Оскорбляю всячески• Изменено 14 января 2025
Ваша самая удачная покупка за 2024 год?
Это может быть что угодно, хоть крем, что долго подбирали и наконец нашли или авто )
Я погнала• 14 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
Штани, не повірите, але спортивні штани.
У нас закривався відділ одягу в місті, був розпродаж і я купила штани Tommy Hilfiger, останні забрала. Купила, не очікуючи нічого. А в мене холодова алергія, мене обсипає пухирями все тіло на вулиці, особливо ноги і обличчя. Як би я не утеплювала, яку б термобілизну не одягала. Самий жах в тому, що воно свербить так сильно, що інколи доходить до того, що я просто плачу, це не передати словами.
І тут я купила і пішла гуляти в них наступного дня. Ви не уявляєте яке це щастя йти і розуміти, що в тебе нічого не свербить, не пече, не болить, ти просто насолоджуєшся прогулянкою, а не думаєш, коли додому через 5 хвилин перебуття на вулиці.
Я реально плакала від щастя, за 20 років це вперше, що мені хоч щось хоч трошки зменшило симптоми алергії.
Воно обсипає, але не так сильно, але головне, що не чухається, бо воно доводило до сказу, я роздирала ноги просто
Вийшов довгий пост, але я просто рада неймовірно)
Тому да, це штани)
Автор, спробуйте мазати ці місця аптечною маззю Молескин, не очікувала, що ця мазь так знімає алергію від морозу, яка у мене також як і у вас.
Чумачечая_• 14 января 2025
Ответ дляЯ погнала
У Вас теж наче кропивою пожалено?
Дякую дуже за рекомендацію,обовʼязково спробую
Кусачая Я• 14 января 2025
Маленький рюкзак из Миратон. Обожаю его, ношу все сезоны)
Перед этим получила в подарок рюкзак Виф и осталась недовольна, неудобный и непродуманный. Купила Миратон в 3 раза дешевле и счастлива!
Харчовий тріль• 14 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
Давайте іригатор в студію:)
І доріжку. Ви бігаєте чи ходите на ній?
Ирригатор такой, только белый. На дорожке интенсивно иду со скоростью 6 км в час. Ну или можно назвать медленно бегу )))) Ежедневно по часу.
Харчовий тріль• 14 января 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Круто, спасибо! Она устойчивая, не сильно скачет в процессе бега на ней?
Для меня устойчивая, я двигаюсь на ней как правило 6 км в час, моя оптимально подобранная скорость, комфортная.
Ніколи не думала, що буду радіти звичайному пуховику. Мені потрібен був невагомий. Бо за літо та осінь вбила свою спину (догляд за старим). Взагалі в мене є пуховик (2 роки), але зараз він виявився важким. Йшла по ТРЦ та обирала легкий, ним виявився benetton. Можливо, ще які були легшими, але я зупинилася на ньому та не пішла далі). Тепер ходжу та радію, спина тримається рівно). Таке в мене щастя.
Фима Собак• 14 января 2025
Курс лазерной эпиляции. Я просто мега- шерстяная, особенно ноги. После 6 раз остались кое-где несколько волосинок. Бикини делаем еще, верю что получится сделать идеальным.
Ну и 2 браслета Пандора, наслаждаюсь ими почти каждый день
КонФФетОшка• 15 января 2025
Ответ дляНа пів ставки
Такі круті?:)
Які саме?
Чугунную lodge и стальную de buyer. Долговечные и безопасные, давно их хотела