Цибулька зла• 16 января в 18:58

Как сделать небольшую двухкомнатную квартиру светлой и эргономичной?

Как лучше разместить освещение? В коридоре сделать встроенные шкаф вдоль стены или не загромождать его?
Телепузик• 16 января в 20:24
Ответ дляЦибулька зла
В Вас збереглися контакти? Можливо онлайн працює або порадить колег.
Це тел. їхньої студії Bro buro, спробуйте написати в месенджери +380 (97) 822 54 46
автор Цибулька зла • 16 января в 20:24
Ответ дляТелепузик
Дякую!
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:25
Ответ дляЦибулька зла
Дякую! Цікаво 🫶
Можна трохи стіни спальні і кабінету порухати. Можливо там, де стоїть холодильник, можна буде і духовку з мікрою впхати, .бо зараз там замало для них місця. А навпроти поставити пралку і сушилку колоною.
В кабінеті можна робочу зону винести на балкон.
Телепузик• 16 января в 20:26
Ответ дляКонтрольница
І як ви плануєте підключити витяжку з плити до вентканалу в санвузлі, якщо 2 санвузли будуть діючими і в них також потрібні вентканали?
Я кухню виносила в коридор - витяжка виведена в вентканал санвузла. Все ок, все працює роками, робили професіонали - не ми самі )
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:26
Ответ дляКонтрольница
Будівельники все роблять.
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:27
Ответ дляКонтрольница
Витяжка з фільтром то не той ефект зовсім.
Якщо не смажити мойву щодня, то вони непогано справляються
Тоска в носках• 16 января в 20:31
Ответ дляМстящий за Зайца
Замість кухні робите кабінет (по документам)
Там, де я шафу намалювала у вітальні, може бути ваше робоче місце.
Це перепланування буде коштувати більше ніж ця квартира.
Виводити газову трубу/розетку на 330
Труби з водою
Каналізацію
Вентканал
Ломати стіни під двері, якщо це взагалі можна і вони не несучі
І ще куча всякої дурної роботи.
Заради чого?
Щоб заходити і роззуватись біля кухонної мийки? А потім розносити те все по ’кухні’.
Ну і дизайнери
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:36
Ответ дляТоска в носках
Виводити газову трубу/розетку на 330
Труби з водою
Каналізацію
Вентканал
І ще куча всякої дурної роботи.
Заради чого?
Ну і дизайнери
Там достатньо місця для брудної зони, щоб зайти вдвох і роздягтися. Можна ще трохи св зменшити - він досить довгий. Мийка не біля входу.
Стіни там не несучі. Позначень газу не бачу.
Каналізація і вентканал в св поруч.
автор Цибулька зла • 16 января в 20:40
Ответ дляТоска в носках
Виводити газову трубу/розетку на 330
Труби з водою
Каналізацію
Вентканал
І ще куча всякої дурної роботи.
Заради чого?
Ну і дизайнери
Все електро.
Контрольница• 16 января в 20:42
Ответ дляТелепузик
Так у вас тоді немає витяжки в санвузлі, бо в неї виведена кухонна. І сусіди будуть нюхати у себе в санвузлі, що ви готували. Це не дуже правильно, бо за правилами, навіть, якщо і переносити кухню в коридор, то витяжка має бути проведена в вентканал старої кухні
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:44
Ответ дляЦибулька зла
Все електро.
Я б вам порадила зробити дизайн-проект в дизайнера. Це не так дорого коштує, але вам запропонують кілька перепланувань (ви можете їм і свої варіанти показати) і по обраному варіанту зроблять схеми розводки електрики, сантехніки і всього іншого.
Мстящий за Зайца• 16 января в 20:45
Ответ дляКонтрольница
Зараз вже немає цієї вимоги
автор Цибулька зла • 16 января в 20:45
Ответ дляМстящий за Зайца
Дякую!
Телепузик• 16 января в 22:13
Ответ дляКонтрольница
Ніхто нічого не нюхає. І ми зокрема. Витяжки потужні кругом. Ми тут 9 років живемо після ремонту