Злива інформації• 13 января в 23:10
Вы смогли бы выйти замуж за японца?
Собственно, вопрос в теме. И если нет, то почему?
Результат:
вже голосів:
41 (43.16%)
Нет
32 (33.68%)
Да
22 (23.16%)
Хз
Как нефиг делать• 14 января в 08:11
Ответ дляСекретница
Проблема дійсно була в менталітеті, чоловік не поганий, вони в хороших стосунках залишились.
Що означає в менталітеті? У мене чоловік араб мусульманин не вживає алкоголь досить релігійний, а я християнка яка їсть сало бухає коли захочеться і живем ми 24 роки душа в душу, ніхто нікому не нав´язує своїх звичаїв і традицій.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 января в 10:02
Ответ дляРадостина
останнім часом тенденції не радують(( Дуже багато неповаги до старших, нажаль.
Які тенденції?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 января в 10:05
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чому дивно чути? Як вони різняться? У них один колір волосся, колфр очей, розріз очей, структура волосся. За якими ознаками японця можна розрізнити? Якщо у нас є кольоровий спектр волосся, очей, структура волосся розріз очей, форма носа, то у них все однакове. Я навіть бурята від китайця не розрізню, не те, що японця знайомого знайти у натовпі
Дуже дивне твердження. У більшості південних європейців чорний колір волосся, темний колір очей, однаковий розріз очей і структура волосся. Ви що, їх не зможете відрізнити? Так само і азіати -вони геть і різні.
Кондуктор троллейбуса• 14 января в 10:06
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ні не можу, для мене це просто одна людина, вони нічим не різняться абсолютно
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 января в 10:09
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Італійців один від одного відрізнити не можете? А шведи вам теж будуть на одне обличчя, бо усі блондини? Ви що, відрізняєте людей за кольором волосся? Інших особливостей зовнішності не бачите?
Кондуктор троллейбуса• 14 января в 10:10
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У китайців, корейців, бурятів, японців - не бачу, бо їх немає. Там абсолютна копірка один одного, чим вони відрізняються?
вентиляторная• 14 января в 10:11
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Типова профанація)
Розріз і форма очей у азіатів точно так само бувають різними, як і у європеоїдів. Риси, обличчя, форма обличчя - різні. Носи різні, губи різні, фігури і зріст теж різні.
Ви негроїдів теж не розрізняєте? В них же (о боже!!!!) взагалі все чорне - від волосся та шкіри і до п´яток?
Кондуктор троллейбуса• 14 января в 10:13
Ответ длявентиляторная
Типова профанація)
Що тут різного? Це тупо одна людина
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 января в 10:15
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Немає там ніякої копірки. Вони геть різні. Але якщо вам так подобається демонструвати власне невігластво, то звичайно можете продовжувати це стверджувати
вентиляторная• 14 января в 10:20
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Що тут різного? Це тупо одна людина
Ви б іще наскальні малюнки сюди притягли
В кращій якості нічого не знайшли?
Не маю бажання сперечатись і щось доводити - якщо в людини на очах шори, то не моя проблема, а її)
Але навіть тут в темі вам не одна я кажу, що азіати всі різні, як і ми. Так воно і є, а ви лишайтесь здорові. Ну і бажаю вам навчитись бути більш уважною, щоб ви могли розрізняти азіатів, негроїдів та італійців з португальцями.
В кращій якості нічого не знайшли?
Кондуктор троллейбуса• 14 января в 12:33
Ответ длявентиляторная
В кращій якості нічого не знайшли?
Не нервуй, лол
Залізний занавіс• 15 января в 22:57
Ответ дляБезникаяЯ
Далеко не жлоб. Он коттедж купил у застройщика. Внешность норм и у него и у дитя
Купил котедж СЕБЕ любимому - это не показатель нежлобливости.
А внешность, как говорится, кому и кобыла - невеста