Добро с Кулаками• 14 января 2025

Якщо не гуляти з дитиною на вулиці (новонароджена)

Балкону не має.
Зараз не має можливості.
Що буде?це дуже вплине на дитину?
Міні-бікіні• 14 января 2025
Купа жінок після кесарева не страждали так як автор. Вийти на вулицю , проблема саме в авторі, а не в придуманих мама, та інші. Давайте витягуйте себе, бо накриє депресія ще більше.
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Дівчата,дякую за поради.
Прийняла рішення відкривати настіж вікно.
Не треба мене жаліти.
Руки,ноги є,справлюсь
Ну чудово
Нагайна• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Київ.
Мені не потрібна допомога.
Я справляюсь.
Питання на рахунок чи не шкідливо не гуляти з дитиною
Ви дуже сильна дівчина. Все буде добре
Сижу_и_плачу• 14 января 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Ага особенно когда ты 2 лежачих обслуживаешь, моешь, меняешь, кормишь. Плюс новорожденный .
Точная копия плова• 14 января 2025
Ответ дляДокладальниця
Автор, поясніть де ви живете? Якщо мама і бабуся лежачі, потрібно думати хто про них піклуватиметься. Є брати/сестри у вас чи у вашої мами? Чоловік на війні, де ваш батько? Є родичі по батьківській лінії? Друзі у вас з чоловіком є?
А до чого тут друзі? Ви ю гуляли регулярно з чужою дитиною?
Неместная Я• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Педіатр сказала, що прогулянки впливають на імунітет
3 кімнати, можливо дійсно як варіант відчиняти вікно в одній
А нет никого из подружек, чтоб вышли на воздухе с ребенком погуляли хоть через день или на выходных?
Юпитерная• 14 января 2025
Ответ дляСуцільна зрада
Чому ви вирішили, що мама автора молода? Вона могла народити автора в 45. І автору, припустимо, 30-40.
То вже не така і молода мама? Цілком може бути ровесницею бабусі. Якщо це бабуся чоловіка.
Ви нарахували щось нереальне, як мамі 80-85, якщо жива бабуся? Скоріше, це бабусі 85, а мамі 60-65 років.
Докладальниця• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Навіщо вам це все?
Нікого не має.
мама й бабуся паралізовані.
Все.
Я справлюсь.
Питання було в іншому
Багато на вас навалилось. За однією лежачою людиною доглядати важко, а тут відразу дві та ще й новонароджена дитина. Ще й чоловік воює. Спробуйте звернутись в соцслужби, вам після народження теж відпочинок потрібен.
Докладальниця• 14 января 2025
Ответ дляТочная копия плова
Так, по мірі можливості, наприклад, на вихідні знайшла б час погуляти з візочком на вулиці. Знову ж таки, в магазин в аптеку могла б сходити.
ХтоЯкщоНеЯ• 14 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Приток свіжого повітря треба не тільки дитині. Так хоча б регулярно провітрюйте приміщення.

Але якось дивно народжувати дитину і з перших його днів обмежувати в елементарному.
Может мама ребёнка чувствует себя после родов не очень хорошо?
У меня ,например, были разрывы и внутренние ,и снаружи разрезали, все зашли вдоль и поперек,сидеть нельзя было 3 недели ,я не могла больше 10 минут ходить ,какие прогулки
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Всі по різному переносять,різний у кожного організм
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляЮпитерная
Якщо так цікаво, то бабусі 92, мамі 60
Юпитерная• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Якщо так цікаво, то бабусі 92, мамі 60
Автор, вибачте за питання про це. Я подумала, що якась хвороба, але це ДТП(. Бажаю вашій мамі одужання, бо вона дійсно молода, і має все вийти. А вам сил!
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляДокладальниця
Я коли оформлювала пільгу на комуналку по убд чоловіка,7 кругів ада пройшла.
В соц службі чомусь здається,скажуть що родичі є(я) то нічого не положено
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Дякую,ви мене зрозуміли,все дуже болить.
Важко дитину на руки брати
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляЮпитерная
Дякую
Соображалочка• 14 января 2025
Автор, проконсультуйтеся хоча б у лікаря з приводу прийому вітаміну Д і наслідків.
Колись моя мама потрапила в лікарню на 1,5 місяці, повернулася, а я вже з рахітом. Мені тоді кілька місяців було і зі мною ніхто не гуляв.
Голова так і залишилася трохи великою і специфічної форми.
автор Добро с Кулаками • 14 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Про вітамін д з сонця,лікар нічого не казала,сказала прогулянки для імунітету
празники не помню• 14 января 2025
Есть знакомая, которая боялась гулять, потому что холодно. Не гуляла зиму, наступила весна - вышли. Потом больница - воспаление легких у ребенка. Не пугаю, но ребенку на улицу нужно обязательно. И вам тоже. Хоть час в день выходите, ничего не случится с вашими подопечными за это время.
Tanya_Krivets• 14 января 2025
В мене лежить слінг для новонароджених, отой, що сім метрів мотати. Якщо ви готові, то я можу вислати вам його новою поштою. Підстримую ідею - на лавку посидіти на 15-20 хв, вдома відкривати вікна. Якщо не погуляєте тиждень-два точно нічного страшного. але ж потім треба, бо і вам потрібне повітря.
Якщо слінг потрібен - напишіть в приватні
Tanya_Krivets• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Дякую
Тримайтеся, спочатку важко, потім таки все заживає... Обіймаю вас
Соображалочка• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки прогнозів не має від лікарів.
З лікарні виписали.
Я не пожалітись.
Питання чи не шкідливо не гуляти з дитиною
Я вже вище писала, зі мною не гуляли (мама в лікарні 1,5 місяці лежала) і в мене розвинувся рахіт, специфічна форма голови так і залишилася на все життя, ще й голова завелика.
Я припускаю, що той де рахіт не в усіх розвинеться, але краще це питання якось уточнити в лікаря і перестрахуватися (той же вітамін Д приймати). Все ж потреби дитини повинні бути в пріоритеті.
Сумка з негодою• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Чоловік на війні, мати його в іншій країні,так що поки що так
автор, у меня был балкон и я дважды в день выставляла коляску на балкон с ребенком на его три сон. тепло укутывала, зимой. Вы можете сделать также, только коляску поставить у окна. Если батареи греют хорошо, то комната потом быстро согреется.
Сил вам и терпения! В крайнем случае можно выйти на полчасика на лавочку и подержать ребенка на руках, чтобы сильно не охлаждать квартиру. Вам тоже надо дышать свежим воздухом, чтобы были силы. иначе и вы сляжете.
Сумка з негодою• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Питання навіть не в свіжому повітрі, а в тому, що потрібно світло, відкритий простір, зміна обстановки. Та багато факторів окрім свіжого повітря
младенцу, который спит укутанный в коляске?
празники не помню• 14 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Глупый совет про выставить коляску под окном. У нас народ дурной. Из окна швыряют что угодно. Не дай Бог. Коляску без присмотра оставлять нельзя никогда.
Сумка з негодою• 14 января 2025
Ответ дляпразники не помню
может у вас и швыряют. такой уже бред пишете.
празники не помню• 14 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Везде швыряют. Окурки как минимум. Если что, живу в Киеве в новострое в хорошем районе. Видела разное.Болит голова? Примите ибупрофен и не советуйте ахинею. В частном доме можно поставить у окна.
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляСумка з негодою
Так. Дивіться ширше. Дитина росте і при цьому звикає до якихось дій, до якоїсь послідовності і день від дня менше спить, більше помічає навколо себе, бачить, чує. Уявіть дитина 6 (умовно) місяців в 4 стінах і тут бац! дитину починають вдягати, запихують у візочок (нове, незвичне) вивозять в ліфт (нове), виводять на вулицю (нове). Вибачте, але дитина банально буде відчувати навантаження від погляду вдаль, тому що 6 місяців була обмежена квартирою

Я вкотре бачу, що тут дуже обмежені люди, які не вміють бачити дальше власного носу і рахувати більше ніж на 2 кроки вперед. Тому і діти в них потім виростають обмежені
Петриківна• 14 января 2025
Автор, все буде добре. Ні на що це не вплине. В Китаї жінки з дитиною взагалі перший місяць вдома безвилазно сидять. Буде змога, почнете регулярно гуляти.
Сумка з негодою• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих

Ограниченная тут только ВЫ! Никто тут не пишет автору ,чтобы она не гуляла 6 месяцев с ребенком. Речь идет о настоящем времени, пара недель-месяц максимум. Она после операции, 2 лежачих больных и новорожденный. Вы вообще представляете, как много это на одного человека?? Витамин Д этот месяц можно пить в каплях, а свежего воздуха будет достаточно ребенку, если хорошо проветривать помещение. Уверена, что раз в неделю она сможет выйти с малышом на улицу, а чаще ей сейчас и не надо и не осилить. Зимой малышей так кутают в коляске, что нет разницы в коляске он или возле открытого окна дома. И все это время новорожденный спит на улице! так что тоже нет разницы на улице это или возле окна.