вот недавно• 13 января 2025
Ответ дляРанковий базар
Що сталось, чоловік таки зрадив?)
Давно вже)) в нього давно інша, але продовжують грати в верихеппифемелі)) хоча після того як вона підісрала йому з депутатством, розказуючи про секс на відстані, дивно що він погодився продовжувати
Фрося зараз в активному пошуку, от і пре усюди з фоточками, співом, акторством ))
Доктор Варвар• 13 января 2025
Интересно, что движет взрослой женщиной, которая так старается выдавить из себя секс?)
Призывно изгибается, открывает рот...
Публикует эти шедевры. Какую она надеется получить реакцию?
Призывно изгибается, открывает рот...
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Призывно изгибается, открывает рот...
От і я думаю.. в 30+ вона була елегантніша. А в 45 рве дах
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Призывно изгибается, открывает рот...
Її фото і стиль в 36-39. Зверніть увагу наскільки чопорно одягалася, мало не Мідлтон.
А тепер..🤦🏻♀️
Пэрисхилтонша• 13 января 2025
Вибачте, ще додам. От я живу в такому місті, де не знаєш, лягаючи спати, чи прокинешся ти вранці живим. І так, я буду фоткатися в купальнику, ходити до закладів, бо, може, це в останній раз. І точно не іноземцям мені розказувати як фоткатися і де їсти. А хто думає інакше, вітаю, ви живете в спокійному місті.
Доктор Варвар• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
А тепер..🤦🏻♀️
Ей трудно. Она- не актриса, не певица. Ведущая... У мужа своего канала нету... Стареет... Опры из нее не вышло.
Если муж совсем бросит, за что жить? Чтобы зарабатывать денежку нужен талант или хайп. Вот, она и хайпует, как может.
Фото эти вызывают даже не раздражение. Жалость.
Показушница
• 13 января 2025
А правда ж, що і зуби були не такі великі?
Вона поклала вініри на ідеальні свої зуби?
Оце ж треба
Ладно коли на страшні і криві ставлять, а покласти штучні зуби на свої, котрі краще це дивний вибір
Оце ж треба
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Мій перший комент про це. Дублюю спешл фор ю:
Я не проти таких фотосесій, якщо людина при цьому не вчить жити інших. Тобто не розказує іншим, що їм жити «неначасі»
Пэрисхилтонша• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Зрозуміла, я коментувала тільки про те, що подумає світ.
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляПэрисхилтонша
Я не погоджуюся. Точніше не зовсім.
Наші знаменитості, вони типу лідери думок і тд
Вони несуть певну відповідальність.
От Маша несе відповідальність навіть перед підлітками що пропагує нездорову анорексію.
Лідери думок, інфлюенсери повинні траслювати і війну також!
І життя і війну.
І межа якась має бути.
До звичайних людей претензій нуль
Вони несуть певну відповідальність.
І життя і війну.
І межа якась має бути.
До звичайних людей претензій нуль
Пэрисхилтонша• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Я не погоджуюся. Точніше не зовсім.
Вони несуть певну відповідальність.
І життя і війну.
І межа якась має бути.
До звичайних людей претензій нуль
Вони несуть певну відповідальність.
І життя і війну.
І межа якась має бути.
До звичайних людей претензій нуль
Маша і сама хвора, на мою думку. Вона анорексичить вже давно.
Хочу на Балі• 13 января 2025
Ой, не впізнала Єфросісіну....Ви краще подивіться що витворяє Оля Полякова, я замахалася блокувати вже новини, де вона в колготках треться біля сходинок та пісню співає якусь, це трешак просто... мабуть це клімакс наближається чи настав та якись громональні збої
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляХочу на Балі
😂 ой не можу
Іду пошукаю
Хочу на Балі• 13 января 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Так а чим хайпувати, дряхлим тілом та висунутим язиком, це ж гидко....
Суцільна зрада• 13 января 2025
Ответ дляХочу на Балі
Ну то вони ж подружки з Марійкою😂 вплив Олі очевидний
Большой секретик• 13 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Моя. Мені ще в цій країні життя доживати
Показушница
• 13 января 2025
Ответ дляХочу на Балі
Оце? 😂
Хочу на Балі• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Точно війна, бо це крик відчаю, останній шанс та агресивна реклама годувальниці
Суцільна зрада• 13 января 2025
Ответ дляХочу в БАНю
Ну звісно. Голосувальшики «по приколу» звалили за кордон. А ми розхльобуємо
Хочу на Балі• 13 января 2025
Ответ дляПоказушница
Оце? 😂
Так, вона цілий день вилізала у моїй рекламі ФБ, прийшлося заблокувати профіль цієї божевільної) трешак просто
Мальдивирую• 13 января 2025
Воно нарешті схудло
А взагалі воно було лицемірне завжди.
І жопу лизало, кому треба
А взагалі воно було лицемірне завжди.
І жопу лизало, кому треба