Кубик Рубика• Изменено вчера в 20:17

Виїхала з Києва до США… Ви не відчуваєте себе наче в селі?

Так сталося , що я опинилась за кордоном за два тижні до початку війни і звісно в Київ не повернулась. За весь цей час жили у двох штатах, у місті на 250 тис чоловік, а потім переїхали у пригород іншого міста , де трошки більше мільйона населення. Через півроку мені потрібно буде летіти у Вашингтон по одній справі, владнати питання з документами, і я люблю себе на думці, що у мене розвивається комплекс невпевненості, а саме: як долетіти без пригод ( не загубити себе і валізу) , як розібратися із метро ( як воно працює і як туди дійти від аеропорту), як взагалі розібратися із місцевим транспортом і не загубитися ( планую відвідати музеї та інші цікаві місця). Я взагалі такою ніколи не була, що сталося? Життя в мегаполісі дає людині більше впевненості у собі? Відчуваю себе якоюсь незграбною, наче я із забитого села , всього боюся і взагалі начебто і не жила у великому місті поміж метушні 24/7 . Я взагалі то не з робкого десятка була у 19 років , і море по коліно. Зараз мені 37 і з цією імміграцією я стаю якоюсь дикою. Дівчата, у вас таке було, чи це мені вже лікуватися треба?
автор Кубик Рубика • вчера в 20:36
Ответ дляКусман Сиру
Может на вас так стресс влияет, смена места жительства.
Я всегда такая была, для меня эти все поездки целое испытание и паника и мысли, а что, а как, а где, а если, но я, как раз, из небольшого областного центра в Киеве была 1 раз, а в аэропорте ЛА, НЮ, и других неоднократно. И у них в сравнении с Киевом намного проще в этом плане. Все более понятнее что куда, ну и всегда можно обратиться к кому-то)
Може і стрес, не знаю . Не відчуваю його.
Потринділиця• вчера в 20:36
Ответ дляКубик Рубика
Я з 2022 взагалі міським транспортом не користувалася
Посмотрите заранее все маршруты на карте, сохраните адреса. Всегда можно выбрать текущее месторасположение и адрес отеля, например и карты вас выведут.
Кусман Сиру• вчера в 20:38
Ответ дляКубик Рубика
Может быть изменились предпочтения с возрастом, может нет внутреннего желания, не так интересно познавать новое и жажда приключений как когда-то) Может вам больше надо чем хочется, а отсюда и страх. Не знаю, причин много может быть.
Тільки не про гроші• вчера в 20:41
Ответ дляsur_sur
По місцях Скарлет? Є там щось про неї?)
Ні, не по Віднесених вітром)
В Атланту племінницю і мою доньку на концерт возили, і влаштували таку собі відпустку. На Міртл біч їздили, в Чарльстон, в Монкс корнер (там Щоденник пам´яті знімали на озері).
Чарльстон гарний, старе місто схоже на европейське. Але якась гнітюча атмосфера, і цвинтарі там майже на кожному кварталі.
автор Кубик Рубика • вчера в 20:40
Ответ дляКусман Сиру
Оце ви влучно написали : більше потрібно чим хочеться. Це точно про мене, мені не хочеться, а документи зробити потрібно
Кусман Сиру• вчера в 20:42
Ответ дляКубик Рубика
Ну, тогда понятно. В общем, погуглите, что вас интересует и чего вы опасаетесь, приезжайте с запасом времени в аэропорт и все будет гуд)
ЯспАкойнаЯ• вчера в 20:41
Ответ дляНесемо світло разом
Совиньон немного напоминает)
Совиньон круче выглядит
sur_sur• вчера в 20:41
Ответ дляТільки не про гроші
Ні, не по Віднесених вітром)
Має там щось бути на її честь, мабуть)
Страхованная• вчера в 20:43
Ответ дляКубик Рубика
Ні
Автор не слушайте крысок. Так случается, когда жизнь спокойная, размеренная и не требует каких то действий. Продумайте свой маршрут заранее, а там уверенность вернётся сама собой.
автор Кубик Рубика • вчера в 20:42
Ответ дляКусман Сиру
Дякую
Несемо світло разом• вчера в 20:42
Ответ дляСорока-ворона
Ну очень немного. И моря нет. (
Согласна, в Совиньоне получше и море)
Потринділиця• вчера в 20:43
Главное следите, чтобы телефон был заряжен и повербанк или зарядка были с собой. Я недавно приехала в отель, в незнакомый город и вышла, не зарядив телефон. Пришлось покупать зарядку и сидеть в Старбаксе, чтобы немного зарядиться.
автор Кубик Рубика • вчера в 20:44
Ответ дляСтрахованная
Дякую, можливо це мені піде на користь , така встряска емоцій
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 20:49
Ответ дляКубик Рубика
Ну я також у деякому плані розвинулася, але мабуть не в соціальному
Ой, Проня Прокопівна, то Вам після пвнсіЙону всьо другім кажется
ХтоЯкщоНеЯ• вчера в 20:50
Ответ дляТільки не про гроші
Ну США це не тільки містечка в глушині. Є ЛА, Сієтл, СФ, Даллас, Чікаго, НЙ, Маямі...
Тож чому ви вважаєте, що там всюди як в селі?
Бо пані з самого Київа, то Вам не шо небудь як
Вообще не факт• вчера в 20:55
я з райцентру, але багато подорожую. розумію, про що ви, чудово. Шалено боюся нового міського транспорту в нових містах. Колись в Берліні в метро на Александер-пляц плакала від відчаю - так і не змогла зрозуміти, куди мені там йти. Плюнула, вийшла на поверхню і пішки дійшла до наступної станції, там і сіла. В Мюнхені в метро якось загубилася :) Громадський транспорт у нових містах - це ЗАВЖДИ стрес.
Сладкий лимончик• вчера в 20:51
Всё новое и не изведанное
часто возникает из-за чувства неопределенности, вот от этого и возникает мысль что появляется комплекс
автор Кубик Рубика • вчера в 20:52
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я написала щоб було зрозуміло, що я у Києві проживала, де є транспорт і все інше і ритм життя 24/7. Не порівнюйте Київ і Конотоп
Вообще не факт• вчера в 20:52
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Моє тернопільське село навпаки в Чикаго виїхало, майже повним складом
Чортківщина або Копичинці?
Я не чарівниця вам• вчера в 20:58
Ответ дляВообще не факт
Чортківщина або Копичинці?
Козівщина