Мушля з Криму• 16 января в 10:06
Стайлер Dyson підробка, хто має, порадьте будь ласка
Дівчата, потрібна порада. Дитина підліток просить в подарунок стайлер, ціни дивлюсь +- 5 тис грн за підробку та +- 18 тис грн за оригінал, різниця відчутна. Але чи дійсно варто переплатити? Розумію що у власників оригіналу скоріше за все немає досвіду порівняння, а от можливо хтось має копію і порівнював з оригіналом? І чи взагалі бувають якісні копіі? Наперед вдячна.
Життє Бентежне• 16 января в 10:08
Суть дайсона, що він не палить волосся. Смисл купувати підробку з наліпкою дайсон?))
З родзинкою• 16 января в 10:09
Может , лучше посмотреть, не прям подделку/копию, а просто такого же функционала стайлер? Сейчас их стали выпускать и другие фирмы. Тогда это будет более качественный, фирменный продукт на гарантии.
Мовчу, але хочу• 16 января в 10:14
Ответ дляЖиттє Бентежне
Палит, не может не палить физику учили))) просто бренд и качество
Життє Бентежне• 16 января в 10:14
Ответ дляМовчу, але хочу
Учіла))
Я ще й бачу стан мого волосся
Мушля з Криму
• 16 января в 10:17
та розумію що можуть бути інші бренди не гірші, сама користуюсь ровента і все влаштовує, але моєму підлітку треба саме щоб дайсон був, бо треба ж бути в тренді :)
Запасная спина• 16 января в 10:17
Фен ещё можно думать о подделке, а стайлер за 5 тыс будет фуфел, слетать насадки и тп. Зачем?? Нет денег, пусть копит ещё год.
Мушля з Криму
• 16 января в 10:19
та гроші будемо платити ми, сума для нас посильна, але свідомо мені складно віддати такі гроші за фен. от і питання чи зрозуміє вона що то не то..
Глаза_в_3_карата• 16 января в 10:24
Ответ дляМушля з Криму
Она поймёт, волосы выглядят по другому, скорость сушки отличается. Ну и не тупая же она, это легко отличить оригинал от подделки же.
МеняАЖтрусит• 16 января в 10:24
Ответ дляМушля з Криму
Конечно поймет. Уже сто тысяч видео о разнице оригинала и подделки. Особенно одна расписалась какая ерунда Дайсон, показала в прямом эфире, в комментах ей написала что это подделка, потом в корнере подтвердили, что это подделка.
Хорошо, что у вас подделка стоит 5000, а не 15000 как лохам пытаются втулить на Олх и шафе.
Скупой платит дважды.
Глаза_в_3_карата• 16 января в 10:31
Ответ дляЗашла на 5минут
А в якому магазині ви знайшли оригінал за 18 тис?
На сайте дайсон гляньте)) Они от 18 тысяч и стоят, что Вас удивляет?
Зашла на 5минут• 16 января в 10:40
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я свій купувала за кордоном, тут вони коштують дорожче
Мені здається, що такого самого ефекту можна здобути з феном, який має великий потік повітря, має іонізацію та насадку тонким соплом. У нас в ТЦ островок, де його можна поющати, там різні серії та стайлери різноманітні, то саме фен мені навіть на маленькій швидкості сильно роздуває мій ’одуван з 5-ти косин’.
Якщо волосся скловидне, тобто не пористе та густе, то цей фен гарно підійде та зав´є.
САМ_ТАКОЙ• 16 января в 11:11
Ответ дляЗапасная спина
Фен подделка ещё больший фуфел будет, сразу понятно, что Дайсона у вас нет и не будет
Пасти Ла• 16 января в 11:27
Ответ дляМушля з Криму
дякую за відповіді
автор, а сколько лет дочке и что у нее с волосами? длинные,густые? она за ними ухаживает и это ее гордость? или просто блажь и хочет дайсон как у блогеров?
Запасная спина• 16 января в 11:30
Ответ дляМушля з Криму
Вы хотите обмануть ребенка? Это плохая идея
Мушля з Криму
• 16 января в 11:54
Ответ дляПасти Ла
15 років. так, доглянуте і довге, користується різними баночками/спреями/мазючками. але тут дійсно є бажання ’дорого/богато’ бо і відео різні знімає і у подружок є...
Мушля з Криму
• 16 января в 11:55
Ответ дляЗапасная спина
серйозно? дуже дякую за реакцію :)