Жена аллигатора• 14 января 2025

Які процедури вам допомогли виглядати молодше?

Мені під 40, вирішила почати ходити до косметолога. Виглядаю загалом добре, але деякі вікові зміни вже є. Косметичних процедур і препаратів є дуже багато. Підкажіть, хто ходить до косметолога, які процедури особисто вам дійсно допомогли підтягнути шкіру, виглядати молодше?
GaleTTa• 15 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
А как массажируете? А то и у меня такая же проблема, не знаю, что делать(
Я сама не умею, хотя можно найти на Ютубе практику
Дон Пэдро• 15 января 2025
Ответ дляЯ натуралка
Это именно так, как бы вам ни хотелось,чтобы было иначе. В 60 женщина без морщин выглядит все равно на 60, а в 20 с морщинами- все равно на 20
Да, тоже заметила, что только по глазам видно очень хорошо возраст +/-, взгляд или что это, как это работает, но именно глаза у 20/30/40 и тд разные, кожа при этом ухоженная
Трактор Віка• 15 января 2025
Ответ дляKriskaA
Дайте контакти ПЛІІІІЗ !!! бо дуже гарний хлопчик, але це кляте акне :-(((((( Це Київ ?
Добрий день.
Ось знайшла.
Ольга
+380500279199
Можете їй в ТГ написати.
Вона реально врятувала мою шкіру від акне, і відносно недорого.
Хтомолодець? Я!• 15 января 2025
Ответ дляЗолота орда
А почему нельзя?
Очень обостряются болезни ЖКТ
Золота орда• 15 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
Очень обостряются болезни ЖКТ
это ваше наблюдение или это доказано и написано в побочках?
Слава Українi• 15 января 2025
Ответ дляХтомолодець? Я!
А який ефект?
Ефект був гарний: шкіра підтягнулася, тон шкіри вирівнявся. Але ефекту всього на півроку
Хтомолодець? Я!• 15 января 2025
Ответ дляСлава Українi
А скільки коштує процедура?
KriskaA• 16 января 2025
Ответ дляТрактор Віка
Добрий день.
Ось знайшла.
Ольга
+380500279199
Можете їй в ТГ написати.
ДЯКУЮ !!!!!!!!!!!