Аннуитет• 16 января 2025
Як дізнатись зарплату співробітників на підприємстві? Інформація приховується
Я так зрозуміла, що інші отримують в 2-3 рази вищу зп, а в мене найнижча
Маю натхнення• 16 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Це якраз не бізнес-підхід.
Бо в далекій перспективі така стратегія роботи з персоналом призводить до демотивації цього персоналу, і як наслідок, плинність кадрів, і як наслідок, в рази більші втрати, ніж ця разова начебто економія.
Демотивація буде у випадку, коли рівень зарплат відомий, а по факту 99% співробітників не знають рівень чужих зарплат. Це окремі випадки,коли хтось десь проговорився. Бухгалтерія на аутсорсі якраз щоб не було витоку інформації,все продумано.
Небоброїдка• 16 января 2025
Ответ дляМаю натхнення
Це бізнес-підхід. Навіщо платити більше, якщо людина готова працювати за менше? Економія. При цьому, зарплати приховуються, вам вливають у вуха, які ви цінні, як працюєте на благо компанії. А більшість не знає, що у умовного Васі при тих же обов´язках зп в половину більша за твою.
Дякую, мені це не треба пояснювати. Я писала про нерозуміння деяких людей і їх дитячий підхід до роботодавця та ринку праці взагалі. Якщо вони розвішують вуха і думають що хтось буде опікуватись їхнею зарплатнею більше ніж вони самі то їх чекає жорстоке розчарування. Господарі бізнесу це не любляча бабуся котра має всім дати однакову кількість пиріжків.
Маю натхнення• 16 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Повністю погоджуюсь. Або ти управляєш ситуацією, або управляють тобою. У дорослому житті ніхто за ручку не приведе і цукерочку не дасть, бо ти молодець,треба брати ініціативу у свої руки.
Маю натхнення• 16 января 2025
Ответ дляНебоброїдка
Перечитала ваш перший пост і дійшло про що ви)))
Аннуитет
• 16 января 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Якщо маєте доступ до ключів ЕЦП директора чи головбуха і зп біла - можна залізти в електронні кабінети податкової чи пенсійного фонду і подивитися там звітність.
Інакше - навіть на думку не спадає.
не біла звичайно
Баба_Воля• 16 января 2025
Ответ дляДуняша
А Вы считаете это нормально? Тогда всем незащищённым категориям- предпенсионный и пенсионный возраст, мамы с детьми, матери-одиночки можно платить меньше за одну и ту же работу, так как им сложнее сменить работу? Звериный оскал капитализма? Тоже родственник рассказывал, что молодые приходят на предприятие, им ставят зарплату выше, а в 58-59 лет мол куда вы денетесь, несмотря на квалификацию. Разве это нормально?
Насчёт предпенсионного и пенсионного возраста согласна, хотя и пенсионеры есть разные, бывает что уже все забывают, ужасно тупят, но не все конечно.А вот мамаши с детьми редко бывают нормальными работниками, с больничных не вылазит, вечно им надо в сады-школы-поликлиники, какой смысл им платить так как нормальным работникам?
Баба_Воля• 16 января 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Парадоксально, але саме ’страшні капіталісти’, тобто компанії з іноземним капіталом, більш гуманно та лояльно відносяться до своїх працівників, ніж наші ’соціалістичні’ пост-радянські компанії. Все навпаки.
Да, у нас всех берут, даже беременных на последних месяцах, всем платят нормально, мамаши пачками носят больничные по уходу, пенсионеры тупят, а в итоге страдают остальные сотрудники, которые должны делать и переделывать за них их работу. Но у нас же лояльное руководство и многие очень этим злоупотребляют.
Баба_Воля• 16 января 2025
Ответ дляАннуитет
не біла звичайно
А, ну тогда жалобы в свою жалобную книгу. Раз согласились мошенничать вместе с работодателем, то и не возмущайтесь когда к вам так относятся.
Котогосподиня• 16 января 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
автор оклады могут быть одинаковые, а дифференцированное дополнительное вознаграждение разное. У нас в секторе ест специалисты с одинаковым окладом, но один к примеру получает 21 тыс., а второй 39 тыс. у них разные по емкости проекты.
А скажіть мені, будь ласка, що то за робота з проектами? Якого вони напрямку і для чого взагалі? Завжди було цікаво, але в мене на роботі такого немає, і серед знайомих теж.
Аннуитет
• 16 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
добрий ранок, таких 99% роботодавців зараз
ЖующаЯКонфету• 16 января 2025
Ответ дляКотогосподиня
вам знакома система работы инжиниринга? я работаю в этой сфере веду проекты пять подрядных организаций по работе очистке агломерационных систем (пишу на понятном вам языке) и спекательных комплексов на предприятиях Метинвеста. Вознаграждением за труд довольна.
Баба_Воля• 16 января 2025
Ответ дляАннуитет
Я работаю в департаменте управления персоналом и среди всех работодателей, с кем мы общаемся, у всех белые зарплаты и полное соблюдение законодательства. И когда я искала работу, то точно было не 99% мошенников-работодателей, много было и честных. Но я с мошенниками прощалась еще на этапе телефонного звонка,даже если они и предлагали большую зарплату. Меня больше всего удивил ломбард, что у них конкурентные зарплаты и полностью официальные, вот на них никогда бы не подумала
Аннуитет
• 16 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
брехня
Баба_Воля• 16 января 2025
Ответ дляАннуитет
брехня
Ну, ну, успокаивайте себя и будьте дальше терпилой. Совсем не зря таким как вы платят в 2-3 раза меньше.
Аннуитет
• 16 января 2025
Ответ дляБаба_Воля
прокинтесь