Фиона Шрековна• 14 января 2025
Де у Львові поснідати та пообідати бюджетно і смачно?
З дитиною і в центрі.
ЯкаКраля• 14 января 2025
Знову таки комусь достатньо для сніданку булочки і кави, а комусь потрібен повноцінний сніданок (сирники, омлет і тд). З обмеженим бюджетом я б снідала бананами/булочкою і кавою/чаєм. А вже обідала більш повноцінно.
Фиона Шрековна
• 14 января 2025
Ответ дляЯкаКраля
Питання - де
Ліньки гуглить• 14 января 2025
Ответ дляПищалка
Мені там всюди несмачно
Подскажите, где именно вам было невкусно
Бодіпозітівна• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Завтрак всё включено в ресторации Бачевских.
Як згадаю ту чергу). Можливо зараз вже і немає.
Полтавська галушка• 14 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Не зовсім у центрі, але дуже бюджетно - трапезна УКУ.
Це не центр
Бодіпозітівна• 14 января 2025
Ответ дляSo_so
Сейчас очень мало людей, мы были неделю назад, людей мало не только у них, а вообще.
Ми були роки 4-5 тому, в черзі стояли більше години точно)
Пи Пи Пилюля• 14 января 2025
О,і мені це питання актуально
Хотілось би смачно і атмосферно десь біля оперного театру чи в пішій доступності.не бюджетно,но щоб гарно.
Дякую.
Кросівки оригінал• 14 января 2025
Кафе Свої, в центрі, працюють з 7 ранку. Смачно дуже, сирнички просто кайф
Кросівки оригінал• 14 января 2025
Ответ дляПищалка
Мені там всюди несмачно
Тоді питання а що ж для вас смачно? Я де їла у Львові все було так смачно, навіть в Челентано
Полтавська галушка• 14 января 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
О,і мені це питання актуально
Дякую.
Леополіс
Фиона Шрековна
• 14 января 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Шось не нахожу їх....
Снідаю авокадо• 14 января 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Нам было ужасно невкусно здесь. Улица академика Гнатюка 5/7 . Самый центр возле оперного.Были два раза .Первый раз подумали,что может именно те блюда не очень хороши,но через полгода взяли другое и это всё есть невозможно. Подкупило то,что это быстро и шведский стол .Автор, туда не идите.
Ліньки гуглить• 14 января 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
О,і мені це питання актуально
Дякую.
Із більш менш нових гарно ресторан міф, смачно мрійники, гарно але не в центрі бабо гарденс, францкзські канікули і море риби, якщо любите суші. Бургери найкращі в епік бургер. Не дешево, але смачно
Кросівки оригінал• 14 января 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Шось не нахожу їх....
А це тому що я вас надурила і не вірно написала назву 😁 сорі
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко