🫣🤫😏
Ответ дляАвокада
я культурная дама и ж вытирать бюллетенямине привыкла))
кроме всего играть в их игры не намерена.
пусть играют на рояле как раньше.
зіпсувати бюлетень достатньо поставити галочки в двох віконцях. Якщо вам спало на думку лише підбирання, то культура така собі Короче, зрозуміло, що ви людина без принципів, без позиції, сидите на печі, їсте калачі, нехай вам хтось зробить добре, а ви ви все засрете, бо з печі вам краще знати як краще.
Ответ дляМимо_шла
Не признаем, иначе поляки потребуют перестать чтить героев УПА
На разі вол різня (а різали як поляків, так і українців) визнана поляками як трагедія, а від нас вимагають щоб ми визнали це геноцидом поляків. Хоча по справедливості було визнати це симетрично з обох боків.
Ответ дляЛеска
допишите,что я испражняюсь тоже на печи.не стесняйтесь))
виктория7аас• 15 января 2025
Ответ дляАвокада
эта влада позволила себе такое,что за 30 лет не позволил ни один президент.
вот потому, что янык сбежал и начался беспредел.
выбрали каким-то образом зека -вот и имейте результат.
что значит каким то образом, выбрали большинством голосов другое дело что побега можно было не допустить а решить вопрос смены власти конституционно
виктория7аас• 15 января 2025
Ответ дляМимо_шла
вознесение героев УПа не пьедестал тоже ошибка ,ведь по сути они проиграли и их борьба и жертвы были напрасны ,если требовался лидер нации для её сплочения то были более достойные кандидатуры ,например Андрей Шептицкий чем Бандера и Шухевич
Ответ дляnutty
Я вообще удивлена как Нотр Дам снова не сгорел....
А я удивлена почему на восстановление собора потратили коллосальные суммы, а на решение глобальных проблем, уже ставшие катастрофами (климат, потепление катастрофичечкое, пожары, ужастные засухи, голод, войны, и т.п.), денег выделить не могут и ни..я не делают чтоб их решать.
Что важнее древний собор или выживание человечества?
Даже начинаю понимать активистов поливших картины супом. На картины тратяться порой миллионы, а на решение глобальных проблем? А там ничего не делаеться. Как картина может быть важнее или ценее выжывания человечества и решения проблем.
Лучше б вместо собора или картин финансировали решение климатической катастрофы, засух, и тп.
Ответ дляІллюха Перчик
А ви знаєте що всі ці воєнні блоки створюються для того,що б в певний час всі створені воєнні блоки вступили в світову війну?Чому радіти що ти вступив в якийсь блок?)Швейцарці молодці,не хочуть ні в які блоки не воюють)
нам ядерка нужна, тогда и не потребуется никаких блоков
Vittoria66• 15 января 2025
Ответ дляlilu1990
Думаю вони говорять про можливу зустріч трампа з путіним і шо буде якщо все піде по п-зді з тим нато. А загалом варто би було надавити на поляків. Кращого моменту не буде
Байденко спиздів як завжди, не всі гроші виділив з пакету допомоги. Ті бригади які вони назбирали - недоукомплектовані і неефективні. Іншого виходу немає
Ви, перед тим як висувати свої версії, хоча би поцікавилися, що відбулося тиждень тому - що і є ціллю зустрічі між президентами двох країн.
Україна нарешті дала дозвіл полякам на розшук тіл загиблих у Волинській трагедії та їх перепоховання у Польщі. Вже визначили місця на території України , де будуть проводитись поляками пошукові роботи. Це є історичною подією для обидвох народів, тому і візит Зеленського повʼязаний саме з цією подією.
Ответ дляVittoria66
Та ні,обговорювали військову допомогу,так поляки писали