Я инженер, меряю от 1• 14 января 2025
Підліток... Як порозумітись?
Добрий день.
Дівчині 14 років , наше життя просто перевернулось з ніг на голову.
Вчиться добре ( наче не палить , не п´ є ) , але з нами ( батьками ) веде себе по-хамськи.
Не робить нічого , просто не чує , сидить в телефоні , на полках срач ....
Бурундучиха• 14 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
це ви її так називаєте?
’нашої теми’
Ага. Така вона мамська любов.
І причому це так помітно(( Вона походу автору заважає жити просто. Жаль дівчинку(
В мене знаєте, у сина дівчина. Вони пять років зустрічаються і от мають почати жити разом, тому я ії добре знаю. Така сама ситуація - абсолютно непотрібна матері дитина в усіх відношеннях. Як результат - глибока психологічна травмованість та складнощи у відносинах з оточуючими. Нам зараз прийдеться проживати рік-півтори разом, то навіть не знаю як я витримаю це. А витримці сина взагалі дивуюся. Вона працює з психологом, сподіваюся витягнемо ії
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляБурундучиха
Ага. Така вона мамська любов.
Ви не праві , перша очікувана, бажана дитина , Боже , як я її любила і люблю ( я фанатична мама була , все по Комаровському , души не чаяла , я забила на себе ради неї) .
А потім її період бунтарства , як їжак колюча - і все , що я не роблю , це погано.
маминаБубочка• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
боже, як ви вже переграєте
заламування рук, закочування очей
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
боже, як ви вже переграєте
заламування рук, закочування очей
А що думаєте , не буває так ?
Рубаю олівлє• 14 января 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вот потому что не проблемная была - сейчас не может за себя постоять. Просто чем больше подросток конфликтует, тем ему же лучше. Тем лучше пройдет сепарация. Хотя мы родители всегда хотим неконфликтное повиновение ..
Она с рождения такая.Тихая ,спокойная, не требовательная и не конфликтная,не очень эмоциональная,характер такой.Её даже ругать не было за что.Сразу родилась с настройками удобного ребёнка,а вот теперь вот так вот.
Летюча помилка• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вчора чоловік її штовхнув , в ярості ( накричав ..вона вибігла в під´ їзд, боса , плакала ..
Ну правда, звірі.
маминаБубочка• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А що думаєте , не буває так ?
та я бачу шо ви тріль
Ms. Скромность• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Героїня нашої теми) донька
Автор, напишите, что не так делает девочка?
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так , є діти. Підліток недолюблює їх.
Були моменти , коли я вибачилась перед нею .
Психолога треба онлайн шукати , бо тут , де живемо немає(
Не вірю я психологам , треба тільки самім шукати підхід
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
Який діагноз в дитини, питаю ще раз? Те що вона все розуміє, це ясно усім, окрім Вас. Нашо ви її тупою виставляєте? Вона вже доросла. Хватит вже висиджувати її як яєчко
Ми до лікаря по таким питанням не ходили.
Пульт от линолеума• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
До речі , мене батьки ніколи не били , не обзивали і не сварили ! Бо я вела себе нормально , не огризалась і т.д
А может как раз наоборот? Вы хоть что нибудь по подростковой психологии читали? Это типичное поведение подростка
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
Ви екстрасенс?
Нажаль не доросла
Вашій 8 років?
Тоді нам с з вами ні про що розмовляти.
В нас цей жах почався десь рік тому як місячні почалися
Нажаль не доросла
Вашій 8 років?
Тоді нам с з вами ні про що розмовляти.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ длямаминаБубочка
та я бачу шо ви тріль
А , Ви ,так хочете , щоб я була тріль?
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляАтиква
Якщо не висиджувати буде жах..
В нас є діти в класі і я бачу що коїться і в них нема діагнозів не переймайтеся.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Тобто поважати батьків ,любити їх , допомагати у всьому - це не норма ? В сенсі , наоборот?
Б´ю байдики• 14 января 2025
Чем больше читаю таких тем тем больше прихожу к выводу что вот такой капец с детьми в семьях где «слабые» отцы или нет отцов. Среди моих знакомых у кого мужья в молодости усиленно занимались спортом все подростки моются убирают учатся ходят на спорт. Ни у кого дома не треша ни кризиса ибо знают слово папы закон, а папа очень любит маму и тишину.
маминаБубочка• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А , Ви ,так хочете , щоб я була тріль?
боже, нащо ви наліпили стільки ком?
Попа как у Кардашьян• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Наш теж любить тишу але з дистанційним навчанням дома і т.д. цього нема і комп´ютер зайнятий дитиною і т.д.
Всі втомилися але офлайн школи нема і оплачувати їх не взмозі ніхто ні я ні він ..
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Такий нік у вас класний) а де ви живете?
Б´ю байдики• 14 января 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Сейчас сложное время. Но такой треш с подростками уже лет 10.
Человек как ни крути все таки высший хищник. И нигде в животном мире нет такого чтобы львенок срал льву на морду.
Даже за курицей цыплята ходят а не она носится по курятнику и каждого уговаривает.
В семье должна быть строгая иерархия.
Современным языком четко очерченные границы для детей. Когда подросток видит границы и четкий свод правил ему легче жить. Потому что его жизнь становится понятной и структурированной
В семье должна быть строгая иерархия.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Я думаю , залежить від характера і темперамента дитини.
Б´ю байдики• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ничего от ребенка не зависит. Все зависит от взрослых. Это взрослые позволили ребенку срать им на голову.
Все питаю зарання• 14 января 2025
Я в свій час послала подалі бабусь-дідусів з їх порадами по вихованню, і почала будувати дружні стосунки з донькою. Років з 9. Ніяких ’ти повинна слухати, бо я мама/я тебе годую/я поклала на тебе все життя’. Все на розумінні і довірі, чого мені не вистачало від батьків в свій час. Зараз їй 14, схрестила пальці, бо поки бачу непоганий результат. Є довіра з її боку. Сподіваюся, далі буде не гірше хоча б.
А бруд в кімнаті... ну то таке, не найважливіше в житті. У мене он теж плита на кухні який день не мита. І нічого, ніхто не вмер
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Якщо не висиджувати буде жах..
Який саме жах буде? Ви навіть не намагаєтесь зробити те, що маєте зробити. Не дивитися якщо в 16 років дитина піде з дому. А може і раніше.
СамавиховуюКота• 14 января 2025
Ответ дляПсихологічка
И до скольки длится этот сложный возраст? Нашему 18, ничего особо не меняется в лучшую сторону пока((
У моего все как рукой сняло как стал жить за 2000 км. И звонит каждый день, и советуется, и сам отчивается где был, сколько потратил....
Но у него и не было супер сложного возраста, учился всегда очень хорошо, иногда отгрызался и хамил.
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
А як пояснити , батькі одні , діти одні _ виховання одне _ а результат різний)
Бачу по меншим дітям , що такого трешака не буде
Я инженер, меряю от 1
• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Намагались окреслити свої кордони , щоб нас під ноги не кидали , бо ,напевно , ми не заслуговуємо на таке .... І конфлікти ні до чого доброго не довели
Б´ю байдики• 14 января 2025
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Если нет диагноза, то инфантильным взрослым «а что я могу, он вот такой уродился». Да дети разные, бывают простые и сложные и простых воспитывать проще удобнее понятнее, усилия надо прилагать для воспитания сложных детей.
Результат разный потому что взрослые не справляются со сложным ребенком. Потому что энергозатратно, в ущерб своим интересам, просто лень.
Все питаю зарання• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
В семье должна быть строгая иерархия.
А ви бачили, як левенята у львів по голові стрибають? І за хвоста їх тягають? І їжу у лева з під носа тягнуть? А ще навіть вислів є - ’носиться, як курка з курчатами’. Не дарма ж його придумали?
Бурундучиха• 14 января 2025
Ответ дляБ´ю байдики
Правильно. Моїй мамі дуже повезло зі мною, безпроблемною вихованою тихонею- відмінницею, яка боїться власної тіні. На мені ж доля відігралася з сином по повній))) Проте зараз я бачу, що син досягне більше за мене завдяки своєму характеру.
А авторці ліпше здати кудись аби тільки не порушували ії кордони - ’Намагались окреслити свої кордони , щоб нас під ноги не кидали , бо ,напевно , ми не заслуговуємо на таке’