Дівчата, це прям дуже стрессово і 24/7 на зв´язку?) і чи достатньо англійської б2 для початку?
Бо і хочеться і колеться. Я стрессостійка і власне все життя займалася на роботі тим, що вирішувала проблеми. Але не знаю чи справлюся зараз з дитиною малою
Розумію, що загальна відповідь "по різному, залежить від конкретного роботодавця", але хочеться почути думки людей, які працюють в цій сфері
Дякую!