Аноним с кешбеком• 17 января в 22:09
На мрт прояви інсульту - лікар не може встановити по ознакам(
1 раз Було в дитинстві, паралізувало праву сторону. Лікар сказав що це не міг бути інсульт
2-й раз було недавно - височезний тиск , Багато крові з носа, Але більше ніяких ознак не було
Аноним с кешбеком
• 17 января в 22:14
Ответ дляНаливайКа
Кровотечение из носа не является инсультом.
Значить все таки інсульт був в дитинстві?
Аноним с кешбеком
• 17 января в 22:16
Ответ дляСиренькая
Это случайно не советчица с высоченным давлением 122
Ні
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
НаливайКа• 17 января в 22:16
Ответ дляАноним с кешбеком
Судя по вашим темам, в утробе.
Сиренькая• 17 января в 22:17
Инсульт случается и в детстве, в любом возрасте может быть, но через много лет могло ли это быть видно на мрт это только специалист знает. Иногда при инсульте нет именно таких признаков как паралич или отсутствие речи, смотря какой участок мозга задет.
Сиренькая• 17 января в 22:18
Ответ дляАноним с кешбеком
Ні
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
Ну не обязательно при 150 инсульт случается.
Алина-1240• 17 января в 22:18
Блин автор,кто уже определит ,что то было.уже давно очаг глиоза.мог и инсульт
Аноним с кешбеком
• 17 января в 22:19
Ответ дляМасяня Я
Мрт показало що?
Що був перенесений інсульт
Інсульт був: Є пряма вказівка на перенесений лакунарний інфаркт в області базальних ядер справа. Лакунарні інфаркти - це один з видів ішемічних інсультів, які виникають внаслідок закупорки дрібних судин мозку.
Аноним с кешбеком
• 17 января в 22:19
Ответ дляАлина-1240
Алина-1240• 17 января в 22:20
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну уже о сосудистом паркинсонизме как бы печалиться надо)
Ответ дляСиренькая
Нет, это отсюда
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3665289#a89...
Гарантую неперелевки• 17 января в 22:26
Ответ дляАноним с кешбеком
Почему был? Он у вас с рождения
Аноним с кешбеком
• 17 января в 22:30
Ответ дляГарантую неперелевки
Почему был? Он у вас с рождения
Не понятно
ПлюшкамиБалуюсь• 17 января в 22:34
Ответ дляАноним с кешбеком
Ні
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
Я вперше взагалі пишу про це
Тиск був більше 150
Это не высочезнный тыск . Высокий ,да
Фантазерша• 18 января в 00:09
Ответ дляАноним с кешбеком
Лакунарний iнфаркт — це гостра форма або повiльно прогресуюча форма порушення мозкового кровообiгy по ішемічному типу, яка часто виникає на фоні артерiальної гiпертензiї, пов´язана з ураженням дрібних перфорантних артерій, що призводить до появи лакуни. При гострій формі ЛІ яскраво виражені симптоми. Може бути повільне прогресування (таке може бути на фоні гіпертонії з гіпертонічними кризами). Є ще ’німий’ інсульт.
Що стосується підвищення тиску з носовою кровотечею, то це ймовірно, був гіпертонічний криз. При гіпертонічному кризі одним із симптомів є носова кровотеча.