lilu1990• 15 января 2025

Портніков - дно дніщенске

«Сейчас слышим от людей, что должны воевать депутаты, а потом они пойдут. Нет, люди, это демократическое государство. В демократическом государстве за страну гибнет простой человек. Если мы хотим, чтобы за государство погибали аристократы, мы должны жить в феодальной стране, как это было до Великой Французской революции», – умозаключил Портников.
TAM-rico• 15 января 2025
Ответ дляВітерець
Ну наш нынешний парламент да, я верю, что люди выбрали сами, по крайней мере тут на советчице многие за партию слуг народа гллосовали
+. Я також не розумію обурення майже всіх тут. Теперішніх депутатів обрали 70+ відсотків. Порохоботів тут закидували капцями. Тепер вони самі ж критикують свій вибір.
Анжелика1• 15 января 2025
Он мне всегда был очень неприятным, особенно внешне. А когда-то, примерно 7-10 лет назад, в сети были видео, где он шпилится с молодым мальчиком в зад. Но потом их быстро отовсюду поудаляли. Но я когда вижу Портникова, у меня автоматом ассоциации с тем видео и он мне ещё больше отвратителен.
Файна_зупка• 15 января 2025
А что он сказал неверно? По терминам сказал то все верно))) пс: после гей порно видео с ним, не слушаю и не собираюсь, стал противен как личность, именно от своего поведения на нем, а до этого считала интересным человеком
LudaSHS• 15 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Люд, Вы у нас в курсе всех новостей, потому и спрашиваю. Муж где-то вычитал, что на днях, прям в главном управлении ФСБ грохнули выстрелом в голову какого-то ихнего шишку, нигде не нашла информации. Может, Вы в курсе о чем это он?
Не шишка
Контррозвідник
https://nv.ua/ukr/amp/u-moskvi-likviduvali-kontrro...

П с
Я все не знаю
Will_Be...• 15 января 2025
Ответ дляLudaSHS
Не шишка
Контррозвідник

П с
Я все не знаю
О, спасибо! Интересно, что они скажут по этому поводу? Ведь, и то, что грохнули свои,не прибавит оптимизма, и то, что это украинцы.
LudaSHS• 15 января 2025
Ответ дляWill_Be...
Ось згодна з цим ветераном, хай думають
Павела• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Можна ознаки авторитарної держави і яким боком це до України стосується? Чи вам аби щось кинути проти України?
Це демократія. Це тільки одних сотні законів і постанов, які порушують права громадян. Ми падаємо до диктатури.
РойЛеля• 15 января 2025
Ответ для_Annyshka____
Та воно вже давно продалось владі. Таку нісенітницю несе вже не вперше.
Шкода, ще перед війною відкрито виступав, що буде війна. Його на сміх брали в студіях.
А взагалі не знаю що вони ото балакають із дня в день. Пустомелі, з пустого в порожнє
РойЛеля• 15 января 2025
Ответ дляВітерець
Я не понимаю возмущений искренне . Портников говорит, что
- в эпоху аристократии первыми шли воевать аристократы, потому что воевали за свою собственность
- в эпоху демократии депутаты такие же простые люди, как и все остальные, поэтому в чем логика, что они должны воевать первыми, все равны.
Шось формули не діють))
Решка7777• 15 января 2025
Ответ дляJUllZ
фото
Слушала про Асада недавно, и так ’все по-домашнему’, прямо ничего не удивило
МаМарго• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ще скажіть, що за Януковича треба було слухати портнікова)
Так
МаМарго• 15 января 2025
Ответ дляОлечка79
Ой , тут же этим картавым геем буквально еще пол года назад восхищались, тезисы его несла светоч телеграм новостей .
Никогда не нравился эта говорящая голова . Сидит оно , крякает , зная что его никогда не заберут в окоп .
Він говорив правильні речі і ще до війни. В окоп ого не заберуть, бо йому вже під 60.
А на рахунок гея, то від цього ніхто не застрахований.
МаМарго• 15 января 2025
Ответ дляlilu1990
Знову жертва винувата?
При чому тут жертва?
Щоб не бути жертвою, потрібно бути сильним, а зелеський цього не планував робити і це було видно. Більше того , він обнулив держ замовлення на виготовлення зброї.
А ще було видно що він не розумів природи війни, а це найстрашніше.
Війна не тому що порошенко хоче нвжитись, як він казав, а тому що нас хочуть знищити.
НА СИЛЬНИХ НЕ НАПАДАЮТЬ!!!
liss• 15 января 2025
Ну правду хоть сказал.
Да я завидую французам, один раз на взятие Бастилии они сделали как нужно . Празднуют помпезно и праздник хороший получился .
А украинцы терпилы и не свободолюбивые.
Павела• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ознаки, а не визначення. Які вчили на курсі політології, наприклад.
Бо визначення ви тлумачите як вам завгодно
АВТОРИТАРИ́ЗМ (франц. autoritarisme, від лат. au(c)toritas – влада, вплив) – тип політичного режиму, що характеризується обмеженням політичних прав і свобод народу, його участі в управлінні державою, зосередженням влади в одних руках. У політології це явище розглядають як протилежне демократії. Авторитарний устрій не настільки жорстко контролює суспільство, як тоталітарний. Авторитарна влада зазвичай не втручається в приватне життя громадян і здатна допустити певну свободу в економічних відносинах, хоча й тут держава може свавільно змінювати «правила гри», роздавати пільги і встановлювати «винятки з правил».
В Україні вже перейшли цю межу і маємо вже втручання, обмеження особистих прав людини.
При А. політична еліта формується шляхом кооптації («обранням зверху»), призначення; діяльність політичних партій та ін. громадських угруповань обмежується; звужуються можливості політичної опозиції; народ фактично не визнається головним джерелом та сувереном влади; проти активної опозиції застосовуються політичні репресії.

Головною опорою А. є силові структури – армія, служба безпеки, поліція (зокрема політична). А. всіляко сприяє пасивності мас, їхній відстороненості від політичних процесів. Пом’якшеним варіантом А. є олігархічна форма влади, коли формально допускається поділ влади, багатопартійність, існування профспілок, але за умов їхньої підконтрольності виконавчій владі, зрощеній із кланово-олігархічними групами. Основна сфера, де виявляється авторитарність влади, – політика. Показниками політичного А. є асиметричне зміщення владних повноважень у бік однієї особи (президент, прем’єр-міністр) та виконавчих структур; максимальне обмеження місцевого самоврядування як через принципи формування бюджету, так і завдяки створенню державної «вертикалі», зокрема за рахунок призначення «намісників» із центру; наявність державної, чітко сформульованої ідеології, державна підтримка однієї з релігійних конфесій. Одна з головних ознак авторитарної влади – «закритість», кулуарність рішень, відсутність дієвого контролю за діяльністю влади з боку суспільства (через представницьці органи, судову владу та ЗМІ) й нерозвиненість громадянського суспільства.
Тут також,як бачимо вже перейшли до тоталітаризму, вище дала закон, який забороняє критикувати владу.
Авторитарна держава особливо пильно контролює інформаційні процеси. Сама поява критики центральної влади в ЗМІ свідчить про те, що суспільство вже не є тоталітарним. Але якщо влада має можливість заборонити небажані видання або радіо- чи телеканали, це означає, що суспільство ще не є демократичним, що «плюралізм» не перетворився на справжню свободу слова. В економічній сфері А. призводить до формування могутніх фінанс.-промислових груп, які отримують надприбутки, міцнішають завдяки протегуванню влади й зрощуються з нею. За таких умов зникають ринкові відносини, що ґрунтуються на принципах вільної конкуренції: стає неможливим займатися серйозним бізнесом, не маючи владної протекції. Демократичний режим установлює закони, обов’язкові для всіх, зокрема і передусім для виконавчої влади, тобто демократична влада обмежена законом; громадськість має повну можливість контролювати владу через низку громадських організацій (серед них – й опозиційні партії) та вільні ЗМІ. За А. закони обов’язкові для всіх, окрім самої влади, у авторитарному суспільстві чиновник є уособленням законодавства: «закон – це я».
Вітерець• 15 января 2025
Ответ дляTAM-rico
++++ ’бачили очі, що купували’
smilingsky2010• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, він наговорив на статтю про заклики до порушення територіальної цінності і досі на свободі? Нічого собі, демократія
Если судить вашей мерой, то и Зеленский наговорил. Портриков просто говорил, что нет сил вернуть эти территории военным путем ее тогда, когда это не было мейнстримом. А в 19 он говори, что выбор украинского народа не приведет ни к чему хорошему, потому что Путин хочет не мира, а Украину.
samtaymss• 15 января 2025
Ответ дляМаМарго
При чому тут жертва?
НА СИЛЬНИХ НЕ НАПАДАЮТЬ!!!
Если б не Зеленский,многих из нас уже б не было на этом свете.Он добился ПВО и оружия для нас,помощи от других стран.Напомню,что Украина продавала оружие включительно 2019 годом.Склады пусты и взорваны были.Он принял страну,где все разграблено было.Он смелый человек
Mrs.Ochmonek• 15 января 2025
Ответ дляПавела

Дякую за копіпаст цього простирадла)
Це, напевно, легше, ніж самому сформулювати десяток аргументів на підтримку тези про ’ авторитаризм і диктатуру’
Aesonne• 15 января 2025
Ответ дляВітерець
А если в Украине у человека нет собственности - значит ли это, что он имеет полное право не воевать?
Из собственности - штаны да футболка, вряд ли за это стоит помирать. Что на это Портников скажет?
Павела• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дякую за копіпаст цього простирадла)
Я навіть свої думки туди вставила, там де хотіла уточнити. Але ви можете не читати і вважати, що Україна йде до демократії, тоді коли всі реалії вказують на протилежне.
samtaymss• 15 января 2025
Ответ дляTAM-rico
Когда человек -патриот,его дети не в Лондонах,а хотя бы операторы дронов.
samtaymss• 15 января 2025
Ответ дляAesonne
Росиняне массово погибают в чужой стране,имея только кредиты.
Павела• 15 января 2025
Ответ дляAesonne
Ще касьянова почитайте, той також вчора видав бред про відкриття кордонів, позбавлення громадянства і відчуження майна. Ті блогери місцями такі тупі.
Mrs.Ochmonek• 15 января 2025
Ответ дляПавела
Це офіційне джерело? Чи чергові лякали, за які, як завжди , ніхто не відповість, прикриваючись демократією?
Ось вам відповідь.
І це відбувається постійно!
Aesonne• 15 января 2025
Ответ дляsamtaymss
За деньги же? За большие деньги, идут сами, чтоб эту собственность как раз и получить.
У нас какая оплата? Копейки.
Так еще раз вопрос: зачем, если у человека тут ничего нет? Ему все равно, где быть и где жить, там ничего нет и тут ничего нет. Можно таким не воевать?
Aesonne• 15 января 2025
Ответ дляПавела
Смешно, особенно лишение гражданства, которого и по желанию хрен лишишься. Ну а майно, которого нет, прям очень пугает. Пусть забирают ношеные трусы и радуются)
Думаю такой вариант многих мужчин бы устроил.
Павела• 15 января 2025
Ответ дляAesonne
А якщо є майно? Держава в особі цих депутатів, блогів і військових, яке відношення до нього має?
Mrs.Ochmonek• 15 января 2025
Рада не зобов’язувала ЗМІ видаляти критичні коментарі читачів — депутат Юрчишин

15 січня 2025 13:09

У соцмережах поширилася інформація, що закон, який має посилити гарантії роботи журналістів, нібито зобов’язує ЗМІ видаляти негативні коментарі їхніх читачів. Ініціатор законопроєкту Ярослав Юрчишин стверджує: це брехня.
Павела• 15 января 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ось вам відповідь.
І це відбувається постійно!
Покарання не буде, якщо змі видалять протягом 3 днів)