Баба Йога• Изменено 13 января в 16:30
Старий кум і його нова любов.
Дружимо багато років . Майже всі свята , відпустки, вихідні проводимо разом . Він жив у громадянському шлюбі з жінкою з якою у мене теж були дружні стосунки . Але життя так склалося що вони розійшлися . І от він знайшов собі іншу пару . Різниця у віці 19 років ( в кума з нею ну і відповідно у мене теж). Вона не погана , вихована , стримана . Але мені з нею нудно . Кум дуже хоче дитину , бо в свої 42 ще не має . Я його розумію . Ми з чоловіком всіляко його підтримуємо . І там так бачу все серйозно, діло йде до весілля . І я розумію шо та «мала» тепер з нами надовго . А я вже не вивожу . І також видно що і їй з нами не цікаво . Сидить бідна мучиться щоразу .
І я вже ледь тримаюся .
Мама Карло• 13 января в 16:29
Яке ваше діло до його дівчини? це його вибір, ваш вибір - спілкуватися з ними або парою, або ніяк
Впораюсь зі всим• 13 января в 16:30
вы не обязаны ее принимать и общаться..
это его выбор
пусть будет счастлив
это его выбор
пусть будет счастлив
Престидижитатор• 13 января в 16:31
Было бы не плохо, как-то намекнуть куму, чтобы приходил сам
Зараз на дієті• 13 января в 16:31
Пора оторваться вам с мужем от сиськи кума
и жить своей жизнью
Куда_бежать• 13 января в 16:32
Ответ дляПрестидижитатор
и куму в ответ было бы неплохо сказать напрямую направление, куда пойти таким кумовьям
Физрукая• 13 января в 16:32
Ответ дляКуда_бежать
42-19=23
как-то так
Блин) Провтыкала, только проснулась)
Куда_бежать• 13 января в 16:33
Ответ дляФизрукая
Блин) Провтыкала, только проснулась)
ох ни фига себе у вас здоровый сон
Физрукая• 13 января в 16:34
Ответ дляКуда_бежать
ох ни фига себе у вас здоровый сон
Спала ночью 3 часа всего - у сына проблемы со сном
Баба Йога
• 13 января в 16:34
Ответ дляМама Карло
Де ви прочитали що мені якесь діло????
Так і знала шо тут вічно всі читають поміж строк .
Я написала шо я за кума рада . І бажаю що б у них все вийшло і народилася врешті така омріяна дитина .
Але всі свята і кожні вихідні і відпустку я тепер змушена проводити з людиною з якою мені нудно.
Бо кум дуже дружній з моїм чоловіком . Ми постійно зустрічаємося 2*2.
А я уже й не рада . Не маю права на ці почуття?
Чого ви накинулися на мене?
Я десь писала що вони мають розійтися , чи хоть слово в тому напрямку сказала???
Я описала свою проблему . Що мені з людиною не комфортно і не цікаво . І кума втрачати не хочеться.
Чого ви накинулися на мене?
Дивне створіння• 13 января в 16:35
Згодна, шведський формат родини не всім заходить. Доведеться вам якось з чоловіком вдвох жити, а з кума родиною просто дружити.
Директор Пляжу• 13 января в 16:35
У нас кум тоже женился второй раз, она моложе на 12 лет. Разница, конечно, чувствуется, но это его дело.
Куда_бежать• 13 января в 16:35
Ответ дляФизрукая
ясно, ну тогда простите
Куда_бежать• 13 января в 16:36
Ответ дляБаба Йога
Де ви прочитали що мені якесь діло????
Чого ви накинулися на мене?
то есть вам нет никакого дела и именно поэтому вы создали тему?... я ничего не упустила?...
Мама Карло• 13 января в 16:37
Ответ дляБаба Йога
Де ви прочитали що мені якесь діло????
Чого ви накинулися на мене?
Ну то я вам і написала, що якщо вам не комфортно спілкуватися з нею, то забудьте про зустрічі парами)
Куда_бежать• 13 января в 16:37
Общайтесь с кумом, с мужем в конце концов ,пусть девочка потихоньку привыкает к вашей компании и со временем ’втянетесь’
У меня была подобная ситуация, я тоже не воспринимала новую пассию брата (ибо в первой он поступил некрасиво, а с ней мы были очень близки). Ничего, теперь всё прекрасно, давно ’притёрлись’ и с этой
Я такая наивная• 13 января в 16:37
Ответ дляБаба Йога
Де ви прочитали що мені якесь діло????
Чого ви накинулися на мене?
Якщо в них народиться дитина, то спілкування явно зменшиться, готуйтеся до цього.
Баба Йога
• 13 января в 16:38
Ответ дляКуда_бежать
Вы упустили всё.
Таке трапляється зазвичай коли в людини є певні проблеми з розумінням прочитаного🤷♀️
Зашла на 5минут• 13 января в 16:38
Ответ дляКуда_бежать
старий кум 42 років?...мдааа...
Реально старый. Тем более для девки 20 лет
Впораюсь зі всим• 13 января в 16:38
Ответ дляБаба Йога
Де ви прочитали що мені якесь діло????
Чого ви накинулися на мене?
напомнило как любовник рассказывал про своего кума - прожил с женой 20 лет и тут встретил молодую, развелся, женился.. и как они теперь с ней мучаются, всем за 50, ей около 30-35... боже, с ней же поговорить не о чем.. не то что бывшая жена, разбиралась в искустве да и во всем..
у нас разница 20 лет... иногда думаю и ему так хочется... или к чему вся эта критика? Человек счастлив, родился ребенок в новом браке... но после каждого визита к ним выслушиваю всю эту грязь
неприятно честно говоря
Куда_бежать• 13 января в 16:40
Ответ дляЗашла на 5минут
не девочка 20 лет его так называет, попрошу заметить
да и вам, судя по всему ближе к 20, чем к 40, ибо не писали бы такую глупость