Київ, Деснянський район, хлопець йшов на роботу, зупинило ТЦК і запропонувало проїхати з ними у військомат для перевірки документів (не знаю, наскільки він добровільно погодився ,або йому погрожували,але він сів до них у бус). Привезли спочатку до військомату, наче шукали його документи. Після цього відвезли хлопця на ВЛК на Троєщину, Закревського. Там він його пройшов. Після цього знову відвезли у військомат на Лісовому де його вже повноцінно мобілізували та відвезли на ДВРЗ.
Телефон не забирали, зранку писав повідомлення - на дзвінки не відповідав. Ввечері вже сам відзвонився, повідомив, що нічого не підписував. ТЦК самі підробили його підпис, ВЛК оформили заднім числом (за понеділок 13 січня). Зараз знаходиться на ДВРЗ. Його моральний стан описувати не буду, і так все ясно. Чим зарадити? Що можна зробити в цій ситуації?
Ответ дляолена олена
Її і не буде. Всі мотивовані вже давно там. Як поповнити - уявлення не маю. Влада вирішила робити це саме так, як тут в темі написано. І робить це так не вперше. І не вдругуе і не всоте. Думаю, так і надалі робитиме.
Як влада вирішила, то хай збирає своїх кумів і стає завтра зранку під ТКЦ за речами першої необхідності на 3 дні. Разом з усіма, хто ’до кордонів 91го і кава в Криму’. По ходу це і є ті самі вмотивовані люди.
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляPopeye the Sailor
Вы вроде с луны к нам пожаловали. Первый раз слышите о подделке подписей, об избиении людей? Об убийствах в тцк слышали?
Ну не знаю какие зверства в других тцк. Нам адвокат говорил что на ДВРЗ самые вменяемые сидят, говорил что башенные на Святошино, что там шансов почти нет. Тут главное чтоб за сутки человека не убедили, потому что психологически там ломают и добровольно все подписывают. Но я думаю человек, за которого говорит автор, завтра им позвонит и скажет что подписал, и поверьте все добровольно.
Кто не верит что это рабочая схема, и поставил рука лицо, то можете смотреть ютуб канал «Алекс 18-60», там полно историй кто и из учебки на такси домой уехал в сзч и их никто не ищет, сидят дома.
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляunser
Как пополнять потери, если у мужчин нет мотивации воевать?
Викликати всіх хто вчився на це в головне давав присягу - поліцейських на пенсії, частину поліції, частину тцкунів (80 процентів не мають воєнного досвіду, слова нардепів, хай отримують), частину тих хто в тилу та захищає Закарпатський фронт
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляunser
Тепер питання, чому немає в чоловіків мотивації воювати? Може, бо воюють тільки бідні, ще й амуніцію купують, резину до машини, а може ще з них знущаються офіцери, які ні разу на позиціях не були? А може, бо в Україні не всі рівні? Бо в воєнкома знайшли 27 тис Дол і він далі робить? А може, бо світлофори замінюють колір, а плитоноски і каски після поранень ні? Подумайте
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляlisulya
Я за. Нехай так і зроблять
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляjabka ya
Ви на фронті? Чи з дивану вєщаєте як і кому жити?
Під теплим одіялком такі верещать
Сонная Сова• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Я не виправдовую, а пишу, що дивного нічого не відбулося. Так було вчора і буде завтра. І в описаному тут випадку , навіть якщо довести всі порушення, не буде підстав не мобілізувати цього чоловіка. Тобто для нього нічого не зміниться. Ось і все.
Если вам не удивительно то что происходит сейчас в нашей державе и вы юлите вроде и не поддерживая, но и не осуждая это, то о чем с вами вообще говорить?
Ответ для Кошкина мать
И знаете, что самое страшное с этим ТЦКуном с долярами? Что он врёт просто в глаза всем, зная, что в эту муйню, которую он несёт никто не поверит. Да и та отмазка, которую он озвучил все равно незаконна. А ему плевать. Он знает, что ему ничего не будет. И да, его даже показательно (временно) не сняли с должности и не убрали с глаз долой. А ты воюй, если нет денег пополнить копилку баксов
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляСонная Сова
Я не юлю, а констатую факт - в описаному випадку мене нічого не здивувало, він не перший і не останній. На цьому можемо попрощатися.
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляLavaLava
Чи реально втекти з учебки? Я так розумію, що скоріш за все це буде Десна
Канал Алекс 18-60 изучайте.
Ответ дляLisichka1307
Вы думаете у них будет мотивация? Мужчина, идя на войну, должен четко понимать, за что он воюет
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляElem
Не реально. Мій зараз в Десні. По периметру охорона кругом, пости. Підїхати нереально. Теж так загребли, не служив. Влк за 5 хвилин і гідний. Готуйтесь що телефон заберуть, видають тільки раз в тиждень. Чоловік вже захворів запаленням легень, бо дуже холодно в палатках
Им дают возможность выходить и родственники могут приехать в учебку, берут такси и едут домой втихаря. Таких случае очень много.
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляunser
Вони давали присягу. І чітко все якраз розуміють. Але їм дуже комфортно у тилу, то нехай менеджер Вася піде
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляunser
А яка мотивація сантехніку ремонтувати Вам кран? Може, бо то їх спеціальність, бо вони вчилися, їх утримувала держава, вони пройшли підготовку, це повністю готові сформовані військові, вони б перші мали вступати в бій, а не мій сусід, який 3 роки в бурсі вчився на електрика
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляLavaLava
Дійсно, чого б це....В такий час живемо - вийшов на роботу зранку, а ввечері вже в учебці. Треба змиритися, все одно там всі будуть. А закінчаться наші чоловіки - і ми з вами підемо, а там і дітей підтягнуть. І так до останнього українця. З лопатою в руках
Вот этим и убеждают. Только человек с логикой понимает что не будет людей- не будет войны. Если бы отказывались, война бы уже закончилась. Поэтому там все добровольно на чувстве вины и меньшовартости подписывают эти документы. Я почти уверена что человек вам завтра позвонит и с улыбкой будет сообщать что все подписал и настроен идти
Ответ для Файна_зупка
Я интересовалась, он сказал что никого не пускают. Они в лесу сейчас. Туда нереально даже доехать. В самой учебке в десне тоже не пускали. Люди приехали, и их отправили назад.
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляElem
Там вроде только два раза или один раз дают. Да и в каждой части наверное по разному. Тех кого ловят на Закарпатье, кто пытался лесами выйти, пачками с учебки уходят, и потом повторно снова пытаются выйти через леса в румынию, некоторые и два раза попадались, только на третий раз повезло перейти границу
олена олена• 16 января 2025
Ответ дляElem
Такі речі назагал писати ви вважаєте нормальним? Може ще координати виставите тут??
Файна_зупка• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Лес, это координаты?
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Ви констатуєте факт беззаконня, але вас нічого не дивує і не напружує, бо вам це не загрожує, а чужий Вася, то фіг на нього, моя хата з краю
олена олена• 16 января 2025
Ответ для Файна_зупка
Лес, это координаты?
Ні, це інформація. Яку при собі бажано тримати.
олена олена• 16 января 2025
Ответ для Кошкина мать
Так. Беззаконня в нашій країні мене давно не дивує. А вас?
Ответ для Файна_зупка
Та вже минулої неділі була схожа ситуація у подруги. Поїхали з дітьми в парк розваг для дітей на Закревського. Поки вона була з дітьми, чоловік вийшов за водою в магазин і вже не повернувся. Підійшли ТЦК, посадили в бус ( але ж знову, не зовсім розумію їхню схему, що вони такого кажуть, що чоловіки не чинять спротиву) - ну а потім по накатаній : військомат на Лісовому, ВЛК, ДВРЗ, а зараз в учебці Десна. Так от. Подруга, коли розповідала, що дзвонила йому - він їй казав, що все нормально, все добре. Що так і має бути. Хоча він не військовий, не служив і взагалі воювати не хотів.
Perfect look• 16 января 2025
Ответ дляElem
Які речі? Про десну ніхто не знає?
Автор, его судьба и жизнь сейчас только от него зависят.
Хочет выжить, там только один вариант, что делать и вы его знаете.
Ответ дляолена олена
И за что мужчинам воевать в таком случае? Если беззаконие есть сейчас, то продолжится и после войны. А кто будет содержать их семьи, кто вырастит их детей, после того как эти мужчины умрут на войне?
Кошкина мать• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
А мене дивує, я не знаю, як до цього можна ставитися спокійно.
Lisichka1307• 16 января 2025
Ответ дляолена олена
Ви думаєте, русняві імб*цили не знають того всього? Не повірите, багато ж своїх здають