Та ні Я про ебонітові палички на майдані, про термос, про країну повію, про агентів путіна що здали за день такий потрібний путіну південь Про зняття клістронів з пво, про відведення бригад від Києва А то тягнибок вас зовсім не туди веде
Коли ви вже навчитеся аналізувати, а не штампами висловлюватися
Раньше спокойно делали визы в Европу за 3-5 дней. Да мне этот безвиз даром не нужен такой ценой! Что такого в безвизе, ну боже мой? А миллионы покалеченных жизней, разрушенная страна, люди лишенные домов - зато без виз! В России почему-то отлично пустешесвуют даже сейчас, а раньше виза тоже пустяк. Вот заладили - без виз без виз. На хрен такой без виз. Я хочу жить в своем доме, чтобы не взрывалось, чтобы ребенок говорил на своем языке! Но нету того дома уже, нету!!!!!
Так чого ви така поянуковська приперлись в ненависну для вас Європу?) Чому пропутінські росіяни тікають в ненависну для них Європу? Не здається це вам дивним?)
Я не люблю Россию и не хотела бы там жить никогда. Пришлось выехать знаете ли , чтобы жизнь детям сохранить хотя бы
Вам хтось забороняє розмовляти вашою російською де?)) Що за дешева медочичка)
Если б так было на самом деле, то эти непокорные уже давно устроили бы очередной майдан, так как причин для него тьма. Но что-то не заметно, а значит нет команды и печенек. А мы за своим забором просто переждем смутные времена.
Заспокійливе на ніч Порошенко особистим наказом зробив відстрочку для студентів і викладачів зе вже забрав у викладачів і до дітей руки простягає Оголосили вирок всій країні, а тепер виправдання шукаєте- не вийде
Ну так порошенко діяв не в умовах війни. Ви не знаєте як би він повів себе
А что, разве нельзя иметь безвиз и мир? Это какие то взаимозаключающие понятия? Мне для визы нужно было ехать в Донецк подаваться и потом ехать забирать, это 300 км в одну сторону
Що я ще повинна аналізувати Стосовно Порошенко я не маю і ніколи не мала жодних ілюзій Але ж , кривий косий Порошенко звільняв території і головне будував оборону і армію Хоч і під натиском партнерів, але все ж таки прововодили реформи
За що ви його так ненавидите, що Свобода позбулась своїх посад? Тому ладні виправдовувати всі злочини зе і банди? Просто ганьба
До чого тут безвіз? рф не мала жодного права стромляти своє вонюче рило в Україну, хоч би ми кожного дня майдан робили Зрозуміло?
Я запитала не про історію, заднім числом розказану і інтерпретовану для вас пропагандистами. Я питаю скільки ракет було виготовлено з 2015 по 2019? Число ракет і іншого озброєння на початку 2019 (за мінусом сотень тисяч тон підірваних боєприпасів, на складах, найбільших в Європі до підриву). Є такі цифри чи ні?
Армія з 2014 року отримала від ’Укроборонпрому’ майже 16 тисяч одиниць техніки і озброєння Серед нового і модернізованого озброєння та військової техніки більшість становить ракетно-артилерійське озброєння, а також ракети і боєприпаси - 1061 одиниця і 2613 одиниць відповідно. https://lb.ua/news/2017/08/12/373778_armiya_2014_g...
Ви можете думати як хочете, але є факти Коли здали Крим і Донбас, то президентом був яник. Порох прийшов до влади після
Хто спонсорував євромайдан? Порошенко з самого початку був тіньовим вигодоотримувачем, бо Яник і його братва цих бариг не допускала до кормушки. Тоді ще говорили люди, близькі до політичних верхів, до вторгнення і нових виборів, хто за цим всім стоїть. Ще Ленін писав, що революція без грошей не робиться. А за котли хто відповідає? Це вже порох був головнокомандувачем.
Считаю беременность и роды хуже чем болезнь , и в этот период к женщине должны относится по особенному , и когда в семье новорожденный ребенок муж обязан!!! обслуживать себя сам, и в бытовых вопросах помогать супруге , и с ребенком , А не сидеть и ждать пока носки постирают и борщ сварят , ( Думаю сейчас я получу тут 😂)
1. Іловайська трагедія (серпень 2014 року) Провал військового керівництва: Іловайський котел став однією з найтрагічніших подій війни на Донбасі. Сотні українських військових загинули або потрапили в полон через неузгодженість дій командування та політичний тиск. Проведення параду в Києві: У день військового параду на День Незалежності, 24 серпня 2014 року, українські солдати в Іловайську були оточені, і бої були в самому розпалі. Це викликало обурення частини суспільства, яке вважало проведення параду недоречним під час трагедії на фронті. 2. Корупція та вплив олігархів Невиконання обіцянки про боротьбу з корупцією: Хоча були створені антикорупційні органи (НАБУ, САП), системна корупція залишилася серйозною проблемою. Вплив бізнесу на політику: Порошенка звинувачували у використанні своєї посади для збагачення власного бізнесу та оточення. Скандали в ’Укроборонпромі’: Розслідування про корупцію в оборонній сфері (наприклад, ’Гладковський-Гейт’) підірвали довіру до влади. 3. Затягування реформ Медична реформа: Хоча реформу почали, її реалізація залишалася повільною і непослідовною. Економічні реформи: Низька швидкість структурних змін в економіці, повільна приватизація державних підприємств і збереження монополій. Судова реформа: Система залишилася корумпованою, і навіть після створення нових структур (Вища рада правосуддя), довіра до суддів залишалася низькою. 4. Складнощі у військовій стратегії Недофінансування армії у перші місяці війни: Багато волонтерів брали на себе функції, які мала виконувати держава. Відсутність стратегії на Донбасі: Хоча вдалося стабілізувати ситуацію, війна залишилася замороженим конфліктом, а реінтеграція Донбасу так і не була реалізована. 5. Комунікаційні помилки ’Армія, мова, віра’: Слоган, який Порошенко використав під час своєї передвиборчої кампанії у 2019 році, викликав критику через акцент на ідеологічних питаннях, а не на реальних проблемах, таких як корупція, економіка та реформи. Рішення, які викликали обурення: Наприклад, присвоєння Томосу про автокефалію ПЦУ критикували як спробу використання релігії для політичних цілей. 6. Соціально-економічні проблеми Зростання цін і тарифів: У рамках домовленостей з МВФ були підвищені тарифи на газ, що викликало невдоволення населення. Міграція: Через економічні труднощі значна кількість громадян виїхала за кордон у пошуках кращих умов. 7. Відсутність справедливості після Майдану Справа Небесної сотні: Справедливість щодо розстрілів на Майдані так і не була досягнута. Покарання винних у сепаратизмі: Суспільство критикувало владу за те, що багато фігурантів антиукраїнської діяльності залишилися безкарними.
Методичка зекоманди в дії. Шкода вас, помрете тупою
На півдні не було боїв? Що значить ’віддали південь без бою’?? І чим шантажували , раз ви там сиділи слухали в Омані?
Бои были только в Мариуполе и в Херсоне вышли местные, которых расстреляли в парке. Юг отдали без боя, к полудню 24 танки были уже под Мелитополем. Хотя на перешейке их можно было держать долго. Жители сотен населенных пунктов юга проснулись утром, а у них новый флаг висит.
Всі методи впливу, тобто відволікання суспільної уваги від нагальних, кричущих проблем старі як світ. Нічого не треба вигадувати. Все давним давно вигадано…«Якщо на весіллі ви забруднили сорочку кетчупом і вам від цього дуже незручно, то встаньте і голосно назвіть наречену повією. Усі одразу забудуть про ваш конфуз».Аби мудрий, неймовірно мудрий український нарід, менше бідкався та обговорював купу ПРОБЛЕМ, як наприклад браковані міни на божевільну суму грошей за що зараз армія платить життям солдат!..Аби той же нарід не згадував фото з Буковелі, коли декілька людей жеруть горілку… ой, вибачте, потужно готують країну до повномасштабного вторгнення. І за це Україна також платить просто божевільну ціну і якщо би тільки грошима…Аби українці менше задавали незручних питань накшталт, «Як же ви падлюки так фахово все проїб@ли, що зараз майже усі підрозділи напряму залежать від поставок дронів завдяки волонтерам?», тоооооо… їм треба підкинути чергове шоу. p.s. Нагадати, яке цікаве шоу мудрому наріду крутили за місяць до повномасштабного вторгнення? А потім про шашлики насвистіли, тобто… ловіть ще одне шоу!https://t.me/Shaleniy_Kit/7442
Мой натуральный темный каштан. Но хочется чего-то нового в этом творящемся хаосе. Даже иссиня-черный хочу.Многие глворят, что этот цвет старит.Какое ваше мнение?
100 % седина,крашу в натуральный оттенок,но структура волос кошмар,они пушатся,тусклый,безжизненные и типа вьются.Это гормональное наверное.Вот такие волосы тоже прибавляют возраста.Я уже и к кератину присматриваюсь ,хочется жизни и блеска волосам.Девочки,у кого такая же проблема,поделитесь своим уходом.Может кому-то удаётся поддерживать нормальное состояние волос.