Я инженер, меряю от 1• 14 января 2025
Підліток... Як порозумітись?
Добрий день.
Дівчині 14 років , наше життя просто перевернулось з ніг на голову.
Вчиться добре ( наче не палить , не п´ є ) , але з нами ( батьками ) веде себе по-хамськи.
Не робить нічого , просто не чує , сидить в телефоні , на полках срач ....
Муркошечка• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
Зачем вы заставляете учится и прибираться? Вы её задрали. У неё личного пространства ноль. Забейте вы на этот порядок. Узнайте что её интересует. Сходите в салон вместе. Проведите вместе время. Прогулял учёбу и оставив срач. Это её срач. В её комнате. Она отстаивает свои границы. А вы их нарушаете. Отсюда и протест. Отцепиьесь от неё и всё придёт в норму.
вы серьезно? Если дите не хочет учиться она сама захочет?
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляБавовна
Приплачивать? Зачем? Чтобы любила?
Так , мої знайомі платять зарплатню кожного тижня якщо гарні оцінки не нижче 8 балів , ну я платила коли знімалися пельменями чи варениками )
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Боже, жесть яка...
Мене вибісив відкорегований пост автора, вони і там виглядають погано з своїм чоловіком, але те, що ви написали про пост до коригування - жах.
І ці люди ще сміють жалітись на не прибрані дитиною полички...
Звірі якісь.
А ви теж батьки підлітка?
Треба ось так• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А ви теж батьки підлітка?
Вже ні.
Я мати майже 22-літньої дівчини, в якої був не дуже легкий підлітковий період.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
А я не знаю, можливо і ризикну.
Втомилась від цього треша вдома, і вважаю що в 16-17 вже потрібно дорослішати, думати про свої вчинки та наслідки, а не просто робити що завгодно, а батьки розгребуть.
В мене була подружка їх відправили до вуза і потім мати бігала по гуртожитку забирала її додому пьяну відкачувала потім знову відвозила. Нічого переросла.
Гарніше у 20 випхнути
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляТреба ось так
Якщо це не троллятина, то дитину шкода(
І батьків і дитину.
Діти грають на нервах батьків до останнього. Дозволяють собі переговлрюватися расскащывапть какие они самые умные и что родители плохо зарабатывают и не так работах работают и т.д.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Тролятина типова
Ні така реалія і я розумію автора.
Рубаю олівлє• 14 января 2025
Автор,а у моей в 15 лет депрессия и селфхарм,психиатр и антидепрессанты.Предстоит психотерапия.И это с детства всегда милый,непроблемный,послушный ребёнок.На неё чуть голос повысить и она уже плачет,какая там уже учёба и уборка.
Я сама скоро рехнусь.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
То поясніть йому, щоб рота протримався, як сам не може=не хоче
В нього теж є на нас управа - гроші...
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
То це не позиція дорослої людини, обговориєювати і шукати компроміс, а не дибки ставати.
Як є. Вже треба пристосовуватись
МояХатаЗкраю• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
В нього теж є на нас управа - гроші...
Що також демострує його з негативного боку, якщо він ними вас намагатися контролювати.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ви розумієте що це все є і треба пристосовуватись..а те як його характеризує я і сама розуміє.
З дитиною важко у всіх смислах. І в грошовому теж.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
І батьків і дитину.
Мені теж шкода , що так все відбувається , і її шкода і нас.. бо ми на грані.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
А если её заставлять , то у неё прям пипец сколько желания появится?
Это уже её зона ответственности. И она сама просит отдать ей эту зону. Пора бы прислушаться.
Нічого вона не розуміє
РокерША• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Від того , що ми не можемо знайти спільну мову.
Ми адекватні батьки , які не знаємо , як далі бути ...
Я два тижні просила ( кожен день ) зробити одну справу . Уявіть , мою витримку ) і вона навіть не відреагувала
Вже всі померли від того, що ваша дитина щось не зробила? Що сталось , що ви так істерите? Таке відчуття, що нервовий підліток то ви.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Купіть заспокійливе собі
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляРокерША
Це один приклад , так у всьому
МояХатаЗкраю• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Я про те, що це впливає на поведінку і стосунки між дитиною і батьками.
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я згодна , але виживаємо як можемо
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нічого вона не розуміє
В дитини діагноз якийсь? Чому Ви вважаєте що вона нічого не розуміє? Наразі дитина всіми силами бунтує. Вимагає свої кордони . Батьки наполегливо лізуть в ті кордони, розказуючи шо вона самостійно не здатна ні на що. Дитина воює з батьками. Вона всі сили витрачає на цю війну. Ще й нерви. Час виховання пройшов. Зараз тільки спостерігати, підтримувати, максимкм- давати поради
Муркошечка• 14 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
Нажальні - стандартна троляча фраза з методичок
боже як все запущено....
РокерША• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Це один приклад , так у всьому
Ви робите все що вам кажуть люди старші за вас? Наприклад стара сусідка, чи начальник. Ви ідеальна, без недоліків?
Треба ось так• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
І батьків і дитину.
Ніхто не каже, що підлітки ангели і з підлітками легко. Так, це може бути пекло. Але на то ми і дорослі, ще й батьки, щоб допомогти дитині з найменшою шкодою і кількістю комплексів і моральних травм перенести цей складний період. Дітям ще важче, ніж нам, бо вони не розуміють, що з ними відбувається, чому світ став ворожим і злим в їх очах, а батьки - монстрами.
Невпевненість, агресивність, неприйняття себе, своєї зовнішності, перепади настрою, погане фізичне самопочуття - це все звалюється на голову вчорашній дитині буквально за пару днів, і дитина не може сама з цим всім справитись, ще й батьки незадоволені.
Та ппц, згадайте свої гормональні бурі в вагітність та після пологів, або свою маму в клімакс. Підлітки відчувають те саме, але не вміють з цим справитись самі(( Їм допомагати треба, а не дурнуваті вимоги викатувати і з дому виганяти.
До речі, раджу всім батькам і підліткам подивитись чудовий мультфільм на цю тему - ’Головоломка-2’. Дуже гарно показано, що в голові у підлітків.
Пластилин_Колец• 14 января 2025
Ответ дляБурундучиха
А за шо ви тоді дитину хочете віддати на проживання до бабусі або в коледж після 9 класу?
Це якесь зрадництво дитини,по іншому не назвеш. Стала дівчина хамовитим вонючим немитим замовним підлітком-здамо бабушці. А самі будемо жити з залишком хороших дітей
Муркошечка• 14 января 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Я сама скоро рехнусь.
а причина?
Бурундучиха• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Підчистила через інше. Це вже моя справа
Ви двулічна нехороша людина, тай все.
Ще щось від дитини вимагаєте. То, як на те пішло, від рябіни не родять апельсини.
На цьому розмову вичерпано
Пожарник• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
От в наш час ...
От в наш час....
ніхто нікого в жопку не цілував.
Дуже добре пам´ятаю, як моя значно старша сестра побачила безлад в ящиках стола і просто викинула все з тих ящиків на диван, і сказала-прибирай давай! Розвела гадюшник!
ніхто нікого в жопку не цілував.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляБурундучиха
Ви двулічна нехороша людина, тай все.
На цьому розмову вичерпано
Дякую за комплімент
Гарного дня
Бурундучиха• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А ви теж батьки підлітка?
Ні. Я цей етап вже пройшла. Писала вище про це. В мого сина з 13 по 16 років був підлітковий криз. І він полягав не тільки в небажанні прибиратися в кімнаті та в хамстві рідним. Він не вчився, курив, мав підозрілу компанію. З 10 класу його вигнали зі школи. Я забрала його в пту. Закінчив з відзнакою та переможцем всеукраїнського професійного конкурсу. Зараз вчиться в університеті, працює, робить ремонт в квартирі, прибирає в кімнаті.
Свого часу мені довелося звернутися до психолога, щоб змінити свій погляд на нього і ставлення. Тому я знаю про говорю. Підлітковий вік мого сина вартував мені не одної сивої волосини
Вибачаюся, ви не мені задавали питання, а я відповіла