жінка незаміжня• 15 января 2025
Хто у Польщі, підкажіть будь ласка, як правильно закрити виплати 800+?
Чи вони автоматично закриються, коли виїдемо в Україну? Все, їдемо додому...
Не люблю натовп• 15 января 2025
не по темі.. але пам´ятаю, як ще кілька років всі Польщею не могли натішитися. Вдома то є вдома.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляМрії у вирії
В мене автоматично закрили.
Дякую! Нічого їм не писали, в ужонд не ходили, вірно? Хочу все правильно зробити
Пацан к успеху шел• 15 января 2025
якщо особа быльше 30 днів в Украіні то виплати автоматично закінчуються
Великий сатирик• 15 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
На сайті зус через профіль зауфани є розділ 800+ і там вицофать вньосек. Але зараз ніби не треба закривати і при виїзді з Польщі вони самі блокують цю виплату
Божа кульбабка• 15 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Нужно сходить в уженд и закрыть в зус
Таракашечка• 15 января 2025
Ответ дляНе люблю натовп
А з чого ви взяли, що зараз щось змінилось? Автор не показник. Більшість давно вже працює і не планує повертатись.
Таракашечка• 15 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Але наприклад, ви виїхали 1-го числа, а виплати 5-го мають бути, а ви вже не в Польші і не плануєте повертатись. То ці виплати треба буде повернути, щоб не було проблем при перетині кордону. Тому краще закрити це питання.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Написати листа на сторінці зус
Зараз також потрібно писати листа, вони автоматично не закриваються?
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Дякую, тобто нічого не пишу, самі закриють?
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Теж так чула, що ніби автоматично закривають, але вирішила ще тут запитати
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Заходим в ЗУС и выбираем панель Świadczeniobiorca
Дякую Вам велике за інструкції! А автоматично вони не закриють?
Великий сатирик• 15 января 2025
Ответ дляТаракашечка
Ні, якщо ви виїхали 1 числа, то за цей місяць виплати отримаєте і повертати не треба.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляМрії у вирії
В мене автоматично закрили.
А коли Вам закривали, багато вже часу пройшло, все ок?
ВсеПроВсехЗнаю• 15 января 2025
Сама купляю квіти• 15 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Якщо ви в найближчий час не плануєте повертатись в Польщу то напишіть, просто в пошуку «написати лист POG -і з своїх слів написати» прошу припинити виплати в звʼязку з виїздом в Україну» подруга виїздила, то їй так в зусі казали написати. Там здається навіть на українській можна.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Далее выбрать последний внесек, открыть его, выбрать ребенка и далее надать wycofać wniosek
Дякую.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Дякую, сподівалася, що автоматично закриють
Таракашечка• 15 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Це не так.
А по-друге, в будь-якому випадку треба відмовитись, бо є випадки, коли виплати продовжують приходити. І так, їх треба повертати.
Таракашечка• 15 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
А чому ви так вперто не хочете написати листа? Це ж просто зайти в інтернет і написати.
Великий сатирик• 15 января 2025
Ответ дляТаракашечка
Це не так.
Це коли було. Зараз виплати і статус укр знімають автоматично, якщо людина виїхала і не повернулась в 30 денний термін
Таракашечка• 15 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
Так було завжди як ви пишете. Завжди. Але є випадки і не поодинокі, коли виплати автоматично не відмінились. Я ж ніби ясно написала.
Злива інформації• 15 января 2025
Ответ дляжінка незаміжня
Я виїжджала в 22 році, була в Польщі 3 місяці, ходила і писала щось, там дівчата україномовні допомагали, тобто закрила.
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляТаракашечка
Якщо можна цього не робити, то навіщо?
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляВеликий сатирик
І я так чула
жінка незаміжня
• 15 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Дякую, що написали, але це давно було, зараз чула, що трохи інакше