sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - О продуктах и технике
anonim_9
Домашня Зюзя• 14 января в 13:02

Що у вашому розумінні «дешева їжа»?

Дешева їжа це яка?
Це я сьогодні розмовляла зі знайомою , поміж іншим сказала що відчула вже значне здорожчання продуктів . Нащо почула таку фразу : « Дивно, ви ж і так їсте дешеву їжу».
От моя знайома вважає дешевою сезонні продукти і ту їжу яку потрібно готувати самому . Я рідко купую готову їжу ( піцу, бургери суші ) і майже не купую напів фабрикати. Не купую зимою свіжий перець, огірки, виноград полуницю . Купую заморожене. Чи квашені овочі. Також не купую чіпси, сухарики і т.і, натомість беру горіхи і сухофрукти.
Що для вас дешева їжа?
показать весь текст
like 13
108 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
anonim_30
Цветочница• 14 января в 13:14
31
Ответ дляЛепетун
Давайте так, дорогая это: рыба морская (Дорадо, сибас и тд), красная. Орехи (макадамия, кешью, кедровые), мягкие сыры (буррата, моцарелла, филадельфия и тд), твердые сыры (хорошие), хорошее масло, хорошая колбаса. Кролик, утка, индюк, баран.
В маслі потрібно дивитися на склад. Навіть Своя лінія АТБ хороше, склад ідеальний.
І все інше, тільки дивитися на склад, а не на ціну.
anonim_126
ЛолитаНеРазлита• 14 января в 13:14
32
Ответ дляХуАнита
серьезно? давно у нас есть разные поля для гречки и пшена?
это развод для лохов.
в любом случае все пшено бюджетное
Давно є такі поля. І не тільки для гречки і пшона.100 грн кілограм, це таки бюджетно.
woman_facepalming 2
anonim_56
Дайте подумать• 14 января в 13:14
33
Прожитковий мінімум біля трьох тисяч грн на місяць. Мінус коммуналка, хоз-бит, проїзд. Тобто держава вважає, що на їжу повинно вистачити 60-70 грн на день максимум. Є в нас така дешева їжа, щоб на цю суму можна було тричі поїсти і не голодувати? Отож бо й воно, що нема. Нема дешевої їжі
crying_face 9
anonim_121
ХуАнита• 14 января в 13:15
34
Ответ дляДомашня Зюзя
О)) То я значить купую якісну дешеву їжу 🤣
То виходить моя знайома права?
ну я кроме дешевой покупаю любые овощи/фрукты/зелень/ягоды
рыбу мясо
орехи/сухофрукты оливки/маслины
хорошее оливковое и сливочное масло и т.п.
киноа/чиа и т.п.
woman_facepalming 1
anonim_55
ФруктЕщеТот• 14 января в 13:15
35
Все вредное типа маргарина, дешевых сосисок, сыров, промышленного мяса и яиц, короче, что лучше не есть
anonim_9
Винник• 14 января в 13:16
36
’швидкісні’ каші, мівіна і аналоги, сирний продукт, спреди (маргарин), дешеві ковбаси - тобто всякі імітації звичайної їжі.
like 1
anonim_9
автор Домашня Зюзя • 14 января в 13:16
37
Ответ дляЛепетун
Давайте так, дорогая это: рыба морская (Дорадо, сибас и тд), красная. Орехи (макадамия, кешью, кедровые), мягкие сыры (буррата, моцарелла, филадельфия и тд), твердые сыры (хорошие), хорошее масло, хорошая колбаса. Кролик, утка, индюк, баран.
Якщо розвинути думку далі то все що не дороге - дешеве ?
anonim_30
Цветочница• 14 января в 13:18
38
Ответ дляДайте подумать
Прожитковий мінімум біля трьох тисяч грн на місяць. Мінус коммуналка, хоз-бит, проїзд. Тобто держава вважає, що на їжу повинно вистачити 60-70 грн на день максимум. Є в нас така дешева їжа, щоб на цю суму можна було тричі поїсти і не голодувати? Отож бо й воно, що нема. Нема дешевої їжі
В людей є гроші, більшість прибіднюється. Всі мають машини, подорожують, носять брендовий одяг. Тому не всім вірте. Бо є дійсно малозабезпечені, а є такі, що притворяються. В мене навіть родичка дуже забезпечена, а всім ниє, як вона економить, живе на одну пенсію.
woman_facepalming 7
anonim_11
Анонім Секретар• 14 января в 13:18
39
Ответ дляДомашня Зюзя
О)) То я значить купую якісну дешеву їжу 🤣
То виходить моя знайома права?
Поняття ’ дешева ’ їжа воно не коректно.
Огірки влітку 20 грн якісні смачні - дешеві
Взимку 120 грн пластикове лайно - дорога їжа.
Я б все ж ділила на корисну їжу або якісну
like 5
anonim_65
Попихтю та й годі• 14 января в 13:20
40
Ответ дляосень харашо
Ну яблука по ціні апельсин вже))
Выйдите уже из того Лесильпо и зайдите в нормальный магазин.
like 4
anonim_11
Анонім Секретар• 14 января в 13:21
41
Ответ дляДомашня Зюзя
Якщо розвинути думку далі то все що не дороге - дешеве ?
Можна порівнювати товари однієї категорії
М´ясо вирізка дороге - жирова сітка дешева
Макарони твердих сортів дорогі - макарони тая дешеві
І т.д
like 1
anonim_58
осень харашо• 14 января в 13:21
42
Ответ дляПопихтю та й годі
Выйдите уже из того Лесильпо и зайдите в нормальный магазин.
В нас не має ля Сільпо, звичайне. Ред чіф 55 грн. Апельсини 65
anonim_6
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 января в 13:21
43
от я сьогодні їм дешеву їжу. Печінка куряча смажена, ячнева каша і лєчо. Все готувала сама. І воно все недорого коштує
heart 3
anonim_38
Перловая Кашка• 14 января в 13:21
44
Дешевая для меня еда, которая из химических порошков, всякие булки со сроком годности 1.5года и воздушно мягкие в упаковке и через пару лет.
Все остальное, даже сезонные фрукты овощи, чтобы вырастить, капец сколько труда, денег на удобрения, химию от вредителей, полив, транспортировка, это все для меня труд и не дешевый совсем.
anonim_11
Анонім Секретар• 14 января в 13:21
45
Ответ дляосень харашо
В нас не має ля Сільпо, звичайне. Ред чіф 55 грн. Апельсини 65
В атб? По-моєму там все до 30 грн
На базарі дешевше
anonim_6
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 января в 13:22
46
Ответ дляосень харашо
В нас не має ля Сільпо, звичайне. Ред чіф 55 грн. Апельсини 65
ну ля Сільпо ні в кого немає. Є тільки ле сільпо
like 1
anonim_198
Безлім на все• 14 января в 13:22
47
Для мене не існує дешевої їжі. Є продукти дорогі, є ті,які ми любимо і які не любимо. Все. Ну от гречку взяти, я її обожнюю, ну вона не дорога, від цього вона стала якоюсь не такою? Це корисна і класна крупа, ну не амарант якийсь за хуліон грошей, ну і не врасвся він мені)
Я і плітку смажену зʼїм і форель запечу, мені і те і те смачно.
Якась трохи з дивиною Ваша знайома))не звертайте уваги)
like 5
anonim_58
осень харашо• 14 января в 13:23
48
Ответ дляАнонім Секретар
В атб? По-моєму там все до 30 грн
На базарі дешевше
В нас в атб не має нормальних яблук, а от апельсини дуже класні по 65, такі як в сільпо по 95. На базарах не купую овочі зимою
anonim_58
осень харашо• 14 января в 13:23
49
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
ну ля Сільпо ні в кого немає. Є тільки ле сільпо
Це суті не міняє
heart 1
anonim_65
Попихтю та й годі• 14 января в 13:24
50
Ответ дляосень харашо
В нас не має ля Сільпо, звичайне. Ред чіф 55 грн. Апельсини 65
Не люблю Ред Чиф, поэтому для меня их не существует. Но у нас они по 39 грн. Вчера брала Голден огромный по 33, Ред Принц по 38.
anonim_11
Анонім Секретар• 14 января в 13:24
51
Ответ дляосень харашо
В нас в атб не має нормальних яблук, а от апельсини дуже класні по 65, такі як в сільпо по 95. На базарах не купую овочі зимою
В атб не купуєте, на базарі не купуєте
Я здається починаю розуміти чому такі яблука дорогі
like 1 face_with_tears_of_joy 3
anonim_58
осень харашо• 14 января в 13:25
52
Ответ дляПопихтю та й годі
Не люблю Ред Чиф, поэтому для меня их не существует. Но у нас они по 39 грн. Вчера брала Голден огромный по 33, Ред Принц по 38.
В нас немає таких цін. Якщо і є то вони страшні
anonim_56
Дайте подумать• 14 января в 13:25
53
Ответ дляЦветочница
В людей є гроші, більшість прибіднюється. Всі мають машини, подорожують, носять брендовий одяг. Тому не всім вірте. Бо є дійсно малозабезпечені, а є такі, що притворяються. В мене навіть родичка дуже забезпечена, а всім ниє, як вона економить, живе на одну пенсію.
Неправда, у багатьох машин нема. В мене нема, у подруг і співробітниць теж нема. Зарплати у знайомих жінок 6-12 тис грн, у чоловіків, в кого вони є 12-20. Так живе більшість. Про пенсіонерів взагалі мови нема, на 3-4 тисячі пенсії без допомоги це майже голодовка. Зарплати взагалі не відповідають цінам, і що жахливо, вони взагалі заморожені, з кожним місяцем, ціни зростають все вище, а купити можна все менше. Вже й яблуко кожен день з´їсти дорого, не те що апельсин чи банан.
like 2 crying_face 5
anonim_58
осень харашо• 14 января в 13:25
54
Ответ дляАнонім Секретар
В атб не купуєте, на базарі не купуєте
Я здається починаю розуміти чому такі яблука дорогі
Купую в атб теж, але не яблука.
anonim_56
Дайте подумать• 14 января в 13:26
55
Ответ дляПопихтю та й годі
Выйдите уже из того Лесильпо и зайдите в нормальный магазин.
Самі дешеві яблука від 30 грн, це дорого, бо зарплатня таж, що й три роки тому, коли вони по 10-12 були.
like 1
anonim_6
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 января в 13:27
56
Ответ дляДайте подумать
Неправда, у багатьох машин нема. В мене нема, у подруг і співробітниць теж нема. Зарплати у знайомих жінок 6-12 тис грн, у чоловіків, в кого вони є 12-20. Так живе більшість. Про пенсіонерів взагалі мови нема, на 3-4 тисячі пенсії без допомоги це майже голодовка. Зарплати взагалі не відповідають цінам, і що жахливо, вони взагалі заморожені, з кожним місяцем, ціни зростають все вище, а купити можна все менше. Вже й яблуко кожен день з´їсти дорого, не те що апельсин чи банан.
так просіть підвищення ЗП у керівника. Чи хто за вас це зробить?
woman_facepalming 4
anonim_56
Дайте подумать• 14 января в 13:27
57
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
от я сьогодні їм дешеву їжу. Печінка куряча смажена, ячнева каша і лєчо. Все готувала сама. І воно все недорого коштує
А перець де на лечо брали, червоний же навіть влітку по 50 грн за кг був.
anonim_156
Несу пургу• 14 января в 13:27
58
Ответ дляДайте подумать
Прожитковий мінімум біля трьох тисяч грн на місяць. Мінус коммуналка, хоз-бит, проїзд. Тобто держава вважає, що на їжу повинно вистачити 60-70 грн на день максимум. Є в нас така дешева їжа, щоб на цю суму можна було тричі поїсти і не голодувати? Отож бо й воно, що нема. Нема дешевої їжі
Після слова комуналка, думаю а де там ще на їжу знайти. Комуналка більше трьох тисяч
like 3
anonim_56
Дайте подумать• 14 января в 13:28
59
Ответ дляАнонім Секретар
В атб? По-моєму там все до 30 грн
На базарі дешевше
В нас на базарах все дорожче і значно, ніж в супермаркетах. Харків.
anonim_6
Люблю ХОЛОСТЯКА• 14 января в 13:29
60
Ответ дляДайте подумать
А перець де на лечо брали, червоний же навіть влітку по 50 грн за кг був.
я по 30 купувала. Але брала мішок. Якщо порівняти собівартість той банки лєчо яку я закатала сама і з такою ж банкою в магазині - то моє лєчо недороге й набагато смачніше
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff