забиякина• 14 января в 15:01
В кого були проблеми з не триманням сечового міхура?
Які в вас симптоми? Болить ?
Забагаловка• 14 января в 15:11
Нічого не болить, просто підтікає, довго терпіти не можеш. Все лікується - медикаментозно або хірургічно. Прокладки урологічні дуже допоміжні в таких випадках.
маска Ілона• 14 января в 15:33
Недержание не болит. Сейчас очень успешно корректируется уколом филлера или tvt операции.
Нетримання - це поширена проблема, після пологів або у старшому віці, коли ослабляються м´язи тазового дна.
Для укріплення м´язів є безліч вправ на ютьюбі.
Але воно не болить. якщо у вас болить - у вас якась інша проблема, цистіт, наприклад.
ну і рекомендую прокладки і труси Тена, спеціально розроблені для цієї проблеми, продаються скрізь, навіть в АТБ.