Полюю на дрони• 14 января в 21:18
Хто купував студійку, у скільки вам це обішлося з ремонтом?
Цікавлять зовсім малі студії 16-25м². На якому етапі купували, яка вартість, як довго робили ремонт, чи задоволені результатом? І на скільки років бачите майбутнє у такій квартирі чи можливо живете в ній з чоловіком і дитиною(теж розкажіть чи складно)?
Ошеламиссимо• 14 января в 21:22
Місто має велике значення в ціні. Такі студії для однієї людини, якщо більше людей , буде не комфортно.
Бубль Гум)• 14 января в 21:34
Киевская область 20 метров 13700 квартира + 4500 ремонт + 1000 техника. Сдаём. Покупали на этапе 3 этаж из 5. Первый дом. За войну застройщик сдал еще 7-ми этажку, сейчас строит третий
Полюю на дрони
• 14 января в 21:40
Ответ дляБубль Гум)
Можете скинути фото будинку чи адресу? Цікаво глянути
Полюю на дрони
• 14 января в 21:41
Ответ дляБубль Гум)
13700, це голі стіни, чи вже зроблені заготовки до ремонту. Ремонт самі робили, я так розумію
Бубль Гум)• 14 января в 23:41
Бубль Гум)• 14 января в 23:43
Ответ дляПолюю на дрони
13700 это кирпич. Бригада 200 дол за квадрат все включено сантехника, материалы, бойлер, радиатор
Бавовнятко• 15 января в 23:27
Ответ дляБубль Гум)
В каком году такая цена за ремонт прекрасная?