Млинець Мій• 17 января в 22:18

Довго не хотіла, але запитаю. Вихователі їдять у садочку?

Пропонують роботу вихователем в садочку, зарплата 7 тисяч, там хоч поїсти зараз можна, як раніше було, чи на це теж не розраховувати?
Цветочница• 17 января в 22:20
Раньше ели и домой носили. Особенно медсестра и заведующая
Послушная• 17 января в 22:20
Не знаю,як поїсти, але залишки сусідка додому тваринам забирає постійно.
Пускаю бісики• 17 января в 22:21
Едят. И домой несут и не только продукты.
Лика-прилипка• 17 января в 22:21
Не знаю як зараз, але раніше за обід з зарплатні вивертали у вихователя і няні, той обід їм не був безкоштовним.
Цветочница• 17 января в 22:21
У воспитателей по правилам высчитывают из зарплаты небольшую сумму за питание
автор Млинець Мій • 17 января в 22:21
Ответ дляЦветочница
Мене вихователі цікавлять, це реальний бонус для мене.
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:22
Неофіційно, але можна.
ПотеряласЯ Я...• 17 января в 22:23
Еда на любителя , максимум обед и то если вы такое едите , мама с собой брала когда работала . Не знаю про какие деликатесы рассказывают что носят , но явно не воспитатели .
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:24
Ответ дляПускаю бісики
А ще що? Горщики? Поламані іграшки? Забуті труси?
автор Млинець Мій • 17 января в 22:24
Ответ дляЦветочница
Я пам´ятаю зі свого садочка, що там вихователі і няні завжди їли ті ж обіди, що і діти, але не знала, що то за оплату. Правда це було давно, з 84 року по 86-й.
TANYA 0 0 0 0• 17 января в 22:25
В нас у групі бачила, що приносять із собою лоточки баночки із своїм, їдять коли тиха година
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:25
Ми їли, і з зарплатні вираховували за їжу.
Не цілуюсь з бодуна• 17 января в 22:26
Так, їдять
Моя мачуха повар, знаю точно
Директор Пляжу• 17 января в 22:26
Ответ дляМлинець Мій
так, і додому беруть, інколи
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:27
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Може, папір, пензлики, хтозна що можна вкрасти в садочку вихователю.
Кудрі кручу сама• 17 января в 22:27
Думаю,як залишається,то так.
ДеньгиНеСдаю• 17 января в 22:28
Ответ дляПригаю-цибаю
Так ото ж бо, що нема чого.
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:28
От хто там фейспалмить, поясніть, бо реально зло бере, коли розповідають, що вихователі крадуть. Що такого можна вкрасти на групі? Соплі ваших дітей?
КинДза• 17 января в 22:30
Моя мама працювала все життя вихователем
Так, їдять, але це обов´язкова умова була, і за їжу вичитали з зарплатні
котопёс• 17 января в 22:31
Працювала декілька років. Їсти завжди було що. Завжди хтось не приходить на сніданок або когось забирають до вечері, завжди хтось не їсть чи то буряк, чи то кашу, чи то суп. А батьки більшістю просять не заставляти.Тож проблема більше - куди недоїдене подіти, ніж чим пообідати. Ну хіба що на обід поштучно типу котлети не буде. А на вечерю наприклад тієї запіканки залишається стільки що нема куди подіти. І викидати жалко і стільки не з´їси. Ну хіба що тваринам якщо вони таке їдять...
Лика-прилипка• 17 января в 22:32
Відповідальність шалена, життя і здоров´я дітей, а зарплатня сім тисяч. Ще ж і освіта потрібна педагогічна. Жах до чого довели бюджетників. Сім тисяч, це навіть на їжу і комуналку не вистачить, не те що на одяг і взуття. Це просто знущання над спеціалістами, які працюють у державних закладах.
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:32
Ответ длякотопёс
Так цим порядкує помічник вихователя, не вихователь.
автор Млинець Мій • 17 января в 22:33
Ответ дляЛика-прилипка
І коли згадують педагогів, навіть у пропагандистських гаслах, про дошкільну освіту завжди мовчок.
котопёс• 17 января в 22:33
Ответ дляПригаю-цибаю
так, але ж від того проблема не зникає. Я ж про суть, а не про то хто конкретно недоїдки виносить виливати і куди саме. І буває що помічник хворіє, то тоді вже проблема вихователя.
автор Млинець Мій • 17 января в 22:34
Ответ дляПригаю-цибаю
То вигідніше йти помічником з цієї точки зору?)
Оля_с_киркою• 17 января в 22:34
Ответ дляЛика-прилипка
Так 7000 тис це з податками , а відрахуйте, то взагалі жах.
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:34
Ответ длякотопёс
У нас коли помічниця хворіла, коридорну ставили на групу.
Тракторні війська• 17 января в 22:34
Ответ дляПускаю бісики
А что оттуда ещё можно вынести?
Хотя, помню, мой одногруппник в универе писал все самостоятельные работы с обратной, чистой, стороны детских рисунков
Его мама работала воспитательницей и носила их с работы пачками.
Пригаю-цибаю• 17 января в 22:34
Ответ дляМлинець Мій
Заради помиїв що діти недоїли? Та ні)
автор Млинець Мій • 17 января в 22:35
Ответ дляПригаю-цибаю
Заради помиїв що діти недоїли? Та ні)
Заради саме помиїв ще не дійшло то того, але не зарікаємось, як то кажуть.