Кривая спроса• 13 января в 17:20
Що показує кардіограма?
Серйозні проблеми з сердець вона виявляє? Бо кажуть що не завжди вона може так би мовити «спіймати» проблему.
Гопница-Советчица• 13 января в 17:24
Если есть еще какие-то вопросы дополнительные,отправляют на узи.
А я женатая• 13 января в 18:03
Купите портативный кардиограф, почитайте инет - и всё будете знать)
Бджолина королева• 13 января в 18:03
Може не побачити інфаркт.
Це вже дуже індивідуально.
Поступила жінка зі скаргами , підозра на інфаркт, екг не показує , троп тест показав
Це вже дуже індивідуально.