Аноним ФЕЯ• 16 января 2025
Дуже хочу звільнитися з нелюбої роботи і шось поміняти у житті
Від роботи вигорання, одне й теж, розвитку 0, колектив ніякий, зп середньостатистична... Ніяк не можу вирішитися... Вже писала заяву, вмовили залишитись, тепер шкодую, що тоді не пішла...
Дадосвидания• 16 января 2025
Я є вже куди перейти? Якщо звільнитися і сидіти вдома, то не варіант.
Всех анонимов аноним• 16 января 2025
Ответ дляДадосвидания
Варіант. Скоріше рухатись буде
Эскиз бесконечности• 16 января 2025
Що значить вмовили??
Коли заява написана і на столі - це все. Це ваше рішення.
Тепер всі знають, що ваше рішення нічого не вартує.
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Що значить вмовили??
у власника фірми інша думка
Тримаю свічку• 16 января 2025
Директор манипулирует вами и принуждает к работе?
Захотела - развернулась - ушла.
Идите к психологу.
Захотела - развернулась - ушла.
Идите к психологу.
Эскиз бесконечности• 16 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
у власника фірми інша думка
Навіщо вам його думка, коли ваше рішення було звільнитись? Тобто ви звільнялись несерьйозно, чи як? Він думає, ви просто бабо з пмс.
Коли я звільнялась, мене вмовляли весь останній місяць. Коли «я звільняюсь» озвучене, то шляху назад нема.
Я_з_Франека• 16 января 2025
Я змінла фірму після 17 років роботи там, шкода тільки людей до яких я звикла. А так. я дуже задоволена, хоча с початку було важко. Шукайте кращю роботу і не погоджуйтесь на перше, що запропонують.
Мой_ужин• 16 января 2025
Я теж кілька разів звільнялася й кілька разів вмовляли. І так вже майже 5 років (( Але все, сил більше нема ( Вирішила для себе, що більше так тривати не може
Аристократка-тунеядка• 16 января 2025
Якщо від роботи вигорання, то бажано звільнитись і відпочити, як мінімум. А тоді з новими силами шукати нову. Зміни? Вам чогось глобального хочеться чи вистачить пари шкарпеток жовтого кольору і зробити стрижку?
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
саме так і хочу зробити
Аристократка-тунеядка• 16 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
саме так і хочу зробити
То вас так і будуть вмовляти. Бо від вашого звільнення перш за все проблеми в роботодавця. Нову людину шукати, а може й двох), вчити, а ще може й зп треба буде підвищувати. Простіше вас вмовити
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вмовили залишитись хоч на хороших умовах чи просто так,на словах?
на хороших умовах
Звоночек• 16 января 2025
Якщо сумніваєтеся, то шукайте поки що альтернативу, ходіть на співбесіді.
Як отримаєте цікавий офер, то аж бігом захочете тут же звільнитися, і без сумнівів.
Звоночек• 16 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
у власника фірми інша думка
А ви там коза безправна, чи що?
Власник може думати собі скільки влізе, але ваше життя - це ваше життя.
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляЗвоночек
А ви там коза безправна, чи що?
я не знаю як правильно вчинити
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляЗвоночек
не маю змоги ходити на співбесіди працюючи тут
Звоночек• 16 января 2025
Ответ дляЭскиз бесконечности
Мене якось було теж вмовили залишитися, але я ще не озвучувала тоді рішення, лише сказала, що за таких умов роботи я краще звільнюся, бо задовбало. Мене вмовили, пообіцявши позитивні зміни. Ну і очевидно, що ніяких змін не відбулося, тож через 2 місяці я вже остаточно звільнилася. То директор ще й ображався на мене, що я їх начебто підводжу та кидаю, ну коротше вся така нехороша зрадниця виявилася саме я.
Більше я в ці ігри не граюся.
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляЗвоночек
Більше я в ці ігри не граюся.
все, що обіцяли - виконали
ніхто на мене не ображався і такого не казав, це брєд, тут я згодна
ИНЬэтовамниЯНЬ• 16 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
на хороших умовах
Значить, вам вже настільки приїлася ця робота, що навіть ці хороші умови не втримують. У такому випадку потрібно щось змінювати. Зазвичай, у більшості випадків зміни на краще. Навіть якщо першу роботу після цього знайдете не дуже, вам ніхто не завадить і її змінити і шукати краще.
Аноним ФЕЯ
• 16 января 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
ось і думаю про це
Мрію про пончик• 16 января 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
саме так і хочу зробити
Звільняйтесь,і саме так,і зробіть,віпочиньте і прийдіть в себе.
Сама мрію про звільнення,на одній роботі вже 11 років,тож я вас розумію.
Вже просилася,щоб мене звільнили,але роботодавець не може знайти мені заміну,я ще тримаюсь,але звісно то дуже важко, та й поки не знаю як буду сидіти вдома нічого не роблячи,особливо коли зараз зима й холода,знову даю собі строк до теплої весни,а потім буду настоювати на звільненні.
ЛижТолько• 16 января 2025
Це я , це я така. Вже 3 рази писала заяву. З різними датами. І все ніяк не наважуюсь віддати керівнику. Працюю вже більше 16 років на одному місці.