Добро с Кулаками• 14 января 2025

Якщо не гуляти з дитиною на вулиці (новонароджена)

Балкону не має.
Зараз не має можливості.
Що буде?це дуже вплине на дитину?
Юпитерная• 14 января 2025
Автор, а з мамою що трапилося? Вона ще ж молода зовсім. Вам потрібно наймати помічницю, або нехай свекруха повертається терміново. Ще рідні є? Сестри?
Леся Українка• 14 января 2025
Автор, неділя -дві без прогулянки не критично. Ви ж дайте дитині вітамін д в крапля? Провітрюйте частіше. За ці дві неділі вам стане краще, ви пристосуєтесь, адаптуєтесь. Винайдене час на який ваші близьки не будуть потребувати допомоги і зможете вийти. Це і для вас теж потрібно, пройтись, змінити обстановку, сонечно побачити. Попросить подружку перші пару разів з вами пройтись, щоб ви не переживали. Все буде добре!
Барабан для дорослих• 14 января 2025
Ответ дляНепозбувна Бентега
В мене було так само. Пам´ятаю, як я тоді неслася із коляскою нагору, коли дитину залишала
Завдяки такому фітнесу я в 35 років мала струнке тіло, нуль целюліту та ноги із сідницями в тонусі. Виходила з декрету в гарній формі
Кудлата хмаринка• 14 января 2025
Ответ дляОдні думки
Рахит не от отсутствия гуляний. В бедных странах Африки вон поголовно рахит, а они там круглосуточно ’гуляют’.
Вы хоть в гугле почитайте перед тем как позориться
Рожайтретьего• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Выходить обязательно. Ребенку нужен витамин д
Закутаному по самый нос? Я в Турции живу и все равно у всех тут дефицит витамина Д, так что эти прогулки ради витамина Д до жопы дверца
Коко Шанель• 14 января 2025
Ответ дляНе против
Різниця є, якщо є сонце виділяється вітамін Д, а для немовлят він важливий, для профілактики рахіту, хоч лікарі і призначають вітамін д в краплях, бажано ще і сонце
Ви спочатку погугліть про вітамін д і як він засвоюється, а потім будете навʼязувати автору свої страхи.
Кудлата хмаринка• 14 января 2025
Ответ дляРожайтретьего
Дефицит до рахита?
БезникаяЯ• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Педіатр сказала, що прогулянки впливають на імунітет
3 кімнати, можливо дійсно як варіант відчиняти вікно в одній
Так, вдягаєте дитину, відкриваєте вікно і нехай спить. Можете візочок чи ліжечко ближче до вікна ставити. Коли прохолодне повітря, то дитина зазвичай спить краще.
А є хто допоможе з друзів, хоч інколи приходити і дитинку брати на прогулянку?
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Я вас умовляю, що там повезло. В мене ще до другого КР були проблеми зі спиною, множинні протркузіі. Все залежить від внутрішнього настрою, від того як налаштована мати. В мене другі пологи це уроентний КР в 32 тижні. Дитина недоношена, перший тиждень в реанімації із зупинкою дихання, я в іншій реанімації через сильну крововтрату. Потім 3 тижні дитячої лікарні. Але в мене був план виростити здорову дитину і я знала що і як я буду робити. Саме тому в рік дитину зняли з обліку у невролога, тому що вже не було відставання в розвитку. Не пишіть мені про везіння, його немає - є наполегливість, дисципліна та зусилля які докладаються
Та не, есть везение, как минимум то, что вы по несколько месяцев в год в корсете не ходите. Про протрузии смешно, они у всех есть.

Да, безусловно, с ребенком и кровотечением у вас намного сложнее было, но мы сейчас о последствиях для организма мамы говорим. Я рада, что вас сняли с учёта, но поверьте, прогулки тут вообще никаким боком)

Вы ещё колясочнику скажите, что то он просто ходить не хочет, а вот усилия бы приложил и побежал.
Рожайтретьего• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Дефицит до рахита?
На солнце 350 дней в году дефицит, так что роль солнца в витамине Д сильно преувеличена, особенно когда из коляски и одеял один нос торчит, ото витамина нахватается
Кому там слова не давали• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Доставка то норм, це ви правильно робите. А виходити вам на вулицю конче треба, особливо за умови двох лежачих.
В мене 2 КР. Після другого ми жили на 5 поверсі без ліфта. Я пішки виносила шасі від коляски, потім в люльці спускала дитину. Назад коли вертались з прогулянки то спочатку заносила в люльці дитину, залишала в квартирі і спускалася пішки за шасі від коляски. І так кожного дня ранкова прогулянка.
Жила на 9, и шасси не съемное было у моей коляски танка, я 42 кг. Трос украли, когда ребенку было 3 месяца, лифт не работал 4 месяца. Вот сейчас думаю, какая же я была дура, нафига я все это на себе тягала.
Непозбувна Бентега• 14 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Я так само, хоча підчас вагітності було + 22 кг
Докладальниця• 14 января 2025
Автор, поясніть де ви живете? Якщо мама і бабуся лежачі, потрібно думати хто про них піклуватиметься. Є брати/сестри у вас чи у вашої мами? Чоловік на війні, де ваш батько? Є родичі по батьківській лінії? Друзі у вас з чоловіком є?
Царевна_несушка• 14 января 2025
Я вам дуже співчуваю . Але вийти з дитиною на руках можна хоча б на 15 хв .
Навіть дві лежачі людини в змозі мовчки цей час полежати без догляду .
Вам ці 15 хв теж підуть на користь.
Ви відпочатку цю опцію розглядаєте як не важливу . А це не так . Ви ж не розглядаєте варіант відмовитися від сну, чи від їжі? Так з прогулянками те саме 🤷‍♀️
Непозбувна Бентега• 14 января 2025
Ответ дляДокладальниця
+. Крім того, якщо така ситуація, можна звертатися до соціальних служб. Приходитиме людина допомагати. Хоча б залишатися із лежачими, поки автор буде на прогулянці
Птица секретарь• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Співчуваю, автор! Мама і бабуся лежачі можуть полежати годину без вас. А вам теж треба виходити, пройтись і хоч трохи переключитись. Так, ви не будете гуляти 3 рази в день, але по можливості знаходьте годинку.
Я більше навіть через вас саму. І хай не зараз, якщо був КР і ви ще не відновились, але як будете вже могти, то потроху виходьте
Я вся ваша• 14 января 2025
Можно не гулять автор, я троих вырастила, гуляла редко очень, с третим зимой практически не выходила, у всех все хорошо с имуннитетом.
А я з косою• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки варіантів не бачу.
Одночасно злягли мама та бабуся, (лежачі повністю зараз)
Допомогти не має кому.
Я після кесарева, важко дуже,сил не має
Замовляю доставку, бо по магазам немає коли йти.
То таке. Бо вони у вас були і ви на них розраховували. У мене наприклад крім мого батька і чоловіка нема. Вони працюють. Я після другого кс. Є ще старша дитина,8 років. Не важко, все добре. Кожного дня ходу в магазини. Школа у нас онлайн, але водимо старшого на гуртки
всегдаДаДа• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
а как он его получит зимой в коляске закрытой?
фрау Гітта• 14 января 2025
История, леденящая кровь. Квартира без балконов, в каждой комнате по лежачей женщине. Плюс мамочка с новорожденной и конечно же воюющий муж. Все, как тут любят...
всегдаДаДа• 14 января 2025
Ответ дляБорець за гаманець
А сколько матери лет ? С чем она слегла ? Имею ввиду, не симулирует ли. Может не так все плохо.
предлагаете силой мать заставить гулять, если та симулирует и не все так плохо?
всегдаДаДа• 14 января 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы альернативно одаренная? Про рахит слышали что-то?
шутите?
неДоПриличий• 14 января 2025
Автор, постарайтесь всё-таки выходить гулять, хотя бы через день. Это очень важно как для вашего здоровья, так и для здоровья ребенка. Я своего ребенка воспитывала сама с рождения (с бывшим мужем расстались ещё при беременности) и помощи не от кого не было. Гуляли каждый день. Думаю, ничего страшного с лежачими родственниками за час - два не случится.
НеГолосую• 14 января 2025
Я відкривала вікно на розпашку і дитину одягала по вуличному і коала прямо біля вікна ліжечко . Дитина спить довше
всегдаДаДа• 14 января 2025
Ответ дляНе против
вы все правильно говорите, но какой витамин Д зимой в коляске?
Суцільна зрада• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Чоловік на війні, мати його в іншій країні,так що поки що так
Житло ваше? Інше вільне стало, отже, здайте.
Гроші вам присилають? Найміть помічницю.
Є інші родичі? Розгляньте варіант медзакладу хоча б тимчасово. Бо ви себе заженете. І куди тоді дитину? Чоловіка не відпустять так швидко, як вам би хотілося.
Які діагнози і прогнози?
Миззери• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Не думаю что сильно влияют , эти врожденно
Я холод очень плохо переношу , передвигаюсь перебежками скажем так по необходимости
С дочкой я и не помню что б гуляла как положено часами в коляске
В слинг если по делам и все
Она вообще не болеет модно сказать , ну там сопли раз в год может
Миззери• 14 января 2025
Ответ дляБува і таке
Я вообще зимой выходила очень редко, почти все зимы сидели дома. Не вижу такой уж надобности гулять на улице через не хочу
Я тоже. Для меня это пытка с коляской по холоду и слякоти елозить часами бррр
Сын помню на балконе спал и норм , ночь орала и на руки постоянно так вообще желания не было с ней гулять зимой , что б на руках таскать ? Так себе идея
Кудрі кручу сама• 14 января 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Поки варіантів не бачу.
Допомогти не має кому.
Я після кесарева, важко дуже,сил не має
А хто з дитиною, як усі лежачі?
Мать драконов• 14 января 2025
Я первые 10 дней после выписки не гуляла, только на балконе. У меня воспалились суставы на кистях рук, поднять чашку не могла, помочь было некому. Ничего страшного