Xвостокрутелка• 15 января в 11:10
25тис.дол.Смарт(19кв.м чи сталінка 2кімн.39кв.м)з гаражем і сараєм?
Щоб ви купили?Квартири з ремонтами,1 поверх,без балкону,площа вказана загальна.Смарт-поганий район.Сталінка-дуже гарний.Ми вже купили сталінку.А як би ви вчинили?Вдячна за відповіді!
БлинчикБезСметанки• 15 января в 11:11
Что-то не сходится Сталина в хороших районах обычно по цене эконом новострой в плохом
Не кую, не мелю• 15 января в 11:11
Ни то, ни то. Сталинка 39 - это проходные комнаты, крошечный санузел, только высокие потолки, гараж и сарай спасают этих 39 метров
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:12
Важливо!У смарті електроопалення,новий будинок.У сталінці стіни майже метр товщина,цегла дуже міцна,давнішня і газове опалення
ПробілНеПрацює• 15 января в 11:12
Вы прикалываетесь? Кто в здравом уме купит смарт для жизни? Они только для почасовой сдачи подходят. Конечно, любая полноценная квартира лучше смарта
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:13
Ответ дляНе кую, не мелю
Саме така!Кімнаті прохідні,але дві,кухня 6 кв,потолки-до неба)
TANYA 0 0 0 0• 15 января в 11:14
Мені навіть сталінки краще подобається за деякі новобудови, одна шумоізоляція чого варта, кімнати бувають різні , бачила і великі не прохідні, в більшості дуже теплі
Королева Сарказма• 15 января в 11:14
А город какой,автор?Давно покупали?Оформление было как положено в собственность?
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:14
Ответ дляНе кую, не мелю
Не було грошей на краще.Все дорого
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:15
Ответ дляПробілНеПрацює
Я так хвилювалась,чи правильно роблю
Ліплю вареники• 15 января в 11:16
Ответ дляXвостокрутелка
Сталинку однозначно
Рожки-да-ножки• 15 января в 11:16
Ответ дляXвостокрутелка
Я так хвилювалась,чи правильно роблю
Ви все вірно зробили
ЭтаваНиМожетБыть• 15 января в 11:17
Ответ дляНе кую, не мелю
Неправда, у меня ни в одной сталинке нет проходных комнат
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:17
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Одна піч в одній кімнаті,друга в іншій.Можливо розібрати,місце займають.В печі -газ.Ще не вмію користуватись
ЭтаваНиМожетБыть• 15 января в 11:17
Ответ дляXвостокрутелка
Тут даже не о чем думать, однозначно сталинка
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:18
Сарай великий,як літня кухня зі світлом і гараж металевий.Все є в тех паспорті
TANYA 0 0 0 0• 15 января в 11:19
Ответ дляXвостокрутелка
Обов´язково перевірте димоходи, або чи є якісь повірки. Можна переробити під камін. Якщо обложені старим кафелем це взагалі супер
Невісточка ж• 15 января в 11:19
Ответ дляXвостокрутелка
Ріелтори дуже вмовляли вкластись в смарт.
Автор, яке місто?
TANYA 0 0 0 0• 15 января в 11:19
Ответ дляXвостокрутелка
Це їх заробіток
когдадеЦкие• 15 января в 11:21
Ответ дляXвостокрутелка
Это не сталинка, а послевоенный самострой.
Но в вашем случае все равно лучше, чем смарт
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:24
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Точно так нам і радили.Маю визвати газовика.
TANYA 0 0 0 0• 15 января в 11:25
Ответ длякогдадеЦкие
І тоді будували так щоб воно стояло, а зараз стараються максимально удешивити собівартість і швиденько продати
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:26
Ответ дляНевісточка ж
Автор, яке місто?
Майже в центрі країни,ближче до Західної.У нас такі ціни
когдадеЦкие• 15 января в 11:26
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Нет. Оно все в любом случае уже ’устало’.
А в таких домах как у автора очень часто деревянные перекрытия между этажами. Реже - ещё и лестницы
Xвостокрутелка
• 15 января в 11:27
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Саме так