Фиона Шрековна• 14 января в 15:44
Де у Львові поснідати та пообідати бюджетно і смачно?
З дитиною і в центрі.
ЯкаКраля• 14 января в 15:49
Знову таки комусь достатньо для сніданку булочки і кави, а комусь потрібен повноцінний сніданок (сирники, омлет і тд). З обмеженим бюджетом я б снідала бананами/булочкою і кавою/чаєм. А вже обідала більш повноцінно.
Фиона Шрековна
• 14 января в 15:49
Ответ дляПищалка
Мені там всюди несмачно
Але ж їсте щось?
Фиона Шрековна
• 14 января в 15:49
Ответ дляЯкаКраля
Питання - де
Ліньки гуглить• 14 января в 15:52
Ответ дляПищалка
Мені там всюди несмачно
Подскажите, где именно вам было невкусно
Бодіпозітівна• 14 января в 15:55
Ответ дляSo_so
Завтрак всё включено в ресторации Бачевских.
Як згадаю ту чергу). Можливо зараз вже і немає.
Полтавська галушка• 14 января в 15:56
Ответ дляНебоброїдка
Не зовсім у центрі, але дуже бюджетно - трапезна УКУ.
Це не центр
Бодіпозітівна• 14 января в 15:57
Ответ дляSo_so
Сейчас очень мало людей, мы были неделю назад, людей мало не только у них, а вообще.
Ми були роки 4-5 тому, в черзі стояли більше години точно)
Пи Пи Пилюля• 14 января в 15:58
О,і мені це питання актуально
Хотілось би смачно і атмосферно десь біля оперного театру чи в пішій доступності.не бюджетно,но щоб гарно.
Дякую.
Кросівки оригінал• 14 января в 16:00
Кафе Свої, в центрі, працюють з 7 ранку. Смачно дуже, сирнички просто кайф
Кросівки оригінал• 14 января в 16:02
Ответ дляПищалка
Мені там всюди несмачно
Тоді питання а що ж для вас смачно? Я де їла у Львові все було так смачно, навіть в Челентано
Полтавська галушка• 14 января в 16:02
Ответ дляПи Пи Пилюля
О,і мені це питання актуально
Дякую.
Леополіс
Фиона Шрековна
• 14 января в 16:04
Ответ дляКросівки оригінал
Шось не нахожу їх....
Снідаю авокадо• 14 января в 16:05
Ответ дляЛіньки гуглить
Нам было ужасно невкусно здесь. Улица академика Гнатюка 5/7 . Самый центр возле оперного.Были два раза .Первый раз подумали,что может именно те блюда не очень хороши,но через полгода взяли другое и это всё есть невозможно. Подкупило то,что это быстро и шведский стол .Автор, туда не идите.
Ліньки гуглить• 14 января в 16:07
Ответ дляПи Пи Пилюля
О,і мені це питання актуально
Дякую.
Із більш менш нових гарно ресторан міф, смачно мрійники, гарно але не в центрі бабо гарденс, францкзські канікули і море риби, якщо любите суші. Бургери найкращі в епік бургер. Не дешево, але смачно
Кросівки оригінал• 14 января в 16:07
Ответ дляФиона Шрековна
Шось не нахожу їх....
А це тому що я вас надурила і не вірно написала назву 😁 сорі
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко
Вірна назва Інші
Це кафе Клопотенко