КарамбОлька• 17 января в 15:52
В 24 роки та без жодного досвіду роботи
Окрім побутових справ(приготування їжі , миття кастрюль , прибирання тощо)візьмуть тільки в мак,або в санітарки?
Слава Українi• 17 января в 21:59
Ответ дляКарамбОлька
На економічному
Економіст
Так ідіть за фахом працюйте
МаксХмара• 17 января в 22:09
Головне щоб освіта була. Моя подруга вийшла перший раз в 48 років, так життя склалося і все добре, вже другий рік працює в зоомагазині. У вас , автор, все попереду.
КарамбОлька
• 17 января в 22:35
Ответ дляСлава Українi
Так ідіть за фахом працюйте
Яким чином , якщо на мою професію вимагається досвід від року
КарамбОлька
• 17 января в 22:35
Ответ дляМаксХмара
Дякую!
Слава Українi• 17 января в 22:37
Ответ дляКарамбОлька
На півставки в ОСББ бухгалтером. Наберіть пару фопів за копійки..