Млинець Мій• 17 января в 22:18
Довго не хотіла, але запитаю. Вихователі їдять у садочку?
Пропонують роботу вихователем в садочку, зарплата 7 тисяч, там хоч поїсти зараз можна, як раніше було, чи на це теж не розраховувати?
котопёс• 17 января в 22:36
Ответ дляМлинець Мій
То вигідніше йти помічником з цієї точки зору?)
Помічник підпорядкований вихователю. Але загалом я собі складно уявляю що помічник принципово не дасть вихоателю ложку каши котра лишилася, а принципово її викине. Мій помічних хіба що дуже ревно серветки охороняла та рідину для миття посуду. Я іноді їй навіть зауваження робила, що то вже перебор.
Лика-прилипка• 17 января в 22:37
Ответ дляОля_с_киркою
Так 7000 тис це з податками , а відрахуйте, то взагалі жах.
Ні, це мабуть на руки. Ставка так, десь 6-7 тис , але ж є ще надбавки
котопёс• 17 января в 22:39
Ответ дляПригаю-цибаю
У нас коли помічниця хворіла, коридорну ставили на групу.
захворти може одночасно не одня няня, а коридорна має і свої обов´язки також. В моєму садочку приносили їжу хтось з інших нянь чи медсетра чи муз. керівник, чи ще хтось, а далі вже вихователі самостійно. Коридорні чи інший подібний персонал, то на підхваті типу треба посидіти з дітьми поки вихователь до методиста чи директора повинен зайти (ну наприклад), а не на постійній заміні.
Зараз на дієті• 17 января в 22:43
Ответ дляПригаю-цибаю
От хто там фейспалмить, поясніть, бо реально зло бере, коли розповідають, що вихователі крадуть. Що такого можна вкрасти на групі? Соплі ваших дітей?
Я честно не знаю що але коли моя старша дочка в 2012 році відвідувала садочок на новобіличах в Києві нерідко бачила виховательку з сумками , бо останню забирала дочку, що вона в них виносила не знаю . В садку у сина ніколи з сумками нікого не бачила
Кокосиха• 17 января в 22:45
Едят не раз видела когда малого в обед забирала, деток укладывали и обедать садились они ж тоже люди. Автор ЗП небольшая но у нас, что няня, что воспитатель всегда дополнительно с детками была в частном порядке( кружки, танцы) и зарабатывала больше официальной ЗП .
Покращена• 17 января в 22:50
Ответ дляДеньгиНеСдаю
А ще що? Горщики? Поламані іграшки? Забуті труси?
Конверти від батьків
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:51
Ответ дляПокращена
Конверти від батьків
Ну то проблеми тих батьків, які носять.
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:52
Ответ дляТракторні війська
А что оттуда ещё можно вынести?
Хотя, помню, мой одногруппник в универе писал все самостоятельные работы с обратной, чистой, стороны детских рисунков
Его мама работала воспитательницей и носила их с работы пачками.
Ріспект за екологічність!
котопёс• 17 января в 22:53
Ответ дляЗараз на дієті
Недоїдки можуть виносити. В нас ще певний час не було сміттєвих баків (місцеві депутати постаралися - старі забрали, нові так і не дали), то таскали ті мусорні пакети кудись до будинків коли йшли зі зміни. То клали в якийсь пакет нормальний, бо не виглядало дивно...
Красти продукти звісно можуть. І я впевнена є такі випадки, але зазвичай не вихователі, а самі кухарі + адміністрація може, бо у вихователів доступу до продуктів просто фізично немає. Вкрасти можна тільки готову їжу. Але відверто - ну що красти? ячневу кашу, котру і так не дуже то і їдять? Суп? Варені макарони? Ну камон,там же не червоною ікрою годують.
ХикориДикори• 17 января в 22:53
У нас у садочку зараз кетерінг (це Київ)
Дітям усе порційно приносять.
Хіба не скрізь так?
Дітям усе порційно приносять.
Хіба не скрізь так?
котопёс• 17 января в 22:54
Ответ дляХикориДикори
Дітям усе порційно приносять.
Хіба не скрізь так?
Дітям усе порційно приносять.
Хіба не скрізь так?
Ага і на сніданок бутерброди з чорною ікрою :)))
ЧукИГеки• 17 января в 22:54
Ответ дляЛика-прилипка
Відповідальність шалена, життя і здоров´я дітей, а зарплатня сім тисяч. Ще ж і освіта потрібна педагогічна. Жах до чого довели бюджетників. Сім тисяч, це навіть на їжу і комуналку не вистачить, не те що на одяг і взуття. Це просто знущання над спеціалістами, які працюють у державних закладах.
И ещё же яжематерей надо переслушать вместе с их золотыми яйцами. А они, чуть кто недостаточно любит заеачку, жалуются
Пускаю бісики• 17 января в 22:54
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Химия, гигиена, канцтовары для своих дитяток...продукты, кто поближе к кухне
220В• 17 января в 22:56
Їдять, але за це вираховують із зп. Я працювала вихователем. Можна відмовитись від харчування, тоді не вираховують, часто буває, що лишається порція, коли дитину забрали раніше, наприклад, тоді все одно можна поїсти
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:56
Ответ дляПускаю бісики
А звідки вони там в такій надлишковій кількості беруться, боюся спитати?
220В• 17 января в 22:58
Ответ дляЗараз на дієті
Скажу що: помиї для собак. В нас деякі теж носили недоїдки (те, що діти не доїдали) щоб годувати собаку
котопёс• 17 января в 22:58
Ответ дляПускаю бісики
Побутову хімію так можуть виносити, але ви реально думаєте там кожного дня по мішку туалетного паперу та по 10 пляшок фери видають? Ну вкраде няня брусок мила чи ту пляшку фері, але там немає таких кількостей побутової хімії щоб її торбами кожного дня красти. Ви перебільшуєте. Так само як і з канцтоварами. Ну скліьки можна вкрасти пачок авкварелек та картону? Ну 2 ну 5, але ж не кожного дня - нащо його стільки?
Покращена• 17 января в 22:59
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Коли мої діти йшли в садочок, видавали цілий список того що треба занести в садок (пральний порошок, різне миюче, гірчичний порошок, сода, мило і так далі). Плюс батьківський комітет регулярно збирав на такі потреби і окремо на привітання.
Пригаю-цибаю• 17 января в 23:00
Ответ длякотопёс
А у нас посуд гірчицею мили, засіб не дозволявся
Пускаю бісики• 17 января в 23:01
Ответ дляДеньгиНеСдаю
От добрых и отзывчивых родителей. Которым родительский комитет пришел список, что надо принести раз в пол года. Если в группе 34 ребенка (киев, веник), и каждый ребенок принес 0.5 моющего для посуды, сколько нянечка использовала на мытьё посуды? А сколько ушло доместоса для унитаз, если каждый по списку принес бутылку? А упаковка туалетной бумаги на ,8 рулонов? Дитятки какают с 8 утра до 18 вечера?
Это ещё не учитываем, сколько зава выдала. из снабжения от района на сад в группу.
ДА да да• 17 января в 23:02
С собой несут
Может если кто-то из детей есть не захочет - тогда можно
ДА да да• 17 января в 23:02
Ответ дляМлинець Мій
Мене вихователі цікавлять, це реальний бонус для мене.
Спросите напрямую
котопёс• 17 января в 23:02
Ответ дляПокращена
І? Ви думаєте цим не користуються? Тобто посуд не миють, попу не витирають, постіль не перуть? Я ж і кажу можна десь наекономити якусь зайву пляшку фери (ну ось моя няня так робила, вона ще серветки навпіл різала щоб собі пачку’накроїти’, але воно все реально витрачається більшості таки на дітей і торб щодня там не вийде, ну хіба що батьки зовсім без розуму і кожного дня по пляшці порошку носили...
Пускаю бісики• 17 января в 23:04
Ответ длякотопёс
Я вам могу написать список, что было сдано в сентябре, и что в январе. И количество с одного ребенка. Посчитаете, сколько принесено и вдруг придет озарение и подумаете, сколько использовано в группе при наличии такого количества детей.
И никто не пишет, сто воспитала или няня, тягают не каждый день сумки из группы.
Пригаю-цибаю• 17 января в 23:04
Ответ дляПускаю бісики
Доместос не в курсі, але за папір, Ви в курсі, скільки діти його іноді намотують, Боже збав, мумію можна замотати) Якщо що, і папір, ми, вихователі, теж не крали, зп хоч і маленька, але на туалетний папір вистачало.
220В• 17 января в 23:04
Ответ дляПускаю бісики
Ох)) ось туалетний папір, до речі, кінчається зі швидкістю звуку, бо діти його мотають по піврулона за раз. А ще часто кидають чи роняють рулон в унітаз. Майже щодня. І мило рідке як починають лити…ховайся. Це я з власного досвіду знаю
ДА да да• 17 января в 23:05
Ответ дляОля_с_киркою
Нет, минималка 8 тыс, если оклад 7 будет доплата до минималки все равно
котопёс• 17 января в 23:05
Ответ дляПригаю-цибаю
ТО норми радянських часів коли таких засобів не булою Тому офіційно стояла гірчиця і сода, а неофіційно мили аж бігом. Така дурість...
Лика-прилипка• 17 января в 23:07
Ответ дляДА да да
Минималка вообще-то 6140 грн на руки, но это у нянь, у воспитателей больше немного.
Покращена• 17 января в 23:07
Ответ длякотопёс
Та це я до питання ’звідки воно береться в садочку в такій кількості’.