Домашня Зюзя• 14 января 2025
Що у вашому розумінні «дешева їжа»?
Дешева їжа це яка?
Це я сьогодні розмовляла зі знайомою , поміж іншим сказала що відчула вже значне здорожчання продуктів . Нащо почула таку фразу : « Дивно, ви ж і так їсте дешеву їжу».
От моя знайома вважає дешевою сезонні продукти і ту їжу яку потрібно готувати самому . Я рідко купую готову їжу ( піцу, бургери суші ) і майже не купую напів фабрикати. Не купую зимою свіжий перець, огірки, виноград полуницю . Купую заморожене. Чи квашені овочі. Також не купую чіпси, сухарики і т.і, натомість беру горіхи і сухофрукти.
Що для вас дешева їжа?
Ms. Анонимная• 14 января 2025
Ответ дляЦветочница
В людей є гроші, більшість прибіднюється. Всі мають машини, подорожують, носять брендовий одяг. Тому не всім вірте. Бо є дійсно малозабезпечені, а є такі, що притворяються. В мене навіть родичка дуже забезпечена, а всім ниє, як вона економить, живе на одну пенсію.
Не могу не согласиться, потому как работаю с людьми и знаю кто чем дышит. И вижу как они все любят постонать, что всё очень дорого. Фу блин
ЕлькиПальки• 14 января 2025
Зараз немає дешевої їжі. Навіть капустина і та 100 гривень. Хіба перловка та горох.
ЕлькиПальки• 14 января 2025
Ответ дляЦветочница
З мого оточення мають машини племінник і двоюрідний брат. Більше ніхто не має ні з рідних, ні з друзів, не подорожує взагалі ніхто, брендовий одяг, Ви приколюєтеся? Фабричний Китай не хотіли? І це все не жебраки, а люди, які мають кваліфікацію.
Фиона Шрековна• 14 января 2025
Интересно, а что входит в понятие дорогая еда у Вашей знакомой. Очень сомневаюсь, что она ест на завтрак белужью черную икру, на обед омаров с шпинатом Ямасита и заправкой из черного трюфеля, а на ужин стейк из мраморного мяса и картофеля La Bonnotte.
Меня умиляют эти дамы, которые считают авокадо с красной рыбой, замороженные креветки и пр. хрень дорогой едой. Блин, та сейчас все дорогое, даже те сырки плавленые.
ЕлькиПальки• 14 января 2025
Ответ дляok1904
Це Ви про квашену?
Це я про качан капусти, тобто не за кіло)) Квашу я сама, на таке кошти не витрачаю.
Лепетун• 14 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Одними орехами с дорадо не наешься. Иногда и гарнир хочется к индюку, кролику.
Да, гарнир дорого)
Перловая Кашка• 14 января 2025
Ответ дляЛепетун
Да, гарнир дорого)
Дорого обходится любая еда, если вы годами не сидите на одном супчике из мивины
Лепетун• 14 января 2025
Ответ дляПерловая Кашка
Мивина дороже картошки и макарон дешевых
Забула що?• 14 января 2025
Для мене дешева їжа це як і неякісна їжа - спред замість масла, сирний продукт тощо, так і сезонні недорогі овочі, крупи, річкова риба тощо.
Тобто не завжди ’дешева’ = ’погана’
всемВсёИмного• 14 января 2025
Дешевая еда это тот шлак, которым американцы в кино кидаются...
Домашня Зюзя
• 14 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ваша знайома звідки знає що ви їсте?і взагалі придурочна таке говорити
Діти разом ходять на спортивну секцію , ми в цей час часто з ходим за продуктами в супермаркет що поруч зі спорткомплексом.
Дайте подумать• 14 января 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Не знаю с какими людьми Вы работаете, но среди моих посетителей очень многие выживают благодаря бесплатным гуманитарным обедам : старики , безработные. У моих сотрудниц зарплаты 6-7 тысяч грн, у меня, как у заведующей, чуть больше 8 тыс грн, тоже как бы не до шика. Вот недавно в одной из тем писала женщина из нашего города, в АТБ за полный день 12 тыс грн получают, так это надо физическую силу, на ногах, и ящики таскать, и товары расставлять, и на кассе.
Сама купляю квіти• 14 января 2025
Ответ дляВинник
’швидкісні’ каші, мівіна і аналоги, сирний продукт, спреди (маргарин), дешеві ковбаси - тобто всякі імітації звичайної їжі.
Мівіна коштує 300 грн за кг. Не дешево
Кондуктор троллейбуса• 14 января 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Капец я в шоці таке говорити вам
Мюллерная• 15 января 2025
Ответ дляАнонім Секретар
В атб? По-моєму там все до 30 грн
На базарі дешевше
была пару дней назад.самые дешевые яблоки 37 с копейками.
Мюллерная• 15 января 2025
Ответ дляДайте подумать
Це якщо субсидія, наприклад у пенсіонерів з пенсією 3 тис обов´язковий платіж здається 10 чи 15 відсотків від доходу.
а всё что не укладывается в норму -то оплачивается по полной стоимости.
а нормы, сами понимаете, какие.