Вмію заміряти найкраще• 16 января в 15:34

Что энергозатратнее - бёрпи или бег?

Вот Она Я• 16 января в 15:35
Берпи затратніше, але питання дещо дивне в принципі, це різний тип навантажень. Із серії що краще каструля чи чайник.
автор Вмію заміряти найкраще • 16 января в 15:37
Ответ дляВот Она Я
В інернеті фігню пишуть.Що 100 бурпі спалює 50 ккал.Жесть.Це дуже мало,ніочом
КарамбОлька• 16 января в 15:38
Берпи
КарамбОлька• 16 января в 15:39
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Так дело в ЧСС)
Вот Она Я• 16 января в 15:39
І багато ви того берпі витримаєте? Ну 20-30, максимум 50, серцем вилітає, пульс шкалить... рахів. А бігати можна годинами на низькому пульсі і для схуднення продуктивніше в рази.
дамаАмстердама• 16 января в 15:42
Берпи конечно. Бежать я могу в нынешней форме минут 30-40, а берпи 10 раз и я труп, поэтому в серии упражнений больше 5 за раз не делаю
Коплю на груди• 16 января в 15:46
Ответ дляВот Она Я
Хотя говорят что худеть начинаешь когда пульс поднимается до определенного уровня
автор Вмію заміряти найкраще • 16 января в 15:53
Ответ дляВот Она Я
Да.Бігати легше.