Та никада в жизни• 16 января 2025
Вопрос по детям но только тем, кто..
Вопрос только тем, у кого дети уже минимум поступили куда-то после школы.
Всем теоретикам и "а вот мой в 5м классе" предлагаю просто почитать чужой опыт, не вступая в дискуссию.
Как вы мотивировали ребенка к учёбе? К спорту? Если ваш был гением и хотел учиться сам, просто напишите "мой сам" и мы все порадуемся, что вам так повезло.
Спрашиваю именно тех, у кого не хотели учиться, вы заставляли? Вот есть ребёнок, просто схватывает все, хорошо запоминает, но ничего большего не хочет, не стремиться, лишней буквы не прочитает. Вы заставляли такого? Или забили? И он пошёл в вуз или техникум? Как вы спроюавились с желанием лучшей жизни для дитенка?
Советничаю тут• 16 января 2025
Ооо, это мой вариант. Это невероятная каждодневная работа, море разговоров. Сын хотел идти по моему пути, не имел целей и интересов. Помог случай: муж подруги директор фирмы АйТи, взял сына к себе на работу на один день: поговорить и показать все, познакомить с коллегами, которые горят своей работой …. И сын загорелся
Ms. Любмая жена• 16 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Я не писала, що на вихід. В нас є квартира в новобудові, інша квартира для нас чи для сина, відкладені гроші на навчання, але.. якщо він захоче так і далі жити, то йому прийдеться іти підробляти, бо ми з чоловіком навряд чи зможемо забезпечувати йому такий же рівень. Не розумію, чому це викликало бурю емоцій у інших. Мова йде про підробіток. В кінці кінців житлом і стартом ми забезпечили, все інше час покаже як буде.
Просто по відповіді було зрозуміло що вам важко ( розумію) , звичайно дитина в 17-18 може підробляти ,але було схоже що робота як поміч і без навчання.
Щедрик ведрик• 16 января 2025
Мой сам, толковый, но лишнего не читал. Поступил в лучшие вузы заграницей, учится отлично
Та никада в жизни
• 16 января 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Расскажу историю своего ребенка, хотя как-то уже рассказывала , но мне не поверили. До войны начал интересоваться криптовалютой и у него стало получаться . Уже в классе в 8 карманных денег не брал совсем. Муж смотрел смотрел на это и решил ему дать в управление 2 тысячи долларов. Кто в теме, тот знает , что чем больше вкладываешь-тем больше получаешь. На момент начала войны он уже мог купить квартиру в Киеве. Это был 10 класс. Мы решили переехать в Англию. Он всегда думал пойти в IT, хотя все эти фонды, крипта были ему интересны . Но в Украине сколько не смотрели по университетам ничего такого его не заинтересовало. Переехали, он бросает 11 класс в Украине и 2 года sixth form Англии сдает за 1 год. Бибиси потом снимало ролик про сына. И тут сыграло на руку его увлечение криптой. Решил учиться на банковскую сферу . Поступил . На втором году обучения подписал контракт с японским банком в Лондоне. И летом начинает там работать с шикарной зарплатой как для 19 лет. Лето отработает, может получить постоянный контракт после третьего года обучения. Я очень благодарна мужу, что тогда он в него поверил . Я помню как ругала , зачем такие деньги давать ребенку. Но он тогда твердо сказал не лезь.
А покажите ролик ббс а то и правда не верится
ОхиИВздохи• 16 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
Та ні, я буду тягнути з усіх сил, але є моменти. З кожним днем все важче і важче з роботою, хоча зараз в мене їх 2)
Щедрик ведрик• 16 января 2025
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Да талантливый парень, это редкость
Люблю ВалЄру• 16 января 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ролик был просто за то, что он 2 года sixth form за 1 сдал и набрал при этом нужное количество в универ. Я не готова тут выкладывать свою семью, ни если погуглить на английском то возможно найдете. Он первый украинец был , который так смог сделать
Ms. Любмая жена• 16 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
В мене робота фізична ,прибирання подобове,добре що хоч чоловік більш менш заробляє,бо дочка в Польщі і тягне капець.
Ще й мобілізацію ніхто не відміняв .Сину 23(24 скоро) теж думаю щоб на магістратуру йшов і теж треба допомогти .
ОхиИВздохи• 16 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
В мене на навчання відкладено 30 000 і однокімнатна квартира на всяк випадок, але чи достатньо цього буде не знаю. Життя таке непередбачуване.
Ms. Любмая жена• 16 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
30000 грн ?
Ms. Любмая жена• 16 января 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Життя непередбачуване
Та никада в жизни
• 16 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
30000 грн ?
30 тысяч миллионов долларов, а вы что подумали? Умейте читать между строк, когда гон начинается, тут многие грешат
Ms. Любмая жена• 16 января 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Вибачте .Може це норм.
ОхиИВздохи• 16 января 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
30000 грн ?
Та ні звичайно) але цього мало. Боюсь ще квартиру прийдеться продати.
ОхиИВздохи• 16 января 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Что значит гон?
Живчик-счастливчик• 16 января 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Я точно сказати не можу . Але школа була така знаєте , де вас ні в що не ставлять . Є ВЧИТЕЛЬ і є ти десь там на рівні плінтусу.
А в коледжі син каже що зовсім інше ставлення . Як до людини, як до рівного, з повагою . Більшість викладачів звертаються до студентів на ВИ. Батьків не дьоргають за всякі дрібниці . Батьків взагалі не чіпають . Я з Коледжем не контактувала жодного разу.
Напевне він відчув що він сам за себе відповідальний . Став дуже свідомий . Крім того там крім шкільної програми за 10-11 клас є ще профільні предмети які йому подобаються.
А ще там по-розумному побудовано процес навчання. Не 7 уроків і всі різні як в школі ( це ж скільки домашки треба робити) а пари. Тобто в тебе з день 3 предмети максимум .А це менше домашки і краще засвоюється матеріал . Крім того в одному півріччі обмежена кількість дисциплін. Наприклад зарубіжна література у них була щодня , а хімії не було взагалі. За одинка півріччя вони закінчили програму за 2 шкільні роки і вже до цього предмету не повертаються . На наступне півріччя зʼявилася скажімо хімія по тому самому принципу , майже щодня . Виявляється так легше коли ти інтенсивно опановуєш 6-7 дисциплін . А не мішанина всього і зразу.
Який коледж скажіть будь ласка
Мама Никитки-2• 17 января 2025
Ответ дляХвігура мічти
Уже вы поздно спохватились, в 4 года это заложила, теперь плоды
Це в якому класі ви плоди пожинаєте? 🤣
Хвігура мічти• 17 января 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Це в якому класі ви плоди пожинаєте? 🤣
Это выражение такое, нечего к словам придираться.
Любви вам!• 17 января 2025
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Який коледж скажіть будь ласка
Київський Фаховий коледж архітектури будівництва і управління.
Дуже рекомендую !
Там є багато різних напрямів ( не лише прям будівництво), є менеджмент, управління, оціночна діяльність, логістика …
Дуже рекомендую !
Любви вам!• 17 января 2025
Ответ дляГуляю босоніж
3 роки -Католицький університет в Ружомберку (державний ВУЗ, типу педагогічний), вступають практично всі, без екзаменів. Далі 2 роки - Економічний університет в Братиславі (теж державний), вступ без екзаменів по середньому балу за попередні 3 роки навчання.
Дуже дякую ! Корисна для мене інформація, бо зараз теж готується до вступу у Словакію .
Без Баяна• 17 января 2025
Ответ дляMs. Искренность
ну давайте конкретно. В 4 года (через 2 месяца исполнилось 5) отвели в музыкальную школу и посадили за пианино. В 6 лет отвели на плаванье. Ребенок привык, что он занят и у него есть дз и вообще задания. Всё
ржунимагу))
тоже в 4(через 2 месяца исполнилось 5) отвели...боже, куда только она не ходила регулярно до 12 лет
Ровно до 12 лет. Потом отказалась ОТ ВСЕГО
А были спортзанятия которыми 8 лет занималась
Не привыкла думаете?
А школа..Английская спецшкола+класс Интеллект Украины. Д\з вагонами
было просто
Сейчас не делает НИЧЕГО в 16 лет.
Не привыкла?
Не привыкла думаете?
было просто
Сейчас не делает НИЧЕГО в 16 лет.
Не привыкла?
Без Баяна• 17 января 2025
Ответ дляМяо мой мяо
А дивіться, що йому в принципі подобається.
Моя не була впевнена, куди їй вступати - ніби і на курси програмування якісь ходила, і довго вчилась малювати, фотографією захоплювалась, але програмування було нудним, а на графіку чи архітектуру не хотіла, бо бачте, вона птиця вільна, без натхнення малювати те, що не подобається, не буде. Десь цікавив інтернет речей, але там конкурс ого-го, ціна на комерцію відповідна. Загуглила, в яких навчальних програмах є графіка і фотографія як предмет, відсталі ВУЗи розглядати не стала, залишилось Видавництво і поліграфія в ІКНІ, куди на бюджет можна було зі 180+ пройти. Зваживши, що викладачі там ті ж, що і на інтернеті речей, запропонувала доньці цю спеціальність, їй ідея сподобалась. Можна сказати, щасливий квиток витягла, бо виявилось, що від видавництва з поліграфією там хіба що назва і декілька формальних предметів, насправді вивчають UI/UX дизайн, і вона як до своєї стихії потрапила.
шоза інтернет речей?
Та никада в жизни
• 17 января 2025
Ответ дляБез Баяна
ржунимагу))
Не привыкла думаете?
было просто
Сейчас не делает НИЧЕГО в 16 лет.
Не привыкла?
Не привыкла думаете?
было просто
Сейчас не делает НИЧЕГО в 16 лет.
Не привыкла?
Вы зря что-то объясняете таким комментаторам, там максимум младшая школа и она думает, что уж она то воспитала свою бусинку как надо, а не как все