Единорог помог• Изменено 14 января 2025
Диетологи, врачи, все кто хорошо понимает в питании зайдите пожалуйста
У меня нет просто сил уже. После кок страшно поправилась и продолжаю жиреть. Я не знаю, что уже делать. Вроде рацион 1300-1400 ккал
Мой рацион
Завтрак
120 грамм творога 5%, ч.л. сметаны 20%, 3 грецких ореха, 5 вишен, 20 грамм малины, 1/3 банана или 2 сливы
Или
2 варёных яйца, чёрный хлеб 15 грамм, 1/4 авокадо, половина банана или 2 сливы
Или
27 грамм овсянки в сухом, йогурт без наполнителей 1.5% 70 грамм, 20 грамм малины, 5 вишен, 1/3 банана или 2 сливы
Обед
85 грамм гречки варёной на воде, 70 грамм тушёный на воде курицы, 50 грамм квашенной капусты или 40 грамм свёклы по корейски (без масла), яблоко 80-100 грамм, конфета
Ужин
Салат с овощей (помидор, перец, листья салата) 50 грамм, лосось или селёдка 60-70 грамм, мандарин, 3 фисташки, 10-15 грамм твердого сыра из козьего молока или феты или моцарелы. Иногда чай с мяты без сахара.
Не знаю, может отменить ужин или что-то изменить в рационе?
Раньше до приёма кок могла есть и по 4000 ккал в день и не поправлялась. Постоянно только сбрасывала вес на ровном месте. 30 лет. Кок пила год
Мой рацион
Завтрак
Или
Обед
Ужин
Дайте вподобайок• 14 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Какая защита от стресса? Здесь просто наверно кок замедлился метаболизм сильно и нужно меньше ккал
Ну как скажете
Единорог помог
• 14 января 2025
Я думала ещё исключить полностью ужин. Когда-то на интервальном (ела только в 8 утра и 13 дня) неплохо сбросила
Швабристка• 14 января 2025
Ответ дляЕдинорог помог
А как это сделать, если я работаю без выходных с 8-9 до 23. В день 5000 шагов точно
приседания по Неумывакину
Единорог помог
• 14 января 2025
Ответ дляЯ погнала
У вас РПП
Нет. Просто решила проанализировать свой рацион. Чтоб не набирать вес. Хотя я и так его сильно набираю
Единорог помог
• 14 января 2025
Ответ дляШвабристка
у вас сидячая работа,что вы хотите ?
Сидячая, но и хожу тоже. Правда меньше
Единорог помог
• 14 января 2025
Ответ дляЩас ухожу
Чатгпт пишет, что калорийность вашего рациона за день ~705 ккал
Такого быть не может
Нутриціолог• 17 января 2025
Ваш рацион виглядає досить збалансованим, але є кілька моментів, які можуть впливати на вагу, навіть при дотриманні калоражу. Я нутриціолог і хотіла б поділитися рекомендаціями, які можуть допомогти.
Гормональний фон
Після прийому КОК (комбінованих оральних контрацептивів) гормональний баланс може змінюватися, що впливає на метаболізм і затримку рідини. Рекомендую здати аналізи на гормони щитовидної залози (ТТГ, Т4, Т3) та жіночі гормони, щоб виключити ендокринні порушення.
Калораж і макронутрієнти
Ваш раціон на 1300-1400 ккал може бути занизьким для підтримання базового обміну речовин (особливо при вашому віці й після гормональних змін). Важливо переконатися, що калораж відповідає вашим індивідуальним потребам. Інколи занадто низькокалорійна дієта сповільнює метаболізм і заважає схудненню.
Фізична активність
Чи є у вас регулярна фізична активність? Кардіо або силові тренування допомагають покращити обмін речовин і підтримувати м´язову масу, що позитивно впливає на вагу.
Додаткові моменти у раціоні
Продукти з високим ГІ (глікемічним індексом): фрукти, такі як банан, сливи чи виноград, мають високий ГІ. Вони можуть викликати різкі стрибки цукру в крові. Спробуйте замінити їх на ягоди або яблука.
Жири: авокадо, горіхи та жирна риба корисні, але важливо контролювати їх кількість.
Конфети: цукор у раціоні бажано мінімізувати. Якщо дуже хочеться солодкого, оберіть чорний шоколад із вмістом какао понад 75%.
Психоемоційний стан
Стрес і недостатній сон можуть провокувати набір ваги, навіть якщо харчування здається ідеальним. Спробуйте звернути увагу на якість сну та техніки розслаблення.
Якщо у вас є можливість, я можу допомогти розробити детальний план харчування та підтримки. Ви можете знайти більше інформації про мої консультації в мене на саїті: . Відгуки моїх клієнтів свідчать, що вже за місяць більшість із них відзначають помітне покращення самопочуття.
Гормональний фон
Калораж і макронутрієнти
Фізична активність
Додаткові моменти у раціоні
Психоемоційний стан