Добрий день, порадьте, будь ласка, які каструлі купити взамін емалірованим, щоб можна суп сберігати і картоплю пюре робити, або блендером суп збити. Дякую
Цибулька зла• 15 января 2025
Авторе, саме для зберігання найкраще емальовані каструлі, бо металеві,навіть самі інертні, все одно вступають у реакцію з їжею
Летала_НаМетле• 15 января 2025
Ответ дляЛеді_в_пледі
Отакі
У вас кастрюли внутри после использования идеальные, или есть пятна, разводы?
У меня такой же набор кастрюль, летом купила, и на дне внутри пятна остались, как разводы. А в остальном, хорошие кастрюли.
Соображалочка• 15 января 2025
Каструлі Маестро нержавійка служать з 2010 року. В принципі, будь-який набір нержавіючих купіть, тут за дорогами фірмами гнатися не бачу сенсу.
Престидижитатор• 15 января 2025
В мене вже 6 років звичайна дешева каструля Vincent. Після переїзду та ремонту на каструлі грошей не залишилось, а індукція не всі мої старі бачила. Тому купила хоч якусь під суп, тимчасову. А вона виявилась гарною. Інші каструлі в мене Berghoff та Gipfel. Ці взагалі напевно вічні.
ПешитеБесАшипок• 15 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Для мене якість сталі має значення. Кастрюлі всі не дешеві. Якісні
Леді_в_пледі• 15 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Після посудомийки бувають
Завтра не пью• 15 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Какая фирма?
Престидижитатор• 15 января 2025
Ответ дляЦибулька зла
Я все окрім супу перекладаю у скляні судочки. В АТБ купляла Luminarc з зеленими кришками. Дуже зручні і в посудомийку можна
Завтра не пью• 15 января 2025
Ответ дляЛеді_в_пледі
Після посудомийки бувають
У меня есть кастрюли типа покачественнее и подороже тефаль, и на них нет разводов, а вот по типу тефаль бергофф и рондел, там есть.
Летала_НаМетле• 15 января 2025
Ответ дляЛеді_в_пледі
Після посудомийки бувають
Так они так и остались....
Natal_ka91• 15 января 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Це нормально наче, і не впливає на їжу. Десь читала що можна оцтом прибрати.
Завтра не пью• 15 января 2025
Ответ дляNatalia505
Мої Бергофф відслужили 30 років. Краще не зустрічала.
Наверное бергофф 30 лет назад, это не то что сейчас, китайский бергофф
ПешитеБесАшипок• 15 января 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Суп теж можна.
Завтра не пью• 15 января 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
Metalac 50 -100 євро за шт
Не нахожу где у нас такие продают. 50-100 евро это норм цена за качество более менее. Я у нас беру вмф и сканпан, на скидках.
ПешитеБесАшипок• 15 января 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Я купую в Сербії, коли їду з Чорногорії.
В нас є цей виробник але тільки емальовані.
Natalia505• 15 января 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Не знаю. Були різні з тих пір і нержавійки і емальовані але Бергофф найкращі. Тільки зараз ручки почали відпадати, кришаться від часу, в усьому іншому ще хороші
Natalia505• 15 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вам не вдалося показатися розумною.
Як серпом, по яйцях...
шо ж ви так з людиною?
Natalia505• 15 января 2025
Я вам, автор сфоткала, може чим допоможе, звертайте увагу що пишуть. Товстий метал. Зараз нержавійки тонка, дуже.
Ответ дляМандолина Бу
🤦♀️ *кастрЮлі! А не кастрУлі.
Фу!
Кастру́ля (нім. Kasserolle від фр. casserole), іноді баня́к — металевий посуд для приготування та зберігання страв. Зазвичай циліндричної (або злегка конічної) форми з ручками.
Вчіть мову панянко, добра Вам в серденько.
Мандолина Бу• 15 января 2025
Ответ дляJuliia30
О май гад! В вашей мові, даже слова кастрюля своего не имеется.
Шож учить?
Звуковое - очень грубо звучит. 👎
Шож учить?
Звуковое - очень грубо звучит. 👎