Оскорбляю всячески• Изменено 14 января 2025
Ваша самая удачная покупка за 2024 год?
Это может быть что угодно, хоть крем, что долго подбирали и наконец нашли или авто )
from Ukraine• 14 января 2025
мультипечь, камера наблюдения, умные весы - все Xiaomi
и вакууматор
БеллаДонна• 14 января 2025
Кровать и бортики на кровать которые защищают ребенка от выпадения из нашей кровати)
Ну що ви, мамо!• 14 января 2025
Тенісний браслет з діамантами і на все пофіг. Ніколи не дозволяла собі нічого такого дорогого, а тут подумала, скільки там того життя) хоча мій не сильно дорогий
Рожева юбка• 14 января 2025
Авто.Ризикнула на Америк аукціоні,якось легко рішення прийшло і повезло.
Цвірінь• 14 января 2025
Даже не знаю. Шмотки не могу наградить таким громким названием лучшей покупки, и я их много купила одну не выделю. А что-то серьезное я не покупала
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Ирригатор с Али, компактная беговая дорожка.
поделитесь, пожалуйста, что за компактная дорожка?
Чумачечая_• 14 января 2025
Штани, не повірите, але спортивні штани.
У нас закривався відділ одягу в місті, був розпродаж і я купила штани Tommy Hilfiger, останні забрала. Купила, не очікуючи нічого. А в мене холодова алергія, мене обсипає пухирями все тіло на вулиці, особливо ноги і обличчя. Як би я не утеплювала, яку б термобілизну не одягала. Самий жах в тому, що воно свербить так сильно, що інколи доходить до того, що я просто плачу, це не передати словами.
І тут я купила і пішла гуляти в них наступного дня. Ви не уявляєте яке це щастя йти і розуміти, що в тебе нічого не свербить, не пече, не болить, ти просто насолоджуєшся прогулянкою, а не думаєш, коли додому через 5 хвилин перебуття на вулиці.
Я реально плакала від щастя, за 20 років це вперше, що мені хоч щось хоч трошки зменшило симптоми алергії.
Воно обсипає, але не так сильно, але головне, що не чухається, бо воно доводило до сказу, я роздирала ноги просто
Вийшов довгий пост, але я просто рада неймовірно)
Тому да, це штани)
Харчовий тріль• 14 января 2025
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Вот такая
Круто, спасибо! Она устойчивая, не сильно скачет в процессе бега на ней?
Сумчатая кошка• 14 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
Тому да, це штани)
Покажете эти чудо-штаны?
Самохвалова• 14 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Серия K18 для волос и кроссы golden goose
Кроме маски к18 у меня ничего не было, какой продукт еще хорош?
Леннон_Жив!• 14 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Авто, кондиционер, аэрогриль, ремонт санузла
Какой гриль?
Леннон_Жив!• 14 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Покажите гуси)
На пів ставки• 14 января 2025
Ответ дляХарчовий тріль
Давайте іригатор в студію:)
І доріжку. Ви бігаєте чи ходите на ній?
На пів ставки• 14 января 2025
Дякую за питання. Трохи підняли настрій. Бо стільки проблем і забулося все позитивне, що сталося минулого року.
Авто
Аерогриль під ялиночку:)
Авто
Аерогриль під ялиночку:)
Сорока-ворона• 14 января 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Покажите гуси)
Я показывала в какой-то теме о покупках недавно, там где было много страниц
Сорока-ворона• 14 января 2025
Ответ дляСамохвалова
Шампунь очищающий перед этой маской всегда использую и спрей
Чумачечая_• 14 января 2025
Ответ дляСумчатая кошка
Покажете эти чудо-штаны?
Да там нічого особливого, звичайні штани, трохи утеплені. Єдине, як на мене, то вони трохи більші зазначеного розміру. Я взяла с-ку і вона великовата, а я xs штани не ношу)
Може кому знадобиться
На пів ставки• 14 января 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Паркоместо в крытом паркинге)
Це чудово.
Особливо в наші часи:(